1

Messi no to lecisz po hat-trick! :D

0

Liczyłem na czyste konto ale cóż nie można mieć wszystkiego czasem, najważniejsze aby były 3 pkt.

1

Manucho i gol. Mają swoją bramkę.

1

Heheh Luis jak nie seta to słupek nic nie wpada :P

2

Słupek i gooooooooooooooooooool Messssssssssssi :D

0

El Pistolero to ma coś ostatnio źle celownik nastawiony ;)

1

Elegancko po pierwszej połowie to wygląda, w drugiej jeszcze im dołożyć.

0

Co za gość jeszcze się pluje że czerwona.

0

Rayo czerwona.....

1

Bramkarz Rayo przy strzale Suareza: Złapał ją jak muchę która wolno leci :D

2

Bramkarz w ostatniej chwili :D

0

Messsssssssssssi gooooooooooooooooolllllllll :D

0

Fatalny błąd bramkarza :D

1

Hahahh Rakitić goooooooooooool :D

2

Rayo całym zespołem na połowie Barcy odważni są :D :D

1

Pięknie Bravo!

1

Roberto na PO super ale Mathieu obawiam się na lewej, ale kto wie może mnie zaskoczy pozytywnie zobaczymy. Skład ogólnie super teraz tylko zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!

2

Tylko poproszę bez kontuzji powroty.

0

W sumie masz rację ale myślę że większość zrozumie o co biega :D

12

Super wywiad, oby takich więcej :)

0

Pewnie że mu dam mam odłożone kilka mln euro czemu by nie.

0

Nie, nie rozumiem.

1

Żeby tak zwlekać z tym to po prostu szok, Busi zasługuje z miejsca na podwyżkę a nie jakieś czekanie..

10

Fajny wywiad, trzeba dać mu czasu - Neymar, Alexis też potrzebowali go a co było później to już wiemy.

18

Szkoda że Higuain nie strzelał wtedy jak w rep. potrzebowali ;] Dziś niech wskoczy na pierwsze miejsce przeciwnik ku temu idealny bo grają otwartą piłkę ;)

3

Najbardziej podziwiam w Pique to że na boisku tak na niego gwizdali a on grał bardzo dobrze i jakoś nie popełniał błędów z tego powodu.

6

Kompletnie tego już nie rozumiem żeby Bartra nie otrzymał powołania na takie Rayo.. może tu nie chodzi o sam wkład na boisku lecz coś poza nim..

1

Skład Sportu dobry z tym że ktoś z tridente powinien odpocząć, ale zapewne tak się nie stanie i Lucho pośle trzy największe armaty.

24

Jak tak bardzo chcą nową ligę to niech sobie utworzą ją i grają w piątkę w niej, nadadzą się dla siebie idealnie bo LM dla nich to za wysokie progi.

0

Dziś Barca okradnie piratów :D Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?