Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby jak najwięcej pozytywnych opinii o Realu potem ze 3-4 mecze i będzie bęc! :D
0
Aa no tak ale gapa ze mnie... :D
1
Reusa nie ściągną do Barcy nie ma szans..
1
Ale wrócił do Barcy mimo wszystko oto mi chodzi.
1
To baa wiadome!! :D
3
Bravo - Vidal - Pique - Bartra - Alba - Busi - Iniesta - Arda - Sandro - Suarez - Messi. Taki skład chciałbym ale pewnie Bartry nie zobaczę, a co do Sandro to Ney powinien odpocząć.
1
Luisito spuścił z tonu coś ostatnio, ale on jeszcze odrobi :)
1
Oby jutro nasi podtrzymali tą świetną passę i zainkasowali kolejne 3 punkty w drodze po Mistrzostwo. Vamos!
5
Hmm dziś mnie spotkało takie coś wpisuje w google z ciekawości filmy o tematyce szantaż a tam wyskakuje mi Benzema na obrazku jako propozycja :) :D
5
Messi grając do 40 byłby w Barcelonie nauczycielem Wszystkich pozostałych :D
1
Gdy Tarzan grał w Barcelonie to linia obrony była praktycznie nie do przejścia, prawdziwy przywódca.
0
Oby jego przypadek był taki sam jak Pique i wróci do Barcy jak podstawowy obrońca życzę mu tego.
0
To się uśmiałem :)
4
Ten człowiek ustanawia sobie rekordy według swoich upodobań :)
0
Dokładnie.
2
http://sport.interia.pl/primera-division/news-pilkarze-realu-madryt-wsparli-piotrusia-z-polski,nId,2157562
Ładnie gadają po naszemu.
0
Szkoda że Leo się nie zalicza do takiego grona :D
1
Messi złapał idealną formę w tym nowym roku i jak tak dalej będzie grał to wcale się nie zdziwię jak jeszcze zdobędzie pichichi bo to tylko 5 bramek różnicy.
2
Dobra decyzja klubu, lepszy on niż Gumbau.
3
Najbardziej cieszy ciekawostka o Madrycie, Barca ich połyka na śniadanie :D
35
Z całym szacunkiem do Adriano ale klub powinien go sprzedać, w Barcelonie i tak mało co gra a w innym klubie miałby miejsce w składzie a po drugie czas najwyższy sprowadzić naprawdę dobrego grajka na LO i młodszego.
0
Daj mi potwierdzenie tego że Enrique tak kazał.
1
To jest naprawdę dziwne że nie dostaje szans z słabszymi rywalami, zobaczymy czy na Eibar chociaż pogra ale pewnie nie :/
10
Ale mi się micha cieszy jak powrót Rafy coraz bliżej! :)
0
Denis powinien wrócić do Barcy na nowy sezon przyda się bo zdobył sporo doświadczenia, zobaczymy jak się sprawy potoczą.
8
Aż chciałbym powiedzieć tak jak to mówi Antek ze Szwagrów: Oooo s**********! Ale dostałbym bana a niepotrzebne mi to :D Kosmito dajesz do 50!
15
https://www.facebook.com/celestyniaki/videos/669232366508482/
Leżę!!! :D :D
0
8 lat i 8 klubów wow to jest prawdziwy piłkarz "obieżyświat" :D
1
Ale takie rzeczy się przyjemnie czyta, świetna robota :)
2
Hmm może i się nie znam ktoś powie ale Ja uważam że Liga jest już dla Barcy, nie ma szans by Barca to wypuściła z rąk taką przewagę.