15

Strzelił 50 dla Argentyny, to teraz jazda po 500 :)

11

Różnie to może być, ale nie sądzę że przy takiej formie Barcy i po tym jak na Bernabeu wygrali 4-0 to w sobotę miałby Real wygrać, jeśli tylko Barca zagra swoją piłkę, to Real nie będzie miał wiele do gadania.

5

Bale za marzenia się nie płaci :D

2

Verma też grywał na LO więc będzie na zmiennika Alby.

1

Jeśli to prawda to gratuluję głupoty ze strony klubu! Brawo!

4

O co gramy? O Zwycięstwo nad odwiecznym rywalem co smakuje najlepiej :)

0

Sezon 2012 to była po prostu miazga totalna!

3

On się nigdy chyba nie zatrzyma, robi to wszystko z taką łatwością.

0

Teraz Leo strzelaj Realowi :)

3

Odpowiedni kapitan w odpowiednim klubie.

0

Zafajdany wirus Fifa zaatakował!

2

Robi się nie ciekawie, na zmiennika nawet jak coś nie będzie kogo wystawić.. Chyba że Verma lub Roberto.

0

Prawidłowo, niech się boją tego zabójczego trio.

3

Myślisz że jest szansa w przyszłości zobaczyć jakiegoś Polaka grającego w Barcelonie?

3

A mi szkoda że Tarzan nie mógł spełnić swojego marzenia i grać do 40..

4

Oby Ter Stegen nie poleciał na taką ofertę, wierzę że w końcu zdobędzie miejsce w podstawowym składzie Barcy.

5

Oby w sobotę Enrique był górą :)

0

Osobiście mi jakoś nie pasuje do Barcy, ale to tylko moje zdanie.

2

Całe szczęście że Alba dostępny, bo aż strach byłoby wystawiać na LO Adriano.

1

To już lepiej kupić kogoś młodego z przyszłością na atak niż Nolito.

24

Przecież Thiago Silvy nie wygryzie, on musi wyżywić rodzinę.

11

Mniej wywiadów, więcej dobrej gry na boisku, niech bierze przykład z Messiego on wywiadu udziela raz na rok?

0

Byle tylko Messi wrócił cały i zdrowy.

3

Kurde Alba musi zagrać, on w ważnych meczach nie zawodzi, a nie chcę by na LO grał Mathieu albo Adriano.

3

Przetrwali i radzili sobie w trudnych sytuacjach już, teraz też dadzą radę :)

9

Już zacieram ręce!! :D

1

Bravo tak bardzo chce bronić w LM, nie widzę problemu, od nowego sezonu dać mu LM i PK a Ter Stegen Liga. Załatwione ;P

2

Piękny powrót z asystą :)

5

Mam więc nadzieję że zostanie w Barcelonie jeszcze bardzo długo :)

1

Akurat on się spłaca z nawiązką, było warto tyle wydać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?