Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Masakra znowu, kiedy coś w końcu wpadnie?
8
Nasi przycisnęli jest nadzieja.
0
Neymar nosz kurnaaaaaa
0
Leo co zrobił, że to nie wpadło.
0
Mam nadzieję że w przerwie zadziała w szatni efekt Lucho.
0
To co grają nasi to koszmar, po wypowiedziach przed meczem liczyłem na coś innego.
1
Ten Oblak mnie wkurza.
8
Zasłużona czerwona.
3
Torres czerowna hahahaha
0
Nie przegraliśmy jeszcze za Lucho z Atletico to mnie pociesza.
0
Ter Stegen!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tak narzekajcie na Ter Stegena bo to kurde jego wina!! Gdzie obrona była ja się pytam.
2
I Atletico już ma lepiej bramka strzelona na wyjeździe... Do roboty Barca!!!!!!
0
Ja pierdziele Torres gol ;/
0
Neymar blisko..
9
Ajjj Messiemu nie siadło szkoda.
0
Jakie gwizdy hahahah
0
Źle mu nie życzę, ale dziś niech ma dzień do kitu :D
0
To czekamy i dziś na bramki!!
0
Czyli tak jak było pisane wcześniej, jazda Barca po jak najlepszy wynik i wygraną! Vamos!!!
1
Skład wydaje się najlepszy i nie ma co zmieniać, tylko boki obrony mnie martwią.
8
Wiadome że Atletico to nie żaden ogórek, ale że Barca się ich aż tak boi? Nie sądzę.
1
Mimo że ostatnimi czasy dobrze nam z nimi idzie, to dziś łatwo nie będzie, szykuje się ciężka przeprawa, oby nasi ją jak najlepiej pokonali.
0
Pytanie jaka jest naprawdę prawda.
1
Skoro się oszczędzali, to może jutro zobaczymy show z ich strony, zobaczymy jak będzie.
0
Po pierwszej wypowiedzi jestem mega pozytywnie nastawiony na jutro. Vamos!
3
Znowu jakieś brudy wypłynęły..
5
Trzymamy kciuki za Sociedad, niech zakończą marzenie Realu o szansie na mistrza.
2
Te 7-0 z Bayern to największa masakra jaka mogła być.
2
Mogą grać nawet i bez koszulek, byle nasi wygrali.