Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jazda Barca!! :)
1
Arsenalowi to brakuje ale dobrego trenera a nie tata Wenger od 20 lat.
1
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-kibice-dotkliwie-pobili-sedziego-na-murawie,nId,2164020
Ma szczęście że była policja bo tak by go zatłukli pewnie.
2
Właśnie, jak dla mnie to początek sezonu wiemy jaki był w wykonaniu obrony, ja nie mówię że nie popełnił małych błędów ale nie oszukujmy się obrona szwankowała nie to co teraz.
4
Jeśli tylko nasi będą skoncentrowani do końca i zagrają swoja piłkę to Arsenal ma przewalone że tak powiem na Camp Nou. Vamos!
2
Arda i Vidal bym chciał aby zagrali od początku, ale najważniejsze by wygrać dziś.
0
Cóż to klub i on decydują, lecz ja liczyłem że odejdzie po tym sezonie i klub kupi kogoś naprawdę dobrego na LO by Alba miał z kim rywalizować.
0
Równie dobrze gdyby Ter Stegen bronił regularnie w Lidze to też mógłby być na takim poziomie jak Bravo, a tak dostaje szanse co miesiąc albo i lepiej i gdzie ma tą formę utrzymywać? A Bravo broni co 3 dni. Ty się nie zgadzasz z moim zdaniem a Ja tym bardziej z Twoim. To wszystko.
0
Hahahah nie pij do mnie bo i tak się ze mną nie napijesz.
0
Mów sobie co chcesz ;]
6
Oby Juve dało radę pokonać Bayern i oczywiście awans Barcy :)
0
Fajnie byłoby by dziś trio strzeliło po golu i taki obrazek zobaczyć jak na okładce Sportu.
0
Barca nie ma problemu ostatnimi laty wygrywać na obcych stadionach czy to Anglia czy Włochy ;) ;) Trzeba tego dopilnować by nic niespodziewanego się nie przytrafiło.
2
Wengera to władze Arsenalu trzymają dlatego że umie dobre interesy zrobić z zawodnikami tzn. wypromować od najmłodszego by potem sprzedać za grube miliony ;)
2
Dobrze że Mats ma takie podejście bo już nie jednemu sława uderzyła do głowy za młodego kiedy to mówiono jaki to talent itp. a kończyło się kiepsko gdzieś w średnim klubie np. taki Bojan...
3
Wygrali internety tyle powiem :D
5
Simeone w Barcelonie też by sobie nieźle poradził jestem tego pewien, tym bardziej z jego podejściem.
0
Co jak co ale ale to Hernandez Hernandez to ma wybitne.. :D
1
Niech zmienią Wangera to może coś ruszy w tym klubie.
1
Może im idzie kiepsko ostatnio ale na LM mogą się spiąć i wyjść im mecz życia, trzeba pilnować zaliczki z Londynu.
0
Oby wybrał jak najlepiej dla siebie, zna swój organizm i wie na pewno na ile może sobie pozwolić.
20
Od wylotu z klubu do podwyżki :D
4
Od przyszłego sezonu powinna nastąpić zmiana Ter Stegen Liga a Bravo LM i PK to będzie najlepsze rozwiązanie, jak tak nadal będą czekać to stracą znakomitego, młodego bramkarza na przyszłość.
3
Ja to mogę im podawać nawet piłki będę zadowolony :)
7
Przecież Messi to Pchła a jej nie upilnujesz:D
0
Zapewne dopiero się rozkręca :)
0
Real ile 10 spokojnie pyknie?
0
Jak Pique sie przekwalifikuje na snajpera to pewnie dałby radę xD
7
Leo jaki dorobek :D
0
Dziennikarzy nie było więc pewnie Mathieu sprawka :D hehe