Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A tu Wilki zrobią Realowi pstryk w nos i ich wyeliminują :D
4
Ale Niemcy mają pomoc ja pierdziele miazga.
2
Ciepłe kuleczki haha jak to brzmi :D
0
Jak widać odpoczynek Ney posłużył dobrze.
2
Sam Suarez powinien myśleć o spotkaniu z Realem i uważać jutro, myślę że wie o tym i się skupi wystarczająco.
0
Oo kurna ale terminarz coś pięknego dla kibica.
6
Ale była posmarowana hahaha :D
2
Czytając takie statystyki człowiek staje się spokojniejszy o wynik z Atletico.
3
6/6 wygrane z Atletico niesamowite co z drużyną zrobił Enrique.
0
Nie ma szans by Bravo tą piłkę wyjął.
0
Genialny trener z zasadami, też się nie mogę doczekać z tym że to Barca ma awansować ;)
0
To mu uszczupli się kieszeń, ale za błędy się płaci.
3
Nie będzie narzekania chociaż w tej sytuacji :D
0
Zapracował sobie na to.
4
Oby Generał miał rację! :)
32
Real jak zawsze co roku na farcie.
1
PSG - City będzie mecz :D
1
Barca - Atletico hahah
1
Bayern - Benfica
1
Wolfsburg - Real hahahaha
1
Fajnie Zambrotta mówi: Barczelona :D
2
Trafimy na City coś mi się wydaje.
0
Ładne jaja z Benzema jeśli to prawda :D
3
Myślałem że Barca się niesamowicie ośmieszy po tym jaki mieli wynik po 1 kwarcie a potem Real odrobił, ale na szczęście dali radę wygrać. Brawo Panowie.
3
Mou w Barcelonie posady nie zagrzejesz :D
0
Jeśli miałaby być powtórka 4-0 to nie mam nic przeciwko ;))
5
Sytuacja Bartry jest kiepska i szkoda go, oby kurde nie musiał odchodzić z Barcy.
22
Hmm koszulka bez logo sponsora to okazja trzeba jechać do Barcelony.
2
W Barcelonie nie ma gwiazdeczek co tylko myślą o sobie i to pozwala na takie wyniki właśnie.
4
El Pistolero wymiata.