0

W końcu mu się udało, lecz szkoda że bez zwycięstwa.

2

Jak z tymi nie wygrają to będzie już normalnie kabaret.

0

Ja również!

0

Nie wiedziała co robić z piłką, ale jakoś dwa razy trafiła bramkę...

0

Kolejny bramkarz który miał konkretny dzień w meczu z Barcą.

2

Ja w to ciągle nie wierzę.. kolejny raz takie cuda.

0

To jak dziś zawalił taką setkę.. ciężko mu wybaczyć mimo iż jest obrońcą, ale to powinien był trafić..

8

Pique ja prd coś Ty zrobił!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale fart.

1

Tyle setek....

0

Messi jest!!!!!!!!!!

0

Potrzeba cudu by to wygrać albo zremisować...

2

Po prostu w to nie wierze! Tak spierdzielić wszystko w takim czasie, żenada.

0

A idź Pan w ciul po meczu dobranoc!!!!!!!!!!!!

0

Kurde i co może jeszcze Ligę też przegrają tego brakuje...

0

Gdzie ta Barca sprzed kilku tygodni ehh :(

1

Messi teraz dawaj!

1

Kurde Barca nie świrować tylko wygrać to!

1

Samobój Rakiety......

0

Ja prd Valencia gol! ;/

0

Masakra!!!!

0

I fajnie, Pique musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta :D

0

Kurde szkoda że nie ma Vidala, tak czy siak tylko 3 pkt dziś. Vamos!

0

Tarzan ma całkowitą rację, gdyby nie Leo to Barca by nie miała połowy pucharów bo to on strzelał dużo decydujących bramek.

0

Akurat wzmocnienie na LO jest priorytetem.

0

Nie sądzę, latka niestety lecą.

0

City i łatwy rywal haha dawno się tak nie uśmiałem.

0

Liczę na mocne przebudzenie Barcy dziś i zdobycie 3 pkt. Vamos!

0

A ja za Alvesa bym chciał zobaczyć Vidala.

0

Ja to sobie po prostu nie wyobrażam po tym jak zespół odpadł z LM, że miałby nie wygrać Ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?