Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Jego sprzedaż nie powinna nawet wchodzić w grę, zamiast myśleć o zakupie DM tak jak wczoraj był artykuł, to jemu trzeba dawać szanse.
47
Już tyle czasu minęło od tego czasu i mamy rok 2016 masakra, a wydaje się jakby to było niedawno.
19
Ale Barca w kosza zawaliła sprawę, a co do Silvy to śmiech na sali ;)
1
W Barcelonie Silva nie wyżywi rodziny a przecież to dla niego najważniejsze, a tak w ogóle to już nie ten czas i nie te lata mógł wcześniej to zrobić i się starać do Barcy. A co do Marquinhosa to zupełnie inna sprawa, młody i ograny już, mam nadzieję że się postara o transfer do Barcy.
4
Najważniejsze że pozostał w Liverpool a potem dogadał się z Barcą :)
2
Żeby nie było tylko tak, że gada się jakie to poważne wzmocnienia trzeba na obronę, a w końcu okaże się że przyjdzie ktoś pod 30-stkę.
0
Ostatnie zdanie najlepsze! Tak ma być :)
2
Jeśli to prawda, to dziwię się że mu na takie działania pozwalają.
2
Barca sporo zawodników obserwuje już się do tego przyzwyczaiłem, dużo gadania a mało konkretów. Nie sądzę by był potrzebny w Barcelonie, ta pozycja jest doskonale obsadzona.
0
Jest dobry, ale porównanie go do Neymara nie wypada, on musi zostać w Barcelonie na długie lata i jestem pewien że tak będzie.
0
O tym każdy wiedział że był, ale co z tego jak czasu się nie cofnie.
1
Bravo oczywiście świetny bramkarz bez zarzutu, ale Ter Stegen nie ma 18 lat żeby już drugie sezon siedzieć na ławie w rozgrywkach ligowych, na takim poziomie jakim on teraz jest połowa klubów z Europy by go chciała i, miałby miejsce w podstawowej jedenastce. Mam nadzieję że wyjaśnią ta sytuację i dojdą do porozumienia, bo głupio byłoby stracić takiego bramkarza.
50
Zapomniał wół jak cielęciem był tyle powiem.
3
Osobiście z tych Wszystkich zostawiłbym tylko Bartre, resztę sprzedać. Prawda jest taka że za Alvesa to ostatnia szansa by dostać sporo kasy od Chińczyków, a wiemy że w lecie będzie ona potrzebna na transfery, ale to już Lucho zadecyduje on rządzi.
1
Liczę że dziś City pokaże Realowi że potrafią grać i uzyskają dobry wynik.
4
Ale oni są biedni nie stać ich nawet na zapłacenie tego co się należy, nie dość że zarabiają miliony to jeszcze kombinują, ale co tam ich sprawa nie moja.
1
Suarez drugi raz z rzędu miazga.
2
Szacun że tyle lat już to robi, ale jak praca to praca ;)
8
Do końca sezonu tak dotrwać, byłoby pięknie.
0
A już czytałem i liczyłem że na liście jest Embolo z Basel, ale niestety brak a szkoda.
0
Stać ich na spore podwyżki to co się będą.
0
O 17 to coś nowego :D
3
Pięknie trzymają równy poziom :)
2
W tym sezonie niech pobiją swój rekord, a w kolejnym jeszcze nowy :)
2
Sytuacja Douglasa i Thomasa jest beznadziejna, zapewne liczyli na więcej ale takie już życie.
2
Może i ława ale za to jakie ma zarobki, masakra. Szkoda że w Barcelonie jego kariera się nie rozwija.
2
Jak nigdy nie oglądam innych spotkań oprócz Barcy i tych co stawiam, tak jutro obejrzę City i będę za nich trzymał kciuki :P
1
Uda mu się wierzę w niego :D
0
Za taką kasę to można mieć zdecydowanie młodszego z myślą o przyszłości i na dodatek już ogranego.
2
Jego współpraca z Pep była wyjątkowa świetnie zarządzali drużyną, a potem on sam odnosił sukcesy.