0

Spoczko rozumiem najważniejsze że się wyjaśniło ;)

0

Fajna analiza lecz krótka a Ja lubię długie teksty :) Ale i tak dobra robota :)

0

Ja jak oglądam mecz i słyszę hymn LM to mam takie ciary że szok a co dopiero gdybym był na boisku, zazdroszczę im :)

4

Z Djoko i Curry będzie ciężko :)

0

Jak na rzuty wolne to 36% jest bardzo dobrym wynikiem, ciekawa rywalizacja :D

2

Jak nie ma żadnego dobrego zmiennika to co tu się dziwić że tyle gra.

2

Oby tylko się nie przestawiło to teraz na marzec.

1

Jak to dobrze że będzie tydzień wolnego, w końcu zawodnicy będą mieli chwilę wytchnienia i zbiorą siły.

29

Niech się pocałują daleko z taką ligą, Liga Mistrzów to jest najlepsza nazwa.

2

Znakomity artykuł! A najlepsze jest to: – O cholera! Tutaj też, o kurwa! Tutaj też masz zamiar mnie smyrać po jajkach?! - smyrać po jajkach hahahah :D
W Rayo podoba mi się to że nie stawiają autobusu tylko grają otwartą piłkę ale fakt faktem z Real dali nieźle "dupy" że tak powiem...

13

Kto jak kto ale on to ma raczej zapewnione że zakończy tu karierę :)

8

Jeśli się uda to super, ale bardziej mnie interesuje to by Barca zdobyła na koniec puchary.

4

Jak dla mnie to Adriano powinien już odejść mimo że lubię go, ale Alba w końcu musi mieć kogoś do rywalizacji a Adriano taki nie jest niestety.

6

Jeśli to prawda z tym Nike to jest to znakomita propozycja.

0

Ciekaw jestem ilu bramkarzy ma w gaciach i wie już że to będzie gol gdy Messi wykonuje wolego :D

0

Kontuzja to zawsze przykra sprawa dla piłkarza ale nie sądzę że zmieniłby coś w rewanżu tym bardziej na Camp Nou.

1

Tak owszem zgadzam się, lecz pomyśl ile to Messi strzelił decydujących bramek, nie bez powodu Messi się doczekał tego że kibice skandują jego nazwisko na trybunach.

6

Kurde niech Alba się weźmie za siebie bo ostatnio to tragedia i to prawda potrzeba mu kogoś z kim będzie rywalizował bo na chwilę obecną nie ma i czuje się nietykalny, choć jak jest w formie to niezastąpiony zawodnik na LO. Powinien brać przykład z Mascherano i trenować w dniu wolnym.

2

Owszem piłka jest nieobliczalna lecz nie sądzę by mieli coś do powiedzenia z Barcą :)

8

Będę trzymał kciuki za Argentynę i Leo by w końcu wygrali to upragnione MŚ.

0

A pamiętam jak chcieli go niektórzy sprzedawać :)

2

Samo to że po pierwszej połowie zespół potrafi tak doskonale grać jak jest źle, to tylko świadczy o tym jak potrafi do nich dotrzeć.

0

Niech tylko chłopaki wytrwają wierzę w nich że znajdą siły na tak ważny mecz.

0

Zobaczymy na ile ta poprawa, ale Ja chciałbym na Arsenal by zagrał Vermaelen. Lucho zdecyduje.

5

To się nazywa poświęcenie dla drużyny, mają tyle spotkań ostatnio do rozgrywania a mimo to w dniu wolnym trenują.

16

Simeone - prawdziwy trener z klasą.

25

Co tu dużo mówić zmierza raczej po swoją 6 ZP w karierze.

0

Dobrze że stosuje takie rotacje, dzięki nim drużyna nie jest na tym etapie wyczerpana.

0

To jest po prostu niesamowite co on robi, większość pucharów Barca zawdzięcza właśnie jemu.

0

Jeśli nie chcą w Real Jamesa to do Barcy go - ale to jedynie marzenie które nie ma szans by się spełniło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?