0

A jak odnowią to dopiero pewnie pójdzie w górę.

1

Ney na pewno głupi nie jest i wie na ile będzie miał sił by grać po całym sezonie a także z myślą że przed nim będzie potem nowy.

0

Za darmo by zupełnie nie grał a wiemy dobrze że kasa się i tak liczy.

0

Hah póki co jesteście lepszą drużyną w ilości pucharów ale to się zmieni spokojna Wasza rozczochrana :D

0

Każdy będzie miał wpływ nie tylko Arda.

1

Tottenham idealne miejsce dla niego tam wyrósł by na świetnego obrońcę ale pytanie czy miałby tam miejsce w składzie.

0

Super wiadomość teraz tylko czekać aż powoli odzyska swoją formę.

2

Nadal to doping mógł jedynie brać ale na to by miał siłę za każdym razem gdy serwuje poprawiać spodenki, włosy i koszulkę haha :D

0

To się im upiekło...

8

Możecie przywieźć ale worek z bramkami :D

0

Ostatnio dobrze to nawet pokazuje na boisku, Rio ma całkowitą rację.

2

Leo i te jego długie włosy to były czasy. Niech skatuje Getafe.

0

Dokładnie ;)

2

Masakra i co teraz będzie żałoba narodowa pewnie bo na obiad nie wpadnie.

3

Coś czuję że Juve sprawi niespodziankę i wyeliminuje Bayern.

3

Najlepsze jest to że Barca w kolejny sposób góruje nad Realem, bo u nich wystarczą 2-3 mecze na wysokim poziomie zaczyna się pompowanie baloniku który za kolejne 2 spotkania pęka, a w Barcelonie jadą z koksem na pełnym gazie :D

0

Ja to chciałbym aby Halilovic wrócił latem i dostawał szansę w pierwszym zespole, ale wypożyczenie ponowne też głupim pomysłem nie jest byleby grał regularnie.

7

Świat ciągle idzie z postępem i trzeba będzie jakoś się przyzwyczaić do nowości, ale swoją drogą marzy mi się wyjazd do Barcy na aktualny stadion, trzeba nad tym poważnie pomyśleć bo samo oglądanie spotkań w necie i kibicowanie Barcelonie to nie to samo co pewnie na żywo.

2

Ja Wam mówię że Messi jeszcze wygra pichichi! :D

4

To teraz niech ładuje brameczki i wkręca rywali w ziemię!! :)

63

Chelsea za burtą LM coś pięknego :)

0

Powiedział chłop prawdę i to wszystko :D

0

Fakt może i Barca ma słabsze strony ale nie wydaje mi się że aż na tyle by takie Getafe zagroziło.

1

I wątpię by tym razem było inaczej, niech zaczną rozkładać nogi lepiej bo będzie wjazd trio :D

1

Jak trafią na siebie to się okaże kto lepszy :) Zaraz będzie masowe usuwanie komentarzy czuję :D

1

Poczekamy na mocnych przeciwników :)

1

Powiem Wam że od kilku dni czytam na necie komentarze w jakiej to Ronaldo jest megaa formie dosłownie tak piszą, myślę sobie aha spoko :D

1

Piękny ale zadaszenie zrobi różnicę to nie to samo co teraz Camp Nou bez niego, za bardzo się przyzwyczaiłem.

1

W jednym jak zagra to zdąży chociaż solidnie wypocząć a jak w dwóch to będzie zajechany na maxa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?