Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to dobrze że zostało tylko dwa mecze, teraz tylko je wygrać i fiesta :)
2
Tylko aby to nie było nic poważniejszego.
0
Przy tym golu znalazł się tam idealnie, nie mam nic przeciwko by w kolejnych dwóch spotkaniach strzelił również po bramce.
0
Gdyby walczyli o spadek to by o swój zespół się bali i dopingowali, dziwne podejście.
0
Już mu raczej tego nikt nie odbierze :)
0
Trzech muszkieterów ;)
2
Dziękujemy Adan :D
3
Kurde ale wymyślają z tymi wymogami..
3
Ufff są ważne 3 pkt!! :) Jeszcze tylko 2 mecze i mamy mistrza :) VeB!
0
Kontuzja jakaś widać.
3
Bravo kontuzja??? Mats wchodzi..
3
El Pistolero goooooooooooooool mamy to!! :)
1
Suarez coś Ty zrobił hahahahaha
4
Zajebiste mają przyśpiewki kibice szacun.
0
Montoya jak ograł Alvesa lol.
1
Rakietaaaaa gooooooooooool :D
2
Ale ta połowa słaba.. oby się ogarnęli!!!
0
Czerwona yeaaaaaa :D
0
Hahaha Messi żółta śmiech.
0
Ojciec Neymara na ochraniaczu :D
0
To jazda Panowie po 3 pkt. Vamos! :)
0
A no nie ma, coraz więcej osób woli inną drogę obrać sobie - tą gorszą.
9
Niech korzysta, zdrowie jest najważniejsze.
2
Chciałbym bardzo aby się tam rozwinął, kto wie może jeszcze zagra w Barcelonie? Życie pisze różne scenariusze :)
2
Takie informacje są najlepsze i, aż morda się człowiekowi cieszy że cały Betis nie potrafi strzelić więcej od jednego zawodnika :D
0
Z mojej strony tylko za Alvesa - Vidal i można grać :)
1
Bardzo chciałbym dziś w końcu zobaczyć Vidala na boisku.
1
Kurde jakie te czasy teraz są głupie, nie słyszy się że ktoś zmarł na zawał czy coś, tylko ten głupi rak co za świństwo!
0
9 latek takie wychowanie to jest żenada, już widzę jaki on będzie agresywny jak dorośnie, będzie nogi rywalom łamał.
0
Dziś trzeba zrobić kolejny ważny krok w drodze po mistrzostwo, tylko 3 pkt i bez żadnych kontuzji, najlepiej na czysto z tyłu. Vamos Barca!