1

Miss :D

2

Wow ale dupeczka :D

2

To zaczynamy! Najlepiej z czystym kontem :)

3

Bartra nawet z takim Las Palmas nie otrzyma szansy tylko Mathieu, uciekaj chopie z Barcy bo szkoda Cię na ławie. Tylko 3 pkt. Vamos!

0

To by zupełnie nie wypaliło.

0

Pierwszy raz słyszę o gościu, ciekawe czy dobry chociaż na taką Barce.

1

Trzeba wygrać ten mecz by być w jak najlepszych nastrojach przed Arsenalem. Vamos!

0

Tak to on i pisałem już o tym ile Barca się natrudziła a on wszystko bronił..

0

Ja tylko bym chciał Thomasa za Mathieu reszta jest jak najbardziej ok.

2

Nie mogę z tych tekstów :D Bestia dobre :D

0

Brawa dla nich bo El Pistolero zasługuje na to, a oni w nagrodę niech obronią tryplet! :)

5

Fajny artykuł o ich klubie, jutro muszą przegrać ale pozostałe mecze niech grają tak by się utrzymali :)

0

Gdyby te 38 spotkań Lucho był trenerem Barcy, to bilans straconych goli byłby zapewne zdecydowanie lepszy.

1

Będzie najlepszy ale Messiego nie przebije nie ma bata po prostu na taki scenariusz i koniec.

2

W końcu coś ruszyło na to czekałem!!

2

Fajnie że gość ma 40 lat a nadal śmiga na boisku, jak widać wiek to nie wszystko i można dobrze jeszcze grać.

0

Otóż to! :)

0

Bardzo dobrze że się rozkręca, musi się udać obrona LM.

1

Leo pewnie za hat-tricka miałby dyszkę albo 11 ;)

1

Tez sadziłem wtedy że będzie mega ciężko, ale klub jest na tyle doskonały że sobie z tym poradził.

0

Jest taka piosenka: "Ona czuje we mnie piniądz" - widocznie on poczuł w City :D :D

1

Ja to wyczekuję już spotkania z Arsenalem, w końcu powraca upragniona LM będą emocje.

0

Trzeba zatrudnić super strzelca do karnych :D

0

Szkoda go bo kurcze te kontuzje mu zniszczyły plany.

9

Jeśli miałbym wybierać to wiadome że zdecydowanie LM kosztem Ligi, ale czuję że to będzie kolejny udany sezon :)

48

Pod względem kombinowania może są i cwani ale pucharów to zdobywać nie potrafią :)

2

W końcu zmądrzeli w tej kwestii.

0

Nawet na pensję Leo nie starczy :D

2

Bardzo bym tego chciał ale przeczuwam że pełnej puli nie dadzą rady i gdzieś się trafi remis.

7

Wow cóż za progres 3 km więcej i już są wielcy, no szacun. Leo strzel z przewrotki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?