0

Oby jak najwięcej pozytywnych opinii o Realu potem ze 3-4 mecze i będzie bęc! :D

0

Aa no tak ale gapa ze mnie... :D

1

Reusa nie ściągną do Barcy nie ma szans..

1

Ale wrócił do Barcy mimo wszystko oto mi chodzi.

1

To baa wiadome!! :D

3

Bravo - Vidal - Pique - Bartra - Alba - Busi - Iniesta - Arda - Sandro - Suarez - Messi. Taki skład chciałbym ale pewnie Bartry nie zobaczę, a co do Sandro to Ney powinien odpocząć.

1

Luisito spuścił z tonu coś ostatnio, ale on jeszcze odrobi :)

1

Oby jutro nasi podtrzymali tą świetną passę i zainkasowali kolejne 3 punkty w drodze po Mistrzostwo. Vamos!

5

Hmm dziś mnie spotkało takie coś wpisuje w google z ciekawości filmy o tematyce szantaż a tam wyskakuje mi Benzema na obrazku jako propozycja :) :D

5

Messi grając do 40 byłby w Barcelonie nauczycielem Wszystkich pozostałych :D

1

Gdy Tarzan grał w Barcelonie to linia obrony była praktycznie nie do przejścia, prawdziwy przywódca.

0

Oby jego przypadek był taki sam jak Pique i wróci do Barcy jak podstawowy obrońca życzę mu tego.

0

To się uśmiałem :)

4

Ten człowiek ustanawia sobie rekordy według swoich upodobań :)

0

Dokładnie.

0

Szkoda że Leo się nie zalicza do takiego grona :D

1

Messi złapał idealną formę w tym nowym roku i jak tak dalej będzie grał to wcale się nie zdziwię jak jeszcze zdobędzie pichichi bo to tylko 5 bramek różnicy.

2

Dobra decyzja klubu, lepszy on niż Gumbau.

3

Najbardziej cieszy ciekawostka o Madrycie, Barca ich połyka na śniadanie :D

35

Z całym szacunkiem do Adriano ale klub powinien go sprzedać, w Barcelonie i tak mało co gra a w innym klubie miałby miejsce w składzie a po drugie czas najwyższy sprowadzić naprawdę dobrego grajka na LO i młodszego.

0

Daj mi potwierdzenie tego że Enrique tak kazał.

1

To jest naprawdę dziwne że nie dostaje szans z słabszymi rywalami, zobaczymy czy na Eibar chociaż pogra ale pewnie nie :/

10

Ale mi się micha cieszy jak powrót Rafy coraz bliżej! :)

0

Denis powinien wrócić do Barcy na nowy sezon przyda się bo zdobył sporo doświadczenia, zobaczymy jak się sprawy potoczą.

8

Aż chciałbym powiedzieć tak jak to mówi Antek ze Szwagrów: Oooo s**********! Ale dostałbym bana a niepotrzebne mi to :D Kosmito dajesz do 50!

15

0

8 lat i 8 klubów wow to jest prawdziwy piłkarz "obieżyświat" :D

1

Ale takie rzeczy się przyjemnie czyta, świetna robota :)

2

Hmm może i się nie znam ktoś powie ale Ja uważam że Liga jest już dla Barcy, nie ma szans by Barca to wypuściła z rąk taką przewagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?