0

Jak to dobrze że zostało tylko dwa mecze, teraz tylko je wygrać i fiesta :)

2

Tylko aby to nie było nic poważniejszego.

0

Przy tym golu znalazł się tam idealnie, nie mam nic przeciwko by w kolejnych dwóch spotkaniach strzelił również po bramce.

0

Gdyby walczyli o spadek to by o swój zespół się bali i dopingowali, dziwne podejście.

0

Już mu raczej tego nikt nie odbierze :)

0

Trzech muszkieterów ;)

2

Dziękujemy Adan :D

3

Kurde ale wymyślają z tymi wymogami..

3

Ufff są ważne 3 pkt!! :) Jeszcze tylko 2 mecze i mamy mistrza :) VeB!

0

Kontuzja jakaś widać.

3

Bravo kontuzja??? Mats wchodzi..

3

El Pistolero goooooooooooooool mamy to!! :)

1

Suarez coś Ty zrobił hahahahaha

4

Zajebiste mają przyśpiewki kibice szacun.

0

Montoya jak ograł Alvesa lol.

1

Rakietaaaaa gooooooooooool :D

2

Ale ta połowa słaba.. oby się ogarnęli!!!

0

Czerwona yeaaaaaa :D

0

Hahaha Messi żółta śmiech.

0

Ojciec Neymara na ochraniaczu :D

0

To jazda Panowie po 3 pkt. Vamos! :)

0

A no nie ma, coraz więcej osób woli inną drogę obrać sobie - tą gorszą.

9

Niech korzysta, zdrowie jest najważniejsze.

2

Chciałbym bardzo aby się tam rozwinął, kto wie może jeszcze zagra w Barcelonie? Życie pisze różne scenariusze :)

2

Takie informacje są najlepsze i, aż morda się człowiekowi cieszy że cały Betis nie potrafi strzelić więcej od jednego zawodnika :D

0

Z mojej strony tylko za Alvesa - Vidal i można grać :)

1

Bardzo chciałbym dziś w końcu zobaczyć Vidala na boisku.

1

Kurde jakie te czasy teraz są głupie, nie słyszy się że ktoś zmarł na zawał czy coś, tylko ten głupi rak co za świństwo!

0

9 latek takie wychowanie to jest żenada, już widzę jaki on będzie agresywny jak dorośnie, będzie nogi rywalom łamał.

0

Dziś trzeba zrobić kolejny ważny krok w drodze po mistrzostwo, tylko 3 pkt i bez żadnych kontuzji, najlepiej na czysto z tyłu. Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?