15

Jego sprzedaż nie powinna nawet wchodzić w grę, zamiast myśleć o zakupie DM tak jak wczoraj był artykuł, to jemu trzeba dawać szanse.

47

Już tyle czasu minęło od tego czasu i mamy rok 2016 masakra, a wydaje się jakby to było niedawno.

19

Ale Barca w kosza zawaliła sprawę, a co do Silvy to śmiech na sali ;)

1

W Barcelonie Silva nie wyżywi rodziny a przecież to dla niego najważniejsze, a tak w ogóle to już nie ten czas i nie te lata mógł wcześniej to zrobić i się starać do Barcy. A co do Marquinhosa to zupełnie inna sprawa, młody i ograny już, mam nadzieję że się postara o transfer do Barcy.

4

Najważniejsze że pozostał w Liverpool a potem dogadał się z Barcą :)

2

Żeby nie było tylko tak, że gada się jakie to poważne wzmocnienia trzeba na obronę, a w końcu okaże się że przyjdzie ktoś pod 30-stkę.

0

Ostatnie zdanie najlepsze! Tak ma być :)

2

Jeśli to prawda, to dziwię się że mu na takie działania pozwalają.

2

Barca sporo zawodników obserwuje już się do tego przyzwyczaiłem, dużo gadania a mało konkretów. Nie sądzę by był potrzebny w Barcelonie, ta pozycja jest doskonale obsadzona.

0

Jest dobry, ale porównanie go do Neymara nie wypada, on musi zostać w Barcelonie na długie lata i jestem pewien że tak będzie.

0

O tym każdy wiedział że był, ale co z tego jak czasu się nie cofnie.

1

Bravo oczywiście świetny bramkarz bez zarzutu, ale Ter Stegen nie ma 18 lat żeby już drugie sezon siedzieć na ławie w rozgrywkach ligowych, na takim poziomie jakim on teraz jest połowa klubów z Europy by go chciała i, miałby miejsce w podstawowej jedenastce. Mam nadzieję że wyjaśnią ta sytuację i dojdą do porozumienia, bo głupio byłoby stracić takiego bramkarza.

50

Zapomniał wół jak cielęciem był tyle powiem.

3

Osobiście z tych Wszystkich zostawiłbym tylko Bartre, resztę sprzedać. Prawda jest taka że za Alvesa to ostatnia szansa by dostać sporo kasy od Chińczyków, a wiemy że w lecie będzie ona potrzebna na transfery, ale to już Lucho zadecyduje on rządzi.

1

Liczę że dziś City pokaże Realowi że potrafią grać i uzyskają dobry wynik.

4

Ale oni są biedni nie stać ich nawet na zapłacenie tego co się należy, nie dość że zarabiają miliony to jeszcze kombinują, ale co tam ich sprawa nie moja.

1

Suarez drugi raz z rzędu miazga.

2

Szacun że tyle lat już to robi, ale jak praca to praca ;)

8

Do końca sezonu tak dotrwać, byłoby pięknie.

0

A już czytałem i liczyłem że na liście jest Embolo z Basel, ale niestety brak a szkoda.

0

Stać ich na spore podwyżki to co się będą.

0

O 17 to coś nowego :D

3

Pięknie trzymają równy poziom :)

2

W tym sezonie niech pobiją swój rekord, a w kolejnym jeszcze nowy :)

2

Sytuacja Douglasa i Thomasa jest beznadziejna, zapewne liczyli na więcej ale takie już życie.

2

Może i ława ale za to jakie ma zarobki, masakra. Szkoda że w Barcelonie jego kariera się nie rozwija.

2

Jak nigdy nie oglądam innych spotkań oprócz Barcy i tych co stawiam, tak jutro obejrzę City i będę za nich trzymał kciuki :P

1

Uda mu się wierzę w niego :D

0

Za taką kasę to można mieć zdecydowanie młodszego z myślą o przyszłości i na dodatek już ogranego.

2

Jego współpraca z Pep była wyjątkowa świetnie zarządzali drużyną, a potem on sam odnosił sukcesy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?