Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi zarobił od Alena heh
2
Hahaha sędzia bekaaaa :D
0
Ale akcja i słupek Ney!!
1
Hahaha Messi gol!!! :D
0
Kurdeee i remis :/
1
Messssssssssssssssiii goooooooooooooool! :)
0
Aj prawie Suarez gol
4
Alen wow!!! Rajd ala Messi
0
Oby nasi wygrali liczę na nasze trio że zapewnią pewne 3 pkt.
0
Czasami dobrze jest odświeżyć historię.
0
Pomyłka z mojej strony i to wszystko.
0
Dzięki za sprostowanie zagapiłem się ;)
1
Barca niech zdobędzie 3 pkt a Sporting oby się utrzymał w Lidze!
1
Dziś trzeba zdobyć pewne 3 pkt i odskoczyć w tabeli rywalom. Vamos Barca!
3
Enrique jak zawsze zajebista konferencja, wszystko krótko i na temat.
0
Zdecydowanie Aleix za Alvesa.
1
Hehe tylko jak w Realu strzelają gole to są dopiero buziaczki jako cieszynka :D
0
Kogoś tu chyba zazdrość ładna wzięła... a już wiem o kogo chodzi.. o Ronaldo ;)
1
Bravo - Vidal - Pique - Mascherano - Alba - Busi - Iniesta - Arda - Neymar - Suarez - Messi - taki skład będzie :P
1
Takie oceny naszego trio chciałoby się oglądać po każdym meczu :)
27
Czekam z niecierpliwością kiedy zobaczę go w przyszłości na boisku razem z Leo i spółką w Barcelonie :)
0
Jak komuś tak nie pasuje Neymar i jego sztuczki to niech oddadzą go do Realu a wezmą sobie Ronaldo... Mecze w sobotę o 13? Tragedia!
1
A Ja uważam tak jak kiedyś pisałem że Szef czeka by sam strzelił póki gra w FCB, a jak pod koniec kariery czy też pobytu w Barcelonie nie uda mu się to wtedy jakiś karny ;)
0
Teraz tylko o tym karnym na necie :D
4
W sumie zapomniałem już o tej sprawie, dobrze że nasi wygrali z nimi gadko i wysoko.
0
Panowie jutro tylko 3 pkt. i odskakujemy w tabeli!! :)
0
I bardzo dobrze że nie będzie tam rozgrywany!!
0
Yyy jakoś nie sądzę by to się stało.
0
Czuję że to będzie koniec Ronaldo w Realu.
4
Po co jakieś marzenia? Przecież wiadome jest że Perez się nie zgodzi na takie coś.