Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie uwierzę póki nie zobaczę oficjalnego info.
1
Co za typ z niego to szok i żal go :) Niech lepiej się czepi Ronaldo bo on jeszcze gorzej aktorzy.
0
A czy Ja napisałem ze są lepsi? :D Nie :D Chodzi mi tylko oto że ładnie się prezentuje na zdj taka trójka a do tego Argentyńska :D
2
Chciałbym już letnie okienko bardzo mnie ciekawi kogo Barca sprowadzi, na pewno na lewą obronę trzeba kogoś do konkurencji z Albą a przy okazji dobry zmiennik.
0
Nasze MSN jest najlepsze ale wyobrażacie sobie taki atak w FCB jak na zdjęciu? :)
0
Reklamy buków a potem UC ściga :D
0
Dobra pora na meczyk przy sobocie :)
5
Nie zgadzam się z tym by był lepszy od Messiego.
4
12 mln to za mało, już lepiej niech go wypożyczą.
27
Mówi tak jak było on sam się o tym doskonale przekonał że aż ze strachu się przewrócił :D
3
Heh tylko gdyby sam Suarez strzelił to co miał to nawet ten jeden gol by im nie pomógł :)
5
Jasne że mogą, z taką formą i pozytywnym podejściem to się może jak najbardziej udać.
14
Obrońca z niego genialny ale symulek to jest u niego za dużo.
0
Wychodzi na to że to pomocnicy najwięcej biegają podczas meczu.
1
Dziwnie się przyzwyczaić do tak słabej oceny Suareza po ostatnich wyczynach, ale to pewnie chwilowy wypadek przy pracy :)
0
Chcielibyście żeby Barca ponownie dotarła do finału LM (na pewno tak kto nie chce) a tam zmierzyła się z Juve?
3
Messi nawet człapiąc po boisku da więcej niż gdyby Sandro z Munirem mieli połączyć swe siły.
3
Wspaniałą robotę wykonuje autor tych ciekawostek aby to wszystko tak ładnie podsumować.
18
Nici będą po rekordach jak na koniec sezonu nie uda się zdobyć upragnionego trypletu lub obrony LM.
1
Z jednej strony Lucho wie co robi ale z drugiej przy wyniku 0-2 mógł pograć ktoś z ławki i zyskać kilka minut do pokazania się.
0
Masz takie prawo ;)
0
No co Ty nie powiesz, brawo Ty.
0
Ciekawe czy on kiedykolwiek wróci do Barcy, jeśli tak to pewnie za spore pieniądze.
0
Oby tylko wytrwali z tą świetną formą do końca sezonu i zdobyli najważniejsze trofea.
13
Co jak co ale naprawdę mógłby sobie darować publiczne gadanie że jest fanem Realu.
7
I pomyśleć że kiedyś to się zakończy :/ Ale cóż trzeba się cieszyć tym póki jest!
0
Pozamykać ich oni są zbyt niebezpieczni jeszcze Wszystkich wystrzelają! :)
0
Fryzura jak fryzura najlepsze to że jest w genialnej formie.
0
Najważniejsze że się udaje, Lucho ich perfekcyjnie przygotował na sezon a w szatni potrafi do nich dotrzeć w efektowny sposób.
4
Dla Pique to zawieszenie tak naprawdę to lepiej niż miałby grać w rewanżu.