6

Zgadzam się to sędziowanie to jest istna kpina, niby taka mocna liga a takie kabarety..

7

Najważniejsze by pozostał w FCB na długie lata i kiedyś przejął pałeczkę po Leo.

3

Bardzo dobrze nigdzie nie będzie miał lepiej niż w Barcelonie.

4

Hahah Leo jaki ich w ciula zrobił na początku :D

1

Oo widzę że Benitez nadal trenuje Real bo nawet na nowe zdjęcie Marci nie stać :D

0

Messi nie strzeli? Nic się nie stanie, wystarczy by Suarez lub Ney strzelali a Leo asysty ;)

2

Liczyłem że kurcze zagra Vidal skoro z Las Palmas grał Alves a na dodatek rozegrał słaby mecz, szkoda.

0

Weź mi tu nie wyjeżdżaj z bieberem bo słabo mi się robi.

1

A co pływa? Chodzi mi ogólnie że jest zawodnikiem Barci a przecież gra czasami, nie napisałem tego że jest podstawowym zawodnikiem.

0

Chciałbyś być nawet takim trzecim rezerwowym.

2

Dziecko to jeszcze wezmie palec do buzi i jakoś jest a trio? Dla nich takie coś by nie przeszło :D

1

Nie no on jest zajebisty, uwielbiam jego konferencje bo za każdym razem nawet zanim przeczytam wiem że będzie "wypasiona" ;)

0

I gitara sprawa rozwiązana.

1

Jutro wszystko się wyjaśni kto miał rację w wypowiedziach, żeby tylko się po meczu nie ugryzł w język - w sumie niech to zrobi.

0

A Barca też ma świetnego bramkarza i co? Życzę im aby nasi ich rozklepali.

20

Bartra chociaż gra w takim klubie jak Barcelona i co najwyżej on o Tobie może powiedzieć że jesteś słaby bo nigdy tego nie osiągniesz.

16

To będzie prawdziwy sprawdzian dla Barcy, Arsenal raczej nie będzie grał autobusem więc powinien być ciekawy mecz.

18

To jak oni grają i co wyprawiają na boisku to zastanawiam się czy na serio czasem traktują przeciwnika bo dosłownie się z nimi bawią ;)

1

Oby w końcu jutro nastał ten moment.

0

Akurat Vrsaljko to bardzo dobry zawodnik, ciekawe ile za niego by sobie życzyli.

10

Może i zatrzymają El Pistolero ale za to Messiego czy Neymara już mogą nie dać rady, lub zupełnie odwrotnie.

9

Niech strzela jak najwięcej może jeszcze z niego coś będzie a Fiora to dobry klub dla niego.

2

Fajna sprawa z tymi GPS trenerzy wiedzą wszystko na bieżąco, dobrze że nie zagrał ostatnio bo mecz z Arsenalem ważniejszy.

1

Lepiej by zagrał jak i wszyscy najlepsi bo mecz jest o wiele ciekawszy i pełen emocji.

3

25 lat więc o wiele mniej niż taki Nolito ale nie wiem jak się spisuje bo nie oglądam BPL więc się nie wypowiem, ale z tego co czytam wiadomości sportowe to świetne ma opinie, zarząd i trenerzy wiedzą najlepiej.

1

Ale to przepięknie się wszystko układa oto chodziło! :)

0

Alves i Alba zdecydowanie zasłużenie oceny - tragiczny mecz.

2

Realowi to nie pomoże żaden trener :) A Barca ma już mistrza na wyciągnięcie ręki :)

1

Super wywiad :) Tylko Thomas nie sprzedaj żadnych planów o zawodnikach Barcy! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?