1

Już widzę jak Ter Stegen zgadza się na takie rozwiązanie, to już prędzej można się spodziewać jego odejścia.

0

Kto wie może mu się to uda jak tak nadal będzie pracował.

0

Tutaj nawet nie ma obecnie porównania ;)

2

To akurat jest oczywiste że nie będzie grał tak jak w Barcelonie, tutaj w sezonie rozgrywa min. 60 spotkań z tymi samymi kolegami, codzienne treningi, więc i zgranie jest wyśmienite, nie to co w reprezentacji raz na ruski rok mecze.

0

Cóż, tak już bywa w piłce nożnej, raz jest z górki a raz pod górkę.

0

Już raz była taka akcja z Leo :P

7

Z całym szacunkiem do Belga, ale w 100% wolę Ter Stegena by pozostał.

6

Ładne te okładki Sportu ostatnio.

4

Życzę Wszystkim Zdrowych i Wesołych świąt Wielkanocnych, oraz mokrego dyngusa :)

4

Ronaldo niech se biorą, ale od Neymara wara :D

6

Niech trzyma formę w Barcelonie i reprezentacji ;)

0

Skandowanie nazwiska w 14 minucie meczu to bardzo dobry pomysł.

2

http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/werynia-zderzenie-busa-z-ciezarowka-nie-zyje-czterech-pilkarzy/mwkvn8



Masakra, chłopaki z mojej miejscowości, byli piłkarze Stali Mielec to sobie zagrali :( Jechali rozegrać mecz...

15

I bardzo dobrze że będzie miał więcej odpoczynku.

9

Dla mnie 5-0 i 6-2 też najlepsze mecze, nigdy nie zapomnę :)

10

Oby tylko klub nie popełnił głupiego błędu pozbywając się go..

3

Zidane gotowy by przyjąć kilka goli na klatę hehe.

0

Dobry żart na koniec Pepa ;)

5

El Pistolero super powrót :)

4

Brawa dla Realu za ten gest.

1

Ja uważam, że powinni zrobić to w inny sposób, a nazwa niech zostanie jaka jest.

4

Zdecydowanie mu się to należy za to co zrobił dla Barcy.

0

Co tu dużo mówić - okładki gazet są piękne.

6

Zajebisty wywiad z Abim, a Bye bye Madrid najlepsze! :D

3

Tak i jeszcze za darmo niech go odprawią z klubu..

2

Wielka szkoda że nie wygrał tej walki, ale nie jego tylko to w życiu spotkało.. :/

3

Fajna opcja, tylko żeby tam dostawał szanse, czuję że wróci do Barcy już jako podstawowy i kluczowy gracz pierwszego zespołu.

5

Ósma wypowiedź najlepsza.

9

Tyle lat jest LM to kombinują by coś zmieniać, masakra.

4

Leo naładuje mu bramek hehe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?