Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak odnowią to dopiero pewnie pójdzie w górę.
1
Ney na pewno głupi nie jest i wie na ile będzie miał sił by grać po całym sezonie a także z myślą że przed nim będzie potem nowy.
0
Za darmo by zupełnie nie grał a wiemy dobrze że kasa się i tak liczy.
0
Hah póki co jesteście lepszą drużyną w ilości pucharów ale to się zmieni spokojna Wasza rozczochrana :D
0
Każdy będzie miał wpływ nie tylko Arda.
1
Tottenham idealne miejsce dla niego tam wyrósł by na świetnego obrońcę ale pytanie czy miałby tam miejsce w składzie.
0
Super wiadomość teraz tylko czekać aż powoli odzyska swoją formę.
2
Nadal to doping mógł jedynie brać ale na to by miał siłę za każdym razem gdy serwuje poprawiać spodenki, włosy i koszulkę haha :D
0
To się im upiekło...
8
Możecie przywieźć ale worek z bramkami :D
0
Ostatnio dobrze to nawet pokazuje na boisku, Rio ma całkowitą rację.
2
Leo i te jego długie włosy to były czasy. Niech skatuje Getafe.
0
Dokładnie ;)
3
https://www.facebook.com/www.JOE.co.uk/videos/636688233161913/
:D :D
2
Masakra i co teraz będzie żałoba narodowa pewnie bo na obiad nie wpadnie.
3
Coś czuję że Juve sprawi niespodziankę i wyeliminuje Bayern.
3
Najlepsze jest to że Barca w kolejny sposób góruje nad Realem, bo u nich wystarczą 2-3 mecze na wysokim poziomie zaczyna się pompowanie baloniku który za kolejne 2 spotkania pęka, a w Barcelonie jadą z koksem na pełnym gazie :D
0
Ja to chciałbym aby Halilovic wrócił latem i dostawał szansę w pierwszym zespole, ale wypożyczenie ponowne też głupim pomysłem nie jest byleby grał regularnie.
7
Świat ciągle idzie z postępem i trzeba będzie jakoś się przyzwyczaić do nowości, ale swoją drogą marzy mi się wyjazd do Barcy na aktualny stadion, trzeba nad tym poważnie pomyśleć bo samo oglądanie spotkań w necie i kibicowanie Barcelonie to nie to samo co pewnie na żywo.
2
Ja Wam mówię że Messi jeszcze wygra pichichi! :D
4
To teraz niech ładuje brameczki i wkręca rywali w ziemię!! :)
63
Chelsea za burtą LM coś pięknego :)
0
Powiedział chłop prawdę i to wszystko :D
0
Fakt może i Barca ma słabsze strony ale nie wydaje mi się że aż na tyle by takie Getafe zagroziło.
1
I wątpię by tym razem było inaczej, niech zaczną rozkładać nogi lepiej bo będzie wjazd trio :D
1
Jak trafią na siebie to się okaże kto lepszy :) Zaraz będzie masowe usuwanie komentarzy czuję :D
1
Poczekamy na mocnych przeciwników :)
1
Powiem Wam że od kilku dni czytam na necie komentarze w jakiej to Ronaldo jest megaa formie dosłownie tak piszą, myślę sobie aha spoko :D
1
Piękny ale zadaszenie zrobi różnicę to nie to samo co teraz Camp Nou bez niego, za bardzo się przyzwyczaiłem.
1
W jednym jak zagra to zdąży chociaż solidnie wypocząć a jak w dwóch to będzie zajechany na maxa.