Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już widzę jak Ter Stegen zgadza się na takie rozwiązanie, to już prędzej można się spodziewać jego odejścia.
0
Kto wie może mu się to uda jak tak nadal będzie pracował.
0
Tutaj nawet nie ma obecnie porównania ;)
2
To akurat jest oczywiste że nie będzie grał tak jak w Barcelonie, tutaj w sezonie rozgrywa min. 60 spotkań z tymi samymi kolegami, codzienne treningi, więc i zgranie jest wyśmienite, nie to co w reprezentacji raz na ruski rok mecze.
0
Cóż, tak już bywa w piłce nożnej, raz jest z górki a raz pod górkę.
0
Już raz była taka akcja z Leo :P
7
Z całym szacunkiem do Belga, ale w 100% wolę Ter Stegena by pozostał.
6
Ładne te okładki Sportu ostatnio.
4
Życzę Wszystkim Zdrowych i Wesołych świąt Wielkanocnych, oraz mokrego dyngusa :)
4
Ronaldo niech se biorą, ale od Neymara wara :D
6
Niech trzyma formę w Barcelonie i reprezentacji ;)
0
Skandowanie nazwiska w 14 minucie meczu to bardzo dobry pomysł.
2
http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/werynia-zderzenie-busa-z-ciezarowka-nie-zyje-czterech-pilkarzy/mwkvn8
Masakra, chłopaki z mojej miejscowości, byli piłkarze Stali Mielec to sobie zagrali :( Jechali rozegrać mecz...
15
I bardzo dobrze że będzie miał więcej odpoczynku.
9
Dla mnie 5-0 i 6-2 też najlepsze mecze, nigdy nie zapomnę :)
10
Oby tylko klub nie popełnił głupiego błędu pozbywając się go..
3
Zidane gotowy by przyjąć kilka goli na klatę hehe.
0
Dobry żart na koniec Pepa ;)
5
El Pistolero super powrót :)
4
Brawa dla Realu za ten gest.
1
Ja uważam, że powinni zrobić to w inny sposób, a nazwa niech zostanie jaka jest.
4
Zdecydowanie mu się to należy za to co zrobił dla Barcy.
0
Co tu dużo mówić - okładki gazet są piękne.
6
Zajebisty wywiad z Abim, a Bye bye Madrid najlepsze! :D
3
Tak i jeszcze za darmo niech go odprawią z klubu..
2
Wielka szkoda że nie wygrał tej walki, ale nie jego tylko to w życiu spotkało.. :/
3
Fajna opcja, tylko żeby tam dostawał szanse, czuję że wróci do Barcy już jako podstawowy i kluczowy gracz pierwszego zespołu.
5
Ósma wypowiedź najlepsza.
9
Tyle lat jest LM to kombinują by coś zmieniać, masakra.
4
Leo naładuje mu bramek hehe :D