Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale teraz farta mają nasi :D
1
Skład dobry, teraz tylko zdobyć 3 pkt. Jedziemy Vamos Barca!!
1
Dziś liczą się tylko 3 pkt i oby bez kontuzji. Vamos!
0
Szkoda że Bartra nie zagra, kto wie może po tak dobrym meczu ostatnio rozegrałby dziś jeszcze lepiej.
2
Gdyby tak dziś powtórzył wyczyn z meczu z Deportivo to byłoby piękne, same gole by wystarczyły :D
0
Tak i co na jego miejsce Munir lub Sandro? Jak dla mnie plota.
3
Tak jak sam wielokrotnie powtarzał że on jest trenerem i wie co robić, także trzeba się tego trzymać.
0
Dziś wielka szansa dla El Pistolero by wskoczyć na pierwsze miejsce w klasyfikacji pichichi, oby mu się udało.
4
Dobra Pogba w lecie masz trafić do Barcy nie wiem jak to zrobisz :D
0
A czy Ty myślisz że ja go krytykuję, lub chciałbym to zrobić?
2
Życzę im by się zdołali utrzymać, takie Getafe niech spada z Ligi.
0
I jeszcze to na pewno pokaże, że będzie najlepszą drużyną w ciągu kolejnych 15 lat.
2
Sprzedać jeśli będzie tylko dobra okazja, bardzo go cenię jako piłkarza i szkoda że mu się nie udało w FCB jak w Arsenalu, ale co tu się oszukiwać i tak w Barcelonie już nie pogra.
3
A w lecie będzie: nie ma kasy na transfery, gramy z tymi co są trzeba oszczędzać.
2
Wielka szkoda że nie Wszyscy mogą się z tego wyleczyć.. :/
0
Forlan to znakomity napastnik, szkoda że tak szybko te lata uciekają. Luis zasługuje na wygranie pichichi i na to liczę że tak się stanie.
6
Miejmy nadzieję że kasa na transfery się znajdzie mimo rozbudowy Camp Nou.
10
Kapitalnie uchwycone zdjęcie! :) To lądowanie pewnie zabolało :D
0
Suarez pozamiatał Wszystkich :)
2
Do roboty ludzie się tak nie przygotowują jak on do meczu :D
2
Piłkarze Barcy na potęgę strzelają na boisku gole jak i poza nim :D
1
Ramos w formie widzę :)
42
Ale jak to przecież Messi nic nie biega tylko człapie i nic nie robi na boisku.. :) Brawa dla Atomowej Pchły :)
1
Odpowiedni snajper w odpowiednim klubie :)
2
Na necie tyle transmisji a Wy narzekacie na eleven jakieś, nigdy w tv nie oglądam i problemów nie mam :D
1
Nawet super się to prezentuje :)
2
Nie sądzę bym się mylił co do El Pistolero.
3
Może i będzie wolniejszy ale za to tak jak mówię strzelanie mu zostanie ;)
1
Najlepsze jest to że w końcu nasze trio strzeliło po golu brakowało tego im na pewno.
0
Dobre humory dopisują i to jest najlepsze :)