0

Zawsze lubię poczytać historie z przeszłości o Barcelonie, brawa za ten artykuł.

3

Chłopaki odpoczną i naładują sobie akumulatory przez 2 dni :)

0

Trzeba być piłkarzem :)

14

Typowy Brazylijczyk, potańczy i już zaraz faul lub karny :)

0

Miejsce Ter Stegena jest w Barcelonie i tyle w temacie, no chyba że sam będzie pragnął odejścia..

29

To jest tak kluczowy zawodnik dla Barcy, że powinni mu to dać od ręki, no ale jak trzeba czekać to trzeba, oby tylko Busi się za bardzo nie wkurzył.

4

https://zapodaj.net/images/0d21f45df391a.jpg

Gruby - El Pistolero mnie wysłuchał, dokładnie tak jak chciałem nic dodać nic ująć :D :D

2

Widzisz marzenia się spełniają, wysłuchał mnie :D

0

Bo w życiu tak powinno być, że jak się coś obiecuje to trzeba to spełnić, tylko szkoda że nie każdy tak potrafi nawet w codziennym naszym życiu.

2

Po tych batach od Barcy to życzę im by teraz odnosili zwycięstwa i dali radę się utrzymać w lidze, ogólnie bardzo fajna wypowiedź.

2

Szkoda że Rayo tak zawaliło sprawę i nie utrzymało wyniku, ale oni to grają otwartą piłkę więc nie ma się co dziwić, a mogło być już jednego rywala mnie w walce o mistrza.

2

Mają rozmach, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

0

Sam bym przygarnął takie cudo ;)

2

Też chciałbym by wrócił, ale pytanie czy to by było już dobre dla niego, bo wątpię że miałby miejsce w składzie.

0

Według sędziego się należały, ale inni pewnie mają swoje zdanie na ten temat :)

5

Dziwne czemu ostatnio Ney ma takiego pecha, ciąg na bramkę ma ale czegoś mu brakuje.

3

Tylko niech gruby tego pilnuje, oby dał radę utrzymać to do samego końca.

1

Nawet nie wiedziałem że Robert Fernandez był piłkarzem :D

3

Takich cudów to jeszcze nie widziałem, jeden karny oczywisty, ale dwa to już lekko przesadzone. Teraz będzie dopiero gadanie jakie to Barca ma wtyki u sędziów.

0

Akurat tu ma rację, pierwsza połowa nie należała do najlepszych i Sporting mógł wyrównać gdyby nie szczęście Barcy.

3

Bestia a nie człowiek, można sobie tylko wyobrazić co byłoby gdyby trafił znacznie wcześniej do Barcelony.

3

Już raz pobił jego rekord a teraz wyrównał, niesamowite co ten człowiek wyprawia.

0

Dobrze powiedziane.

0

Polecam maść na ból **** :) I gdzie jest napisane że mam dodawać komentarze na pół strony? Piszę takie jakie chcę i mi się podoba, mogą mieć nawet i cztery wyrazy a Tobie nic do tego :) Żegnam :)

0

Z żadnej, mówię tylko jak jest.

0

Póki co niech się ogrywa, ale w przyszłości jak najbardziej widzę go jako podstawowego gracza Barcy.

1

Brawo Barca są 3 pkt. Ale z tymi karnymi przesadzili :) VeB!

1

Suarez gooooooooooooool coś pięknego :D

0

Real tam nieźle pewnie się wścieka :D

2

Manitaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D 3 karne no beka na całego ale będzie gadania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?