Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przewiduję przyszłość więc specjalnie dla Ciebie: Nasi zachowają czyste konto.
1
Zdjęcie genialne :D
2
Kurcze Mats powinien w końcu w przyszłym sezonie otrzymać szansę by to on grał w Lidze, bo dwa sezony na tak dobrego bramkarza z występami tylko w LM i PK to zdecydowanie za mało.
0
Sądził że przechytrzy Messiego, no cóż nie tym razem ;)
2
Na Camp Nou nie mogą pozwolić by Arsenal zdobył pierwszy gola bo wtedy może zrobić się niebezpiecznie, trzeba zagrać tak jak wczoraj i pewnie dopilnować awansu.
2
Chociaż nie owija w bawełnę i mówi jak jest bo w Barcelonie pewnie i tak dostaną jeszcze więcej od naszych, LM nie dla nich ale życzę im aby zdobyli mistrzostwo BPL.
2
Marzyć można o "czystym" sporcie ale to się nigdy nie zmieni bo zawsze będą gdzieś na bokach przekręty i ustawione mecze.
6
Busi tak niedoceniany a taki wielki. Najlepszy DP na świecie.
3
Dwa w jednym: zwycięstwo Barcy i przełamanie Messiego takie coś lubię.
2
Jak dla mnie ten dwumecz już jest na korzyść Barcy zdecydowanie :)
1
Żadna drużyna nie wytrzyma tempa dyktowanego przez Barce, dobrze że Leo się przełamał i załatwił doskonały wynik na rewanż.
9
W sumie dobrze że nie zagra bo będzie czysty na dalszą fazę LM bo nie wyobrażam sobie by mogło stać się coś złego na Camp Nou, Barca tego na pewno nie odda.
5
Coś pięknego taki wynik przed rewanżem! Drużyna spisała się dziś na medal. VeB!!
1
Ale Cech to wyciągnął.
0
Pique nie zagra w rewanżu.
2
Brawo Leo wymarzony wynik!!! :)
0
Tak jest karny!!! :D
2
Suarez co dziś pecha ma...
4
Leo przełamał złą passę :)
2
Messssssssssii yeaaaaaaaaaaaaaaaaa!
0
Ja pierdziele kiedy coś wpadnie?
0
Kurdeee no ale blisko.
1
O żesz kurde nie wpadło...
0
Messi dawaj teraz!
0
Ale mamy szczęście!
0
Tyle czekania na ten hymn :)
1
O popatrz to Ja nawet nie wiem ile mam stron, ile poleconych i ile komentarzy bo tam nie zaglądam dzięki Ci za statystykę!! :) A tak na poważnie 510 stron tylko policz sobie jakieś 7 lat komentowania w czasie każdego meczu to zobaczysz ile tego się nazbiera, a nie że same komentarze do artykułów.
0
Ciekaw jestem kto to taki był, pewnie jakieś dziecko z fioletowej na 100%! Haha co za ludzie o żal :D
0
Kupić Ci maść? Czy masz kasę? Jak masz to kup sobie sam.
0
Jeszcze godzina :) Jazda z nimi!! :)