Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
:D
1
Do Messiego należy rok i kolejna ZP :D
0
Niech Barca dojdzie do finału LM a w nim Andres strzeli bramkę bo to spec od finałów :)
2
Pewnie plotki a poza tym to wiele ostatnio zawodników co Barca się interesuje, a im bliżej końca sezonu tym będzie tego więcej, trzeba czekać na konkrety w sprawie transferów.
1
Już się nie mogę doczekać okienka letniego i tych wszystkich emocji.
53
Jak dla mnie filmik wręcz zajebisty i oby takich więcej, widać nikt w samolocie nie narzeka i Wszyscy zadowoleni. Oby tylko pilnowali by nic z tego nie wyszło i niech nagrywają :)
0
To byłby prawdziwy hit! Ale nie ma szans by go Bayern sprzedał :)
2
Oby mu się udało, fajnie byłoby kiedyś zobaczyć Polaka w pierwszym składzie Barcy.
0
I co cena wywoławcza 60 mln tak jak z Martial?
1
I oni śmią się nazywać kibicami? Wywalić ich i tyle.
0
Podoba mi się to że Pique zawsze nie owija w bawełnę i mówi to co mu leży na wątrobie ale w sumie z drugiej strony to dobry pomysł, może skończą się wojny choć po części.
24
Jak Higuain nie będzie grał to duże szanse że wygrają ;)
0
Najważniejsze jest by wzmocnić w lecie defensywę tak to uważam.
1
Oo nie wiedziałem że takie powołania pisemne dostają by grać :D
22
Takiego tridente jakie jest w Barcelonie nikt nie stworzy.
0
Tak to jest gdy się nie czyta tylko od razu komentarz ładuje, wiele już takich osób spotkałem, ale cóż zdarza się.
0
I niech tak robią jak najczęściej na Barce to wpływa motywująco.
0
A czy ja po nim jadę? Weź ogarnij temat.
0
Masakra do czego to prowadzi, ten świat schodzi na psy.
2
"Pewne jest to, że Rafinha nie będzie mógł zagrać we wspomnianych meczach, ponieważ wciąż nie otrzymał zielonego światła od lekarzy, co jest niezbędne do pojawienia się na murawie."
Brawo.
1
Dadzą radę przecież to Barca dla nich nie ma rzeczy niemożliwych :)
13
Bardzo dobry trener który wypowiada się z sensem w przeciwieństwie do innych i potrafi dostrzec że z Barcą nie ma szans.
1
Niech odpoczywają i ładują akumulatory! :)
8
Tylko szkoda że tak mało gra.
0
I kolejny zespół który przed meczem uważa że: "mamy szansę pokonać Barce" :D Te nadzieje trenerów i zawodników są najlepsze :D
5
Tyś też chroniony odezwał się niech się cieszy że tylko 1 mecz dostał, niesprawiedliwe? A co miał powiedzieć Pique który nie za faul brutalny tylko za słowa dostał tyle zawieszenia? Głupie gadki piłkarzy takich jak on.
11
W końcu wolny tydzień, oglądam każdy mecz Barcy ale powiem Wam że co za dużo to nie zdrowo bardziej się stęsknię za nimi chociaż, dobrze że jest przerwa ;)
0
A przecież niby to Mou miał być trenerem MU a teraz piszą o Giggs?
0
Dopóki było Atletico to Barca miała jakiegoś rywala mocnego a jak zbankrutowali tak Barca dzieli i rządzi jak tylko chce.
8
Może by go częściej wpuszczać skoro tak ma szczęście co zagra to strzeli ;)