Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoczko rozumiem najważniejsze że się wyjaśniło ;)
0
Fajna analiza lecz krótka a Ja lubię długie teksty :) Ale i tak dobra robota :)
0
Ja jak oglądam mecz i słyszę hymn LM to mam takie ciary że szok a co dopiero gdybym był na boisku, zazdroszczę im :)
4
Z Djoko i Curry będzie ciężko :)
0
Jak na rzuty wolne to 36% jest bardzo dobrym wynikiem, ciekawa rywalizacja :D
2
Jak nie ma żadnego dobrego zmiennika to co tu się dziwić że tyle gra.
2
Oby tylko się nie przestawiło to teraz na marzec.
1
Jak to dobrze że będzie tydzień wolnego, w końcu zawodnicy będą mieli chwilę wytchnienia i zbiorą siły.
29
Niech się pocałują daleko z taką ligą, Liga Mistrzów to jest najlepsza nazwa.
2
Znakomity artykuł! A najlepsze jest to: – O cholera! Tutaj też, o kurwa! Tutaj też masz zamiar mnie smyrać po jajkach?! - smyrać po jajkach hahahah :D
W Rayo podoba mi się to że nie stawiają autobusu tylko grają otwartą piłkę ale fakt faktem z Real dali nieźle "dupy" że tak powiem...
13
Kto jak kto ale on to ma raczej zapewnione że zakończy tu karierę :)
8
Jeśli się uda to super, ale bardziej mnie interesuje to by Barca zdobyła na koniec puchary.
4
Jak dla mnie to Adriano powinien już odejść mimo że lubię go, ale Alba w końcu musi mieć kogoś do rywalizacji a Adriano taki nie jest niestety.
6
Jeśli to prawda z tym Nike to jest to znakomita propozycja.
0
Ciekaw jestem ilu bramkarzy ma w gaciach i wie już że to będzie gol gdy Messi wykonuje wolego :D
0
Kontuzja to zawsze przykra sprawa dla piłkarza ale nie sądzę że zmieniłby coś w rewanżu tym bardziej na Camp Nou.
1
Tak owszem zgadzam się, lecz pomyśl ile to Messi strzelił decydujących bramek, nie bez powodu Messi się doczekał tego że kibice skandują jego nazwisko na trybunach.
6
Kurde niech Alba się weźmie za siebie bo ostatnio to tragedia i to prawda potrzeba mu kogoś z kim będzie rywalizował bo na chwilę obecną nie ma i czuje się nietykalny, choć jak jest w formie to niezastąpiony zawodnik na LO. Powinien brać przykład z Mascherano i trenować w dniu wolnym.
2
Owszem piłka jest nieobliczalna lecz nie sądzę by mieli coś do powiedzenia z Barcą :)
8
Będę trzymał kciuki za Argentynę i Leo by w końcu wygrali to upragnione MŚ.
0
A pamiętam jak chcieli go niektórzy sprzedawać :)
2
Samo to że po pierwszej połowie zespół potrafi tak doskonale grać jak jest źle, to tylko świadczy o tym jak potrafi do nich dotrzeć.
0
Niech tylko chłopaki wytrwają wierzę w nich że znajdą siły na tak ważny mecz.
0
Zobaczymy na ile ta poprawa, ale Ja chciałbym na Arsenal by zagrał Vermaelen. Lucho zdecyduje.
5
To się nazywa poświęcenie dla drużyny, mają tyle spotkań ostatnio do rozgrywania a mimo to w dniu wolnym trenują.
16
Simeone - prawdziwy trener z klasą.
25
Co tu dużo mówić zmierza raczej po swoją 6 ZP w karierze.
0
Dobrze że stosuje takie rotacje, dzięki nim drużyna nie jest na tym etapie wyczerpana.
0
To jest po prostu niesamowite co on robi, większość pucharów Barca zawdzięcza właśnie jemu.
0
Jeśli nie chcą w Real Jamesa to do Barcy go - ale to jedynie marzenie które nie ma szans by się spełniło.