Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu mu się udało, lecz szkoda że bez zwycięstwa.
2
Jak z tymi nie wygrają to będzie już normalnie kabaret.
0
Ja również!
0
Nie wiedziała co robić z piłką, ale jakoś dwa razy trafiła bramkę...
0
Kolejny bramkarz który miał konkretny dzień w meczu z Barcą.
2
Ja w to ciągle nie wierzę.. kolejny raz takie cuda.
0
To jak dziś zawalił taką setkę.. ciężko mu wybaczyć mimo iż jest obrońcą, ale to powinien był trafić..
8
Pique ja prd coś Ty zrobił!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale fart.
1
Tyle setek....
0
Messi jest!!!!!!!!!!
0
Potrzeba cudu by to wygrać albo zremisować...
2
Po prostu w to nie wierze! Tak spierdzielić wszystko w takim czasie, żenada.
0
A idź Pan w ciul po meczu dobranoc!!!!!!!!!!!!
0
Kurde i co może jeszcze Ligę też przegrają tego brakuje...
0
Gdzie ta Barca sprzed kilku tygodni ehh :(
1
Messi teraz dawaj!
1
Kurde Barca nie świrować tylko wygrać to!
1
Samobój Rakiety......
0
Ja prd Valencia gol! ;/
0
Masakra!!!!
0
I fajnie, Pique musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta :D
0
Kurde szkoda że nie ma Vidala, tak czy siak tylko 3 pkt dziś. Vamos!
0
Tarzan ma całkowitą rację, gdyby nie Leo to Barca by nie miała połowy pucharów bo to on strzelał dużo decydujących bramek.
0
Akurat wzmocnienie na LO jest priorytetem.
0
Nie sądzę, latka niestety lecą.
0
City i łatwy rywal haha dawno się tak nie uśmiałem.
0
Liczę na mocne przebudzenie Barcy dziś i zdobycie 3 pkt. Vamos!
0
A ja za Alvesa bym chciał zobaczyć Vidala.
0
Ja to sobie po prostu nie wyobrażam po tym jak zespół odpadł z LM, że miałby nie wygrać Ligi.