Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli tak nadal będzie bronił to Bravo może zacząć się obawiać ;)
5
Gole z niczego.. toś Panie Wenger nie błysnął, bo w Barcelonie nie ma goli z niczego tylko z pięknej gry i akcji.
2
Znakomita wiadomość wracaj do formy Rafa! :)
1
W końcu nie bez powodu jest Szefem :)
13
Iniesta jak złapał formę tak utrzymuje ją do tej pory i to się podoba.
9
Ta jego interwencja wczoraj w polu karnym mistrzostwo!
8
A pisałem wczoraj przed meczem że fajnie byłoby gdyby trio strzeliło po golu, tak tez się stało wysłuchali mnie :D
2
Wilki albo Benfica najlepsze.
16
To jak wczoraj bronił Ter Stegen to klasa światowa, mogę się założyć że gdyby obrona na początku sezonu grała tak jak teraz to i on by miał lepsze statystyki, a tak to co obrona wszystko puszczała i on był w niektórych momentach bezradny. Brawo Mats oby tak dalej!
2
Dokładnie Real chce wszystkich tylko co z tego jak drużyna mimo tylu gwiazd nie potrafi nic szczególnego wygrywać, ale to w sumie dobrze dla Barcy.
0
Oby tylko do finału LM dotarła i wygrała go :)
34
Gruby Ty dziku zawsze strzelasz gdy Barca Cię potrzebuje w najważniejszych momentach :)
11
Oni już nie pobijają kogoś rekordów tylko własne ;)
6
80 bramek już ale ten czas leci, niech strzela jak najwięcej.
0
Kurde ale to Juve sobie dało odebrać awans no ja pierdziele.
0
Brawo Barca piękny wieczór jest awans!! :) Ale Bayern ma farta.....
1
Hahaha Leoooooooooo wiedziałem że strzeli!! Trio po golu!!!
4
Mats pokazuje że też zasługuje na miano pierwszego bramkarza.
1
Ale mamy szczęście...
34
Ney jakie przyjęcie miazga.
3
Jeszcze Leo gola.
1
El Pistoleroooooooooo co za goooooooooooool!!!
4
Nasi igrają z ogniem zaraz mogą stracić.
1
Brawo Mascherano szefie!!!!!!!!!!
1
Kurde gol Arsenalu...
9
Pięknie Juve, pięknie Barca :D
2
Flamini co za .....
1
Neymarrrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooool po meczu :D
1
Messi ajajaja!!!
0
Jazda Barca!! :)