15

Sytuacja Roberto tylko pokazuje, że nie warto się poddawać i, zawsze trzeba walczyć do końca.

0

Oby tylko kasy wystarczyło na te transfery.

3

Też bym chciał i co? Nigdy się to nie wydarzy, a taki prezydent może wszystko.

2

Niech strzela i asystuje w rep. tak jak w Barcelonie :)

1

Pique ładnie sobie olewa przyjazd na trening :D

10

Te reprezentacje to jest najgorsze co może być, sezon w klubie taki ważny a tam łatwo o kontuzję..

8

I mają rację, raz się zdarzyło no trudno, ale żeby kolejne?

0

To czekamy na jego asysty i gole :)

3

Na szczęście znalazł dla siebie miejsce i, spisuje się na tej pozycji znakomicie.

0

Jeśli tak było, to ładnie z jego strony.

4

Adriano to ma naprawdę po czym odpoczywać :D

0

Niech się ucieszą i grają z taką rolą, dla Barcy lepsze wygranie tego finału :)

11

Ja tam wierzę że uda mu się strzelić bramkę i, nie będzie potrzebował tego karnego.

96

Gruby jeszcze hamburgera chce :D

4

Alves już 32 lata, ostatnia nadzieja by Barca od takich Chińczyków dostała sporą kasę za niego, Bellerin 21 lat młody gracz z przyszłością, z Arsenalem ma Barca dobre stosunki, więc pewnie by się dogadali, lecz też zależy czy sam Hector by chciał powrotu, a i do tego kontrakt mniejszy nie to co Alves. Podsumowując chętnie bym go chciał zobaczyć w koszulce Barcy.

1

To Real ma już 3 maszyny hah :D

3

O Ney powiedział prawdę, ale o Ronaldo już nie :D

3

Ich współpraca jest genialna :)

2

https://www.facebook.com/504704579581266/videos/1101288616589523/

Zobaczcie to koniecznie!! :D Po prostu majstersztyk, genialne! :D :D Wykonanie karnego mistrzowskie :D

0

A mi chodzi o remis właśnie a nie jakieś 4-0.

36

I takie coś mi się podoba, normalne godziny i drużyna nie musi tak daleko latać.

7

Czasem przegina, ale mimo wszystko lubię jego wypowiedzi :D

2

Niech wraca, zobaczymy na co go stać w FCB.

0

Dobrze że to tylko takie coś, Ivan jest bardzo potrzebny.

33

Każdy trener chyba nie chce by zawodnik wracał z kontuzją.

8

Barca i pomoc sędziów, co za żałosne podejrzenia, boli ich że Barcelona notuje takie wyniki.

2

To będzie dla niego najlepsza opcja, w Barcelonie nie zagwarantują mu podstawowego składu, a rozwój musi kontynuować.

5

Rakitic to bardzo niedoceniany zawodnik, on odwala czarną robotę.

0

Odpocznie sobie chociaż.

0

Może to tylko chwilowa sytuacja i Lucho na niego postawi jednak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?