3

Nie uwierzę póki nie zobaczę oficjalnego info.

1

Co za typ z niego to szok i żal go :) Niech lepiej się czepi Ronaldo bo on jeszcze gorzej aktorzy.

0

A czy Ja napisałem ze są lepsi? :D Nie :D Chodzi mi tylko oto że ładnie się prezentuje na zdj taka trójka a do tego Argentyńska :D

2

Chciałbym już letnie okienko bardzo mnie ciekawi kogo Barca sprowadzi, na pewno na lewą obronę trzeba kogoś do konkurencji z Albą a przy okazji dobry zmiennik.

0

Nasze MSN jest najlepsze ale wyobrażacie sobie taki atak w FCB jak na zdjęciu? :)

0

Reklamy buków a potem UC ściga :D

0

Dobra pora na meczyk przy sobocie :)

5

Nie zgadzam się z tym by był lepszy od Messiego.

4

12 mln to za mało, już lepiej niech go wypożyczą.

27

Mówi tak jak było on sam się o tym doskonale przekonał że aż ze strachu się przewrócił :D

3

Heh tylko gdyby sam Suarez strzelił to co miał to nawet ten jeden gol by im nie pomógł :)

5

Jasne że mogą, z taką formą i pozytywnym podejściem to się może jak najbardziej udać.

14

Obrońca z niego genialny ale symulek to jest u niego za dużo.

0

Wychodzi na to że to pomocnicy najwięcej biegają podczas meczu.

1

Dziwnie się przyzwyczaić do tak słabej oceny Suareza po ostatnich wyczynach, ale to pewnie chwilowy wypadek przy pracy :)

0

Chcielibyście żeby Barca ponownie dotarła do finału LM (na pewno tak kto nie chce) a tam zmierzyła się z Juve?

3

Messi nawet człapiąc po boisku da więcej niż gdyby Sandro z Munirem mieli połączyć swe siły.

3

Wspaniałą robotę wykonuje autor tych ciekawostek aby to wszystko tak ładnie podsumować.

18

Nici będą po rekordach jak na koniec sezonu nie uda się zdobyć upragnionego trypletu lub obrony LM.

1

Z jednej strony Lucho wie co robi ale z drugiej przy wyniku 0-2 mógł pograć ktoś z ławki i zyskać kilka minut do pokazania się.

0

Masz takie prawo ;)

0

No co Ty nie powiesz, brawo Ty.

0

Ciekawe czy on kiedykolwiek wróci do Barcy, jeśli tak to pewnie za spore pieniądze.

0

Oby tylko wytrwali z tą świetną formą do końca sezonu i zdobyli najważniejsze trofea.

13

Co jak co ale naprawdę mógłby sobie darować publiczne gadanie że jest fanem Realu.

7

I pomyśleć że kiedyś to się zakończy :/ Ale cóż trzeba się cieszyć tym póki jest!

0

Pozamykać ich oni są zbyt niebezpieczni jeszcze Wszystkich wystrzelają! :)

0

Fryzura jak fryzura najlepsze to że jest w genialnej formie.

0

Najważniejsze że się udaje, Lucho ich perfekcyjnie przygotował na sezon a w szatni potrafi do nich dotrzeć w efektowny sposób.

4

Dla Pique to zawieszenie tak naprawdę to lepiej niż miałby grać w rewanżu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?