0

Jazda Barca!! :)

1

Arsenalowi to brakuje ale dobrego trenera a nie tata Wenger od 20 lat.

1

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-kibice-dotkliwie-pobili-sedziego-na-murawie,nId,2164020

Ma szczęście że była policja bo tak by go zatłukli pewnie.

2

Właśnie, jak dla mnie to początek sezonu wiemy jaki był w wykonaniu obrony, ja nie mówię że nie popełnił małych błędów ale nie oszukujmy się obrona szwankowała nie to co teraz.

4

Jeśli tylko nasi będą skoncentrowani do końca i zagrają swoja piłkę to Arsenal ma przewalone że tak powiem na Camp Nou. Vamos!

2

Arda i Vidal bym chciał aby zagrali od początku, ale najważniejsze by wygrać dziś.

0

Cóż to klub i on decydują, lecz ja liczyłem że odejdzie po tym sezonie i klub kupi kogoś naprawdę dobrego na LO by Alba miał z kim rywalizować.

0

Równie dobrze gdyby Ter Stegen bronił regularnie w Lidze to też mógłby być na takim poziomie jak Bravo, a tak dostaje szanse co miesiąc albo i lepiej i gdzie ma tą formę utrzymywać? A Bravo broni co 3 dni. Ty się nie zgadzasz z moim zdaniem a Ja tym bardziej z Twoim. To wszystko.

0

Hahahah nie pij do mnie bo i tak się ze mną nie napijesz.

0

Mów sobie co chcesz ;]

6

Oby Juve dało radę pokonać Bayern i oczywiście awans Barcy :)

0

Fajnie byłoby by dziś trio strzeliło po golu i taki obrazek zobaczyć jak na okładce Sportu.

0

Barca nie ma problemu ostatnimi laty wygrywać na obcych stadionach czy to Anglia czy Włochy ;) ;) Trzeba tego dopilnować by nic niespodziewanego się nie przytrafiło.

2

Wengera to władze Arsenalu trzymają dlatego że umie dobre interesy zrobić z zawodnikami tzn. wypromować od najmłodszego by potem sprzedać za grube miliony ;)

2

Dobrze że Mats ma takie podejście bo już nie jednemu sława uderzyła do głowy za młodego kiedy to mówiono jaki to talent itp. a kończyło się kiepsko gdzieś w średnim klubie np. taki Bojan...

3

Wygrali internety tyle powiem :D

5

Simeone w Barcelonie też by sobie nieźle poradził jestem tego pewien, tym bardziej z jego podejściem.

0

Co jak co ale ale to Hernandez Hernandez to ma wybitne.. :D

1

Niech zmienią Wangera to może coś ruszy w tym klubie.

1

Może im idzie kiepsko ostatnio ale na LM mogą się spiąć i wyjść im mecz życia, trzeba pilnować zaliczki z Londynu.

0

Oby wybrał jak najlepiej dla siebie, zna swój organizm i wie na pewno na ile może sobie pozwolić.

20

Od wylotu z klubu do podwyżki :D

4

Od przyszłego sezonu powinna nastąpić zmiana Ter Stegen Liga a Bravo LM i PK to będzie najlepsze rozwiązanie, jak tak nadal będą czekać to stracą znakomitego, młodego bramkarza na przyszłość.

3

Ja to mogę im podawać nawet piłki będę zadowolony :)

7

Przecież Messi to Pchła a jej nie upilnujesz:D

0

Zapewne dopiero się rozkręca :)

0

Real ile 10 spokojnie pyknie?

0

Jak Pique sie przekwalifikuje na snajpera to pewnie dałby radę xD

7

Leo jaki dorobek :D

0

Dziennikarzy nie było więc pewnie Mathieu sprawka :D hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?