Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Strzelił 50 dla Argentyny, to teraz jazda po 500 :)
11
Różnie to może być, ale nie sądzę że przy takiej formie Barcy i po tym jak na Bernabeu wygrali 4-0 to w sobotę miałby Real wygrać, jeśli tylko Barca zagra swoją piłkę, to Real nie będzie miał wiele do gadania.
5
Bale za marzenia się nie płaci :D
2
Verma też grywał na LO więc będzie na zmiennika Alby.
1
Jeśli to prawda to gratuluję głupoty ze strony klubu! Brawo!
4
O co gramy? O Zwycięstwo nad odwiecznym rywalem co smakuje najlepiej :)
0
Sezon 2012 to była po prostu miazga totalna!
3
On się nigdy chyba nie zatrzyma, robi to wszystko z taką łatwością.
0
Teraz Leo strzelaj Realowi :)
3
Odpowiedni kapitan w odpowiednim klubie.
0
Zafajdany wirus Fifa zaatakował!
2
Robi się nie ciekawie, na zmiennika nawet jak coś nie będzie kogo wystawić.. Chyba że Verma lub Roberto.
0
Prawidłowo, niech się boją tego zabójczego trio.
3
Myślisz że jest szansa w przyszłości zobaczyć jakiegoś Polaka grającego w Barcelonie?
3
A mi szkoda że Tarzan nie mógł spełnić swojego marzenia i grać do 40..
4
Oby Ter Stegen nie poleciał na taką ofertę, wierzę że w końcu zdobędzie miejsce w podstawowym składzie Barcy.
5
Oby w sobotę Enrique był górą :)
0
Osobiście mi jakoś nie pasuje do Barcy, ale to tylko moje zdanie.
2
Całe szczęście że Alba dostępny, bo aż strach byłoby wystawiać na LO Adriano.
1
To już lepiej kupić kogoś młodego z przyszłością na atak niż Nolito.
24
Przecież Thiago Silvy nie wygryzie, on musi wyżywić rodzinę.
11
Mniej wywiadów, więcej dobrej gry na boisku, niech bierze przykład z Messiego on wywiadu udziela raz na rok?
0
Byle tylko Messi wrócił cały i zdrowy.
3
Kurde Alba musi zagrać, on w ważnych meczach nie zawodzi, a nie chcę by na LO grał Mathieu albo Adriano.
3
Przetrwali i radzili sobie w trudnych sytuacjach już, teraz też dadzą radę :)
9
Już zacieram ręce!! :D
1
Bravo tak bardzo chce bronić w LM, nie widzę problemu, od nowego sezonu dać mu LM i PK a Ter Stegen Liga. Załatwione ;P
2
Piękny powrót z asystą :)
5
Mam więc nadzieję że zostanie w Barcelonie jeszcze bardzo długo :)
1
Akurat on się spłaca z nawiązką, było warto tyle wydać ;)