Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy możliwy skład.
0
Fantastyczna statystyka Neymara.
0
Super odpowiedzi na te wszystkie pytanie :)
2
Hahah jak to przeczytałem to z automatu banan na buzi :D Dobre :D
0
Tobie się nie podoba, ale mi tak.
1
A czy ja mówię że wywalić? Ja pierdziele, od razu najazd choć do Bravo nic nie mam a wręcz przeciwnie bardzo go szanuję.
0
Vidal to typowy na prawą stronę.
0
Dla mnie nie musi nikt przychodzić jak ma być Nolito tyle Ci powiem ;)
10
Tyle przyszło z tego że Pique sobie zagra a Arbeloa nie ;)
9
Hah to jest zajebiste, brawo!
0
Dla Barcy to świetna wiadomość, nie pozostaje nic innego jak wygrać.
0
Prosimy i jutro o brameczkę :)
1
Już jestem ciekaw jak Real zagra z Barcą i co Zidane wymyślił.
0
Barca w ostatnich latach ma całkowitą dominację nad Realem :)
0
Piątka Pique najlepsza :)
10
Hehe dobrze pojechał mu jeśli chodzi o Mascherano :D Świetna konferencja jak zawsze ;) To już jutro!!
0
Aż jestem ciekawy co to za propozycję mają dla Ter Stegena.
6
Jutro wszystko się rozstrzygnie kto miał rację, bo to tylko słowa.
0
Bardzo dobra decyzja, niech się młody ogrywa i wraca do Barcy jako podstawowy gracz.
0
Wróci silniejszy.
5
A ja biorę nawet i 1-0 tyle mnie uszczęśliwi :)
0
Będzie ciekawie w lecie, zobaczymy na kogo Barca się zdecyduje.
2
Fajne zmiany na forum, brawo redakcja :)
2
Super artykuł, więcej takich.
0
Przyjdzie czas że i dojrzeje.
3
Mi mimo wszystko szkoda Thomasa że mu się tak nie układa w Barcelonie, bo wiemy że obrońca z niego jest genialny jeśli jest w formie, jeszcze z czasów Arsenalu, ale te kontuzje ostatnio mu pokrzyżowały plany.
3
Cóż, wierzyć zawsze można, nikt nikomu tego nie zabroni.
2
Myśleli, że wiecznie będą się szczycić tym że mają tyle wygranych klasyków? Barca od lat ich ciągle goni i, już niedługo to ona będzie prowadzić, pod względem zdobytych pucharów tez ich złapie w przyszłości.
0
Zszokowany jestem po tym jak zobaczyłem ten skład, tyle tylko powiem..
2
Jak jest to jest czasami, ale niech wraca jak najszybciej.