Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drugiej strony mógł zagrać normalnie na pomocy a Vidal na obronie i obaj byliby zadowoleni ;)
3
Ty się Mathieu ciesz lepiej że Cię Enrique nadal darzy zaufaniem po tym co chlapnął do mediów gdy był kryzys :D
0
Źle mnie rozumiesz jak widać.
4
Bardzo fajny wywiad z Ivanem, żona jak to przeczyta to będzie bicie :D
0
Brawa dla nich!
4
Ooo ja pierdziele teraz to pojechał haha co za typ dziwny z niego do takich mam brak szacunku.
2
Dopiero co wczoraj był wywiad z nim i mówił o golu dla Barcy że wierzy iż nadejdzie i szybko to się stało :)
0
Zawsze lubię gdy rywal ma najmocniejszy skład, ale cóż Barca też miała momenty że były osłabienia kluczowych zawodników.
2
Zdjęcie okładki Sportu trafione idealnie wygląda jakby bramkarz Rayo klękał u nóg Leo i prosi nie strzelaj mi goli :P
0
Zdjęcie świetne a pośrodku w tle trener Rayo :D Karne nie martwią tylko tak jak już kiedyś pisałem ciekawe gdyby w finale LM nie trafili karnego czy też by nie martwiło.
0
Pewnie kurde lepiej złamać nogę komuś to może będzie to się kwalifikowało wtedy na czerwoną kartkę..
32
Najważniejsze że nic mu się nie stało bo początkowo źle to wyglądało.
5
Takie zabójcze trio biją rekordy a karnych nie trafiają :D hehe
4
Takie życie Panie Jemez na co on liczył z Barcą na cud?
0
Nie wiem czy to coś znaczy w ogóle dla Sandro czy Munira bo i tak nie grają.
5
Koniec :D Coś pięknego! :) VeB!
4
Ardaaaaaaaaaaa goooooooooool :D
0
Hahah czerwo mu pokazał ale błąd :D
0
Masche na pomoc a Verma obrona dobra zmiana.
1
Tak jest Messi hat-trick!!!!!!!!! :D
1
Widziałem hahahah :D Jak wściekły byk :D
1
A Leoś mógł mieć hat-trick oczywiście pod warunkiem gdyby trafił :D
0
Messi mu oddał a ten takie cuda xD
0
Suarez o ja pierdziele nie trafił...
0
Messi coś gadał z Ney :D
0
Karny :D
1
Messi no to lecisz po hat-trick! :D
0
Liczyłem na czyste konto ale cóż nie można mieć wszystkiego czasem, najważniejsze aby były 3 pkt.
1
Manucho i gol. Mają swoją bramkę.
1
Heheh Luis jak nie seta to słupek nic nie wpada :P