3

A tu Wilki zrobią Realowi pstryk w nos i ich wyeliminują :D

4

Ale Niemcy mają pomoc ja pierdziele miazga.

2

Ciepłe kuleczki haha jak to brzmi :D

0

Jak widać odpoczynek Ney posłużył dobrze.

2

Sam Suarez powinien myśleć o spotkaniu z Realem i uważać jutro, myślę że wie o tym i się skupi wystarczająco.

0

Oo kurna ale terminarz coś pięknego dla kibica.

6

Ale była posmarowana hahaha :D

2

Czytając takie statystyki człowiek staje się spokojniejszy o wynik z Atletico.

3

6/6 wygrane z Atletico niesamowite co z drużyną zrobił Enrique.

0

Nie ma szans by Bravo tą piłkę wyjął.

0

Genialny trener z zasadami, też się nie mogę doczekać z tym że to Barca ma awansować ;)

0

To mu uszczupli się kieszeń, ale za błędy się płaci.

3

Nie będzie narzekania chociaż w tej sytuacji :D

0

Zapracował sobie na to.

4

Oby Generał miał rację! :)

32

Real jak zawsze co roku na farcie.

1

PSG - City będzie mecz :D

1

Barca - Atletico hahah

1

Bayern - Benfica

1

Wolfsburg - Real hahahaha

1

Fajnie Zambrotta mówi: Barczelona :D

2

Trafimy na City coś mi się wydaje.

0

Ładne jaja z Benzema jeśli to prawda :D

3

Myślałem że Barca się niesamowicie ośmieszy po tym jaki mieli wynik po 1 kwarcie a potem Real odrobił, ale na szczęście dali radę wygrać. Brawo Panowie.

3

Mou w Barcelonie posady nie zagrzejesz :D

0

Jeśli miałaby być powtórka 4-0 to nie mam nic przeciwko ;))

5

Sytuacja Bartry jest kiepska i szkoda go, oby kurde nie musiał odchodzić z Barcy.

22

Hmm koszulka bez logo sponsora to okazja trzeba jechać do Barcelony.

2

W Barcelonie nie ma gwiazdeczek co tylko myślą o sobie i to pozwala na takie wyniki właśnie.

4

El Pistolero wymiata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?