0

Jeśli tak nadal będzie bronił to Bravo może zacząć się obawiać ;)

5

Gole z niczego.. toś Panie Wenger nie błysnął, bo w Barcelonie nie ma goli z niczego tylko z pięknej gry i akcji.

2

Znakomita wiadomość wracaj do formy Rafa! :)

1

W końcu nie bez powodu jest Szefem :)

13

Iniesta jak złapał formę tak utrzymuje ją do tej pory i to się podoba.

9

Ta jego interwencja wczoraj w polu karnym mistrzostwo!

8

A pisałem wczoraj przed meczem że fajnie byłoby gdyby trio strzeliło po golu, tak tez się stało wysłuchali mnie :D

2

Wilki albo Benfica najlepsze.

16

To jak wczoraj bronił Ter Stegen to klasa światowa, mogę się założyć że gdyby obrona na początku sezonu grała tak jak teraz to i on by miał lepsze statystyki, a tak to co obrona wszystko puszczała i on był w niektórych momentach bezradny. Brawo Mats oby tak dalej!

2

Dokładnie Real chce wszystkich tylko co z tego jak drużyna mimo tylu gwiazd nie potrafi nic szczególnego wygrywać, ale to w sumie dobrze dla Barcy.

0

Oby tylko do finału LM dotarła i wygrała go :)

34

Gruby Ty dziku zawsze strzelasz gdy Barca Cię potrzebuje w najważniejszych momentach :)

11

Oni już nie pobijają kogoś rekordów tylko własne ;)

6

80 bramek już ale ten czas leci, niech strzela jak najwięcej.

0

Kurde ale to Juve sobie dało odebrać awans no ja pierdziele.

0

Brawo Barca piękny wieczór jest awans!! :) Ale Bayern ma farta.....

1

Hahaha Leoooooooooo wiedziałem że strzeli!! Trio po golu!!!

4

Mats pokazuje że też zasługuje na miano pierwszego bramkarza.

1

Ale mamy szczęście...

34

Ney jakie przyjęcie miazga.

3

Jeszcze Leo gola.

1

El Pistoleroooooooooo co za goooooooooooool!!!

4

Nasi igrają z ogniem zaraz mogą stracić.

1

Brawo Mascherano szefie!!!!!!!!!!

1

Kurde gol Arsenalu...

9

Pięknie Juve, pięknie Barca :D

2

Flamini co za .....

1

Neymarrrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooool po meczu :D

1

Messi ajajaja!!!

0

Jazda Barca!! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?