Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi no to lecisz po hat-trick! :D
0
Liczyłem na czyste konto ale cóż nie można mieć wszystkiego czasem, najważniejsze aby były 3 pkt.
1
Manucho i gol. Mają swoją bramkę.
1
Heheh Luis jak nie seta to słupek nic nie wpada :P
2
Słupek i gooooooooooooooooooool Messssssssssssi :D
0
El Pistolero to ma coś ostatnio źle celownik nastawiony ;)
1
Elegancko po pierwszej połowie to wygląda, w drugiej jeszcze im dołożyć.
0
Co za gość jeszcze się pluje że czerwona.
0
Rayo czerwona.....
1
Bramkarz Rayo przy strzale Suareza: Złapał ją jak muchę która wolno leci :D
2
Bramkarz w ostatniej chwili :D
0
Messsssssssssssi gooooooooooooooooolllllllll :D
0
Fatalny błąd bramkarza :D
1
Hahahh Rakitić goooooooooooool :D
2
Rayo całym zespołem na połowie Barcy odważni są :D :D
1
Pięknie Bravo!
1
Roberto na PO super ale Mathieu obawiam się na lewej, ale kto wie może mnie zaskoczy pozytywnie zobaczymy. Skład ogólnie super teraz tylko zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!
2
Tylko poproszę bez kontuzji powroty.
0
W sumie masz rację ale myślę że większość zrozumie o co biega :D
12
Super wywiad, oby takich więcej :)
0
Pewnie że mu dam mam odłożone kilka mln euro czemu by nie.
0
Nie, nie rozumiem.
1
Żeby tak zwlekać z tym to po prostu szok, Busi zasługuje z miejsca na podwyżkę a nie jakieś czekanie..
10
Fajny wywiad, trzeba dać mu czasu - Neymar, Alexis też potrzebowali go a co było później to już wiemy.
18
Szkoda że Higuain nie strzelał wtedy jak w rep. potrzebowali ;] Dziś niech wskoczy na pierwsze miejsce przeciwnik ku temu idealny bo grają otwartą piłkę ;)
3
Najbardziej podziwiam w Pique to że na boisku tak na niego gwizdali a on grał bardzo dobrze i jakoś nie popełniał błędów z tego powodu.
6
Kompletnie tego już nie rozumiem żeby Bartra nie otrzymał powołania na takie Rayo.. może tu nie chodzi o sam wkład na boisku lecz coś poza nim..
1
Skład Sportu dobry z tym że ktoś z tridente powinien odpocząć, ale zapewne tak się nie stanie i Lucho pośle trzy największe armaty.
24
Jak tak bardzo chcą nową ligę to niech sobie utworzą ją i grają w piątkę w niej, nadadzą się dla siebie idealnie bo LM dla nich to za wysokie progi.
0
Dziś Barca okradnie piratów :D Vamos!