0

Busi zarobił od Alena heh

2

Hahaha sędzia bekaaaa :D

0

Ale akcja i słupek Ney!!

1

Hahaha Messi gol!!! :D

0

Kurdeee i remis :/

1

Messssssssssssssssiii goooooooooooooool! :)

0

Aj prawie Suarez gol

4

Alen wow!!! Rajd ala Messi

0

Oby nasi wygrali liczę na nasze trio że zapewnią pewne 3 pkt.

0

Czasami dobrze jest odświeżyć historię.

0

Pomyłka z mojej strony i to wszystko.

0

Dzięki za sprostowanie zagapiłem się ;)

1

Barca niech zdobędzie 3 pkt a Sporting oby się utrzymał w Lidze!

1

Dziś trzeba zdobyć pewne 3 pkt i odskoczyć w tabeli rywalom. Vamos Barca!

3

Enrique jak zawsze zajebista konferencja, wszystko krótko i na temat.

0

Zdecydowanie Aleix za Alvesa.

1

Hehe tylko jak w Realu strzelają gole to są dopiero buziaczki jako cieszynka :D

0

Kogoś tu chyba zazdrość ładna wzięła... a już wiem o kogo chodzi.. o Ronaldo ;)

1

Bravo - Vidal - Pique - Mascherano - Alba - Busi - Iniesta - Arda - Neymar - Suarez - Messi - taki skład będzie :P

1

Takie oceny naszego trio chciałoby się oglądać po każdym meczu :)

27

Czekam z niecierpliwością kiedy zobaczę go w przyszłości na boisku razem z Leo i spółką w Barcelonie :)

0

Jak komuś tak nie pasuje Neymar i jego sztuczki to niech oddadzą go do Realu a wezmą sobie Ronaldo... Mecze w sobotę o 13? Tragedia!

1

A Ja uważam tak jak kiedyś pisałem że Szef czeka by sam strzelił póki gra w FCB, a jak pod koniec kariery czy też pobytu w Barcelonie nie uda mu się to wtedy jakiś karny ;)

0

Teraz tylko o tym karnym na necie :D

4

W sumie zapomniałem już o tej sprawie, dobrze że nasi wygrali z nimi gadko i wysoko.

0

Panowie jutro tylko 3 pkt. i odskakujemy w tabeli!! :)

0

I bardzo dobrze że nie będzie tam rozgrywany!!

0

Yyy jakoś nie sądzę by to się stało.

0

Czuję że to będzie koniec Ronaldo w Realu.

4

Po co jakieś marzenia? Przecież wiadome jest że Perez się nie zgodzi na takie coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?