Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Sytuacja Roberto tylko pokazuje, że nie warto się poddawać i, zawsze trzeba walczyć do końca.
0
Oby tylko kasy wystarczyło na te transfery.
3
Też bym chciał i co? Nigdy się to nie wydarzy, a taki prezydent może wszystko.
2
Niech strzela i asystuje w rep. tak jak w Barcelonie :)
1
Pique ładnie sobie olewa przyjazd na trening :D
10
Te reprezentacje to jest najgorsze co może być, sezon w klubie taki ważny a tam łatwo o kontuzję..
8
I mają rację, raz się zdarzyło no trudno, ale żeby kolejne?
0
To czekamy na jego asysty i gole :)
3
Na szczęście znalazł dla siebie miejsce i, spisuje się na tej pozycji znakomicie.
0
Jeśli tak było, to ładnie z jego strony.
4
Adriano to ma naprawdę po czym odpoczywać :D
0
Niech się ucieszą i grają z taką rolą, dla Barcy lepsze wygranie tego finału :)
11
Ja tam wierzę że uda mu się strzelić bramkę i, nie będzie potrzebował tego karnego.
96
Gruby jeszcze hamburgera chce :D
4
Alves już 32 lata, ostatnia nadzieja by Barca od takich Chińczyków dostała sporą kasę za niego, Bellerin 21 lat młody gracz z przyszłością, z Arsenalem ma Barca dobre stosunki, więc pewnie by się dogadali, lecz też zależy czy sam Hector by chciał powrotu, a i do tego kontrakt mniejszy nie to co Alves. Podsumowując chętnie bym go chciał zobaczyć w koszulce Barcy.
1
To Real ma już 3 maszyny hah :D
3
O Ney powiedział prawdę, ale o Ronaldo już nie :D
3
Ich współpraca jest genialna :)
2
https://www.facebook.com/504704579581266/videos/1101288616589523/
Zobaczcie to koniecznie!! :D Po prostu majstersztyk, genialne! :D :D Wykonanie karnego mistrzowskie :D
0
A mi chodzi o remis właśnie a nie jakieś 4-0.
36
I takie coś mi się podoba, normalne godziny i drużyna nie musi tak daleko latać.
7
Czasem przegina, ale mimo wszystko lubię jego wypowiedzi :D
2
Niech wraca, zobaczymy na co go stać w FCB.
0
Dobrze że to tylko takie coś, Ivan jest bardzo potrzebny.
33
Każdy trener chyba nie chce by zawodnik wracał z kontuzją.
8
Barca i pomoc sędziów, co za żałosne podejrzenia, boli ich że Barcelona notuje takie wyniki.
2
To będzie dla niego najlepsza opcja, w Barcelonie nie zagwarantują mu podstawowego składu, a rozwój musi kontynuować.
5
Rakitic to bardzo niedoceniany zawodnik, on odwala czarną robotę.
0
Odpocznie sobie chociaż.
0
Może to tylko chwilowa sytuacja i Lucho na niego postawi jednak.