2

Ale teraz farta mają nasi :D

1

Skład dobry, teraz tylko zdobyć 3 pkt. Jedziemy Vamos Barca!!

1

Dziś liczą się tylko 3 pkt i oby bez kontuzji. Vamos!

0

Szkoda że Bartra nie zagra, kto wie może po tak dobrym meczu ostatnio rozegrałby dziś jeszcze lepiej.

2

Gdyby tak dziś powtórzył wyczyn z meczu z Deportivo to byłoby piękne, same gole by wystarczyły :D

0

Tak i co na jego miejsce Munir lub Sandro? Jak dla mnie plota.

3

Tak jak sam wielokrotnie powtarzał że on jest trenerem i wie co robić, także trzeba się tego trzymać.

0

Dziś wielka szansa dla El Pistolero by wskoczyć na pierwsze miejsce w klasyfikacji pichichi, oby mu się udało.

4

Dobra Pogba w lecie masz trafić do Barcy nie wiem jak to zrobisz :D

0

A czy Ty myślisz że ja go krytykuję, lub chciałbym to zrobić?

2

Życzę im by się zdołali utrzymać, takie Getafe niech spada z Ligi.

0

I jeszcze to na pewno pokaże, że będzie najlepszą drużyną w ciągu kolejnych 15 lat.

2

Sprzedać jeśli będzie tylko dobra okazja, bardzo go cenię jako piłkarza i szkoda że mu się nie udało w FCB jak w Arsenalu, ale co tu się oszukiwać i tak w Barcelonie już nie pogra.

3

A w lecie będzie: nie ma kasy na transfery, gramy z tymi co są trzeba oszczędzać.

2

Wielka szkoda że nie Wszyscy mogą się z tego wyleczyć.. :/

0

Forlan to znakomity napastnik, szkoda że tak szybko te lata uciekają. Luis zasługuje na wygranie pichichi i na to liczę że tak się stanie.

6

Miejmy nadzieję że kasa na transfery się znajdzie mimo rozbudowy Camp Nou.

10

Kapitalnie uchwycone zdjęcie! :) To lądowanie pewnie zabolało :D

0

Suarez pozamiatał Wszystkich :)

2

Do roboty ludzie się tak nie przygotowują jak on do meczu :D

2

Piłkarze Barcy na potęgę strzelają na boisku gole jak i poza nim :D

1

Ramos w formie widzę :)

42

Ale jak to przecież Messi nic nie biega tylko człapie i nic nie robi na boisku.. :) Brawa dla Atomowej Pchły :)

1

Odpowiedni snajper w odpowiednim klubie :)

2

Na necie tyle transmisji a Wy narzekacie na eleven jakieś, nigdy w tv nie oglądam i problemów nie mam :D

1

Nawet super się to prezentuje :)

2

Nie sądzę bym się mylił co do El Pistolero.

3

Może i będzie wolniejszy ale za to tak jak mówię strzelanie mu zostanie ;)

1

Najlepsze jest to że w końcu nasze trio strzeliło po golu brakowało tego im na pewno.

0

Dobre humory dopisują i to jest najlepsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?