Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasza obrona dziś to tragedia, o ile jeszcze gra Pique to jest lepiej. Czas na zakupy latem a na Arsenal Vidal.
0
Uff udało się po mękach, ciężki mecz dobrze Las Palmas grało ale na szczęście są 3 punkty. VeB!
1
Neymar tego nie strzelić po prostu nie wierzę.
0
Ale igrają z losem, Arujo już 3 seta.
1
Ja pierdziele co oni robią!!!!!!!!!!!!
5
Alves podsumował swoją grę.
0
Arujo mówiłem Ty nie szalej kurde.
0
Arujo tylko bez bramek proszę bo to Barca.
2
15 minut zostało Panowie trzymać to albo strzelić coś jeszcze, bo 3 punkty muszą być.
0
Verma za Roberto.
2
Ale mamy szczęście!
3
Jakby to siadło...
2
Masakra jak to nie wpadłooo.
0
Rakitić za Arde.
0
W drugiej połowie dołożyć jeszcze ze 2 brameczki i będzie git.
0
Kurde no mógł to strzelać.
2
Suarez wykonał super robotę.
3
Neymarrrrrrrrrrrrrrrrrr w końcu! :)
4
Zapomnijcie o Kebabie od Ardy za te hejty.
1
Spokojnie, w przerwie jak zwykle dostaną opierdziel od Enrique i druga połowę wygramy jak zawsze.
0
Żeby tylko z tej Gran Canarii nie było żadnych romansów w klubie :D
12
Nasi to chyba chcą mieć "Pamiętniki z Wakacji Gran Canaria" bo zachowują się jak na wakacjach.
0
Ależ blisko Suarez.
3
Ale jadą z naszymi.
4
Co jak co ale powiem Wam że to Las Palmas ładnie gra dla oka.
2
Nasi zamiast pilnować przy tej akcji to ręce do góry że spalony...
0
Brawo obrona!! ;/
2
El Pistolerooooooooooooooooooo gooooooooooooool! :)
0
Niech sobie cisną zaraz padną :D
1
Siedziałby jak szpak na czereśni :D