6



:D

1

Do Messiego należy rok i kolejna ZP :D

0

Niech Barca dojdzie do finału LM a w nim Andres strzeli bramkę bo to spec od finałów :)

2

Pewnie plotki a poza tym to wiele ostatnio zawodników co Barca się interesuje, a im bliżej końca sezonu tym będzie tego więcej, trzeba czekać na konkrety w sprawie transferów.

1

Już się nie mogę doczekać okienka letniego i tych wszystkich emocji.

53

Jak dla mnie filmik wręcz zajebisty i oby takich więcej, widać nikt w samolocie nie narzeka i Wszyscy zadowoleni. Oby tylko pilnowali by nic z tego nie wyszło i niech nagrywają :)

0

To byłby prawdziwy hit! Ale nie ma szans by go Bayern sprzedał :)

2

Oby mu się udało, fajnie byłoby kiedyś zobaczyć Polaka w pierwszym składzie Barcy.

0

I co cena wywoławcza 60 mln tak jak z Martial?

1

I oni śmią się nazywać kibicami? Wywalić ich i tyle.

0

Podoba mi się to że Pique zawsze nie owija w bawełnę i mówi to co mu leży na wątrobie ale w sumie z drugiej strony to dobry pomysł, może skończą się wojny choć po części.

24

Jak Higuain nie będzie grał to duże szanse że wygrają ;)

0

Najważniejsze jest by wzmocnić w lecie defensywę tak to uważam.

1

Oo nie wiedziałem że takie powołania pisemne dostają by grać :D

22

Takiego tridente jakie jest w Barcelonie nikt nie stworzy.

0

Tak to jest gdy się nie czyta tylko od razu komentarz ładuje, wiele już takich osób spotkałem, ale cóż zdarza się.

0

I niech tak robią jak najczęściej na Barce to wpływa motywująco.

0

A czy ja po nim jadę? Weź ogarnij temat.

0

Masakra do czego to prowadzi, ten świat schodzi na psy.

2

"Pewne jest to, że Rafinha nie będzie mógł zagrać we wspomnianych meczach, ponieważ wciąż nie otrzymał zielonego światła od lekarzy, co jest niezbędne do pojawienia się na murawie."

Brawo.

1

Dadzą radę przecież to Barca dla nich nie ma rzeczy niemożliwych :)

13

Bardzo dobry trener który wypowiada się z sensem w przeciwieństwie do innych i potrafi dostrzec że z Barcą nie ma szans.

1

Niech odpoczywają i ładują akumulatory! :)

8

Tylko szkoda że tak mało gra.

0

I kolejny zespół który przed meczem uważa że: "mamy szansę pokonać Barce" :D Te nadzieje trenerów i zawodników są najlepsze :D

5

Tyś też chroniony odezwał się niech się cieszy że tylko 1 mecz dostał, niesprawiedliwe? A co miał powiedzieć Pique który nie za faul brutalny tylko za słowa dostał tyle zawieszenia? Głupie gadki piłkarzy takich jak on.

11

W końcu wolny tydzień, oglądam każdy mecz Barcy ale powiem Wam że co za dużo to nie zdrowo bardziej się stęsknię za nimi chociaż, dobrze że jest przerwa ;)

0

A przecież niby to Mou miał być trenerem MU a teraz piszą o Giggs?

0

Dopóki było Atletico to Barca miała jakiegoś rywala mocnego a jak zbankrutowali tak Barca dzieli i rządzi jak tylko chce.

8

Może by go częściej wpuszczać skoro tak ma szczęście co zagra to strzeli ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?