4

Masakra znowu, kiedy coś w końcu wpadnie?

8

Nasi przycisnęli jest nadzieja.

0

Neymar nosz kurnaaaaaa

0

Leo co zrobił, że to nie wpadło.

0

Mam nadzieję że w przerwie zadziała w szatni efekt Lucho.

0

To co grają nasi to koszmar, po wypowiedziach przed meczem liczyłem na coś innego.

1

Ten Oblak mnie wkurza.

8

Zasłużona czerwona.

3

Torres czerowna hahahaha

0

Nie przegraliśmy jeszcze za Lucho z Atletico to mnie pociesza.

0

Ter Stegen!!!!!!!!!!!!!!!

0

Tak narzekajcie na Ter Stegena bo to kurde jego wina!! Gdzie obrona była ja się pytam.

2

I Atletico już ma lepiej bramka strzelona na wyjeździe... Do roboty Barca!!!!!!

0

Ja pierdziele Torres gol ;/

0

Neymar blisko..

9

Ajjj Messiemu nie siadło szkoda.

0

Jakie gwizdy hahahah

0

Źle mu nie życzę, ale dziś niech ma dzień do kitu :D

0

To czekamy i dziś na bramki!!

0

Czyli tak jak było pisane wcześniej, jazda Barca po jak najlepszy wynik i wygraną! Vamos!!!

1

Skład wydaje się najlepszy i nie ma co zmieniać, tylko boki obrony mnie martwią.

8

Wiadome że Atletico to nie żaden ogórek, ale że Barca się ich aż tak boi? Nie sądzę.

1

Mimo że ostatnimi czasy dobrze nam z nimi idzie, to dziś łatwo nie będzie, szykuje się ciężka przeprawa, oby nasi ją jak najlepiej pokonali.

0

Pytanie jaka jest naprawdę prawda.

1

Skoro się oszczędzali, to może jutro zobaczymy show z ich strony, zobaczymy jak będzie.

0

Po pierwszej wypowiedzi jestem mega pozytywnie nastawiony na jutro. Vamos!

3

Znowu jakieś brudy wypłynęły..

5

Trzymamy kciuki za Sociedad, niech zakończą marzenie Realu o szansie na mistrza.

2

Te 7-0 z Bayern to największa masakra jaka mogła być.

2

Mogą grać nawet i bez koszulek, byle nasi wygrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?