Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miss :D
2
Wow ale dupeczka :D
2
To zaczynamy! Najlepiej z czystym kontem :)
3
Bartra nawet z takim Las Palmas nie otrzyma szansy tylko Mathieu, uciekaj chopie z Barcy bo szkoda Cię na ławie. Tylko 3 pkt. Vamos!
0
To by zupełnie nie wypaliło.
0
Pierwszy raz słyszę o gościu, ciekawe czy dobry chociaż na taką Barce.
1
Trzeba wygrać ten mecz by być w jak najlepszych nastrojach przed Arsenalem. Vamos!
0
Tak to on i pisałem już o tym ile Barca się natrudziła a on wszystko bronił..
0
Ja tylko bym chciał Thomasa za Mathieu reszta jest jak najbardziej ok.
2
Nie mogę z tych tekstów :D Bestia dobre :D
0
Brawa dla nich bo El Pistolero zasługuje na to, a oni w nagrodę niech obronią tryplet! :)
5
Fajny artykuł o ich klubie, jutro muszą przegrać ale pozostałe mecze niech grają tak by się utrzymali :)
0
Gdyby te 38 spotkań Lucho był trenerem Barcy, to bilans straconych goli byłby zapewne zdecydowanie lepszy.
1
Będzie najlepszy ale Messiego nie przebije nie ma bata po prostu na taki scenariusz i koniec.
2
W końcu coś ruszyło na to czekałem!!
2
Fajnie że gość ma 40 lat a nadal śmiga na boisku, jak widać wiek to nie wszystko i można dobrze jeszcze grać.
0
Otóż to! :)
0
Bardzo dobrze że się rozkręca, musi się udać obrona LM.
1
Leo pewnie za hat-tricka miałby dyszkę albo 11 ;)
1
Tez sadziłem wtedy że będzie mega ciężko, ale klub jest na tyle doskonały że sobie z tym poradził.
0
Jest taka piosenka: "Ona czuje we mnie piniądz" - widocznie on poczuł w City :D :D
1
Ja to wyczekuję już spotkania z Arsenalem, w końcu powraca upragniona LM będą emocje.
0
Trzeba zatrudnić super strzelca do karnych :D
0
Szkoda go bo kurcze te kontuzje mu zniszczyły plany.
9
Jeśli miałbym wybierać to wiadome że zdecydowanie LM kosztem Ligi, ale czuję że to będzie kolejny udany sezon :)
48
Pod względem kombinowania może są i cwani ale pucharów to zdobywać nie potrafią :)
2
W końcu zmądrzeli w tej kwestii.
0
Nawet na pensję Leo nie starczy :D
2
Bardzo bym tego chciał ale przeczuwam że pełnej puli nie dadzą rady i gdzieś się trafi remis.
7
Wow cóż za progres 3 km więcej i już są wielcy, no szacun. Leo strzel z przewrotki :)