0

Nasza obrona dziś to tragedia, o ile jeszcze gra Pique to jest lepiej. Czas na zakupy latem a na Arsenal Vidal.

0

Uff udało się po mękach, ciężki mecz dobrze Las Palmas grało ale na szczęście są 3 punkty. VeB!

1

Neymar tego nie strzelić po prostu nie wierzę.

0

Ale igrają z losem, Arujo już 3 seta.

1

Ja pierdziele co oni robią!!!!!!!!!!!!

5

Alves podsumował swoją grę.

0

Arujo mówiłem Ty nie szalej kurde.

0

Arujo tylko bez bramek proszę bo to Barca.

2

15 minut zostało Panowie trzymać to albo strzelić coś jeszcze, bo 3 punkty muszą być.

0

Verma za Roberto.

2

Ale mamy szczęście!

3

Jakby to siadło...

2

Masakra jak to nie wpadłooo.

0

Rakitić za Arde.

0

W drugiej połowie dołożyć jeszcze ze 2 brameczki i będzie git.

0

Kurde no mógł to strzelać.

2

Suarez wykonał super robotę.

3

Neymarrrrrrrrrrrrrrrrrr w końcu! :)

4

Zapomnijcie o Kebabie od Ardy za te hejty.

1

Spokojnie, w przerwie jak zwykle dostaną opierdziel od Enrique i druga połowę wygramy jak zawsze.

0

Żeby tylko z tej Gran Canarii nie było żadnych romansów w klubie :D

12

Nasi to chyba chcą mieć "Pamiętniki z Wakacji Gran Canaria" bo zachowują się jak na wakacjach.

0

Ależ blisko Suarez.

3

Ale jadą z naszymi.

4

Co jak co ale powiem Wam że to Las Palmas ładnie gra dla oka.

2

Nasi zamiast pilnować przy tej akcji to ręce do góry że spalony...

0

Brawo obrona!! ;/

2

El Pistolerooooooooooooooooooo gooooooooooooool! :)

0

Niech sobie cisną zaraz padną :D

1

Siedziałby jak szpak na czereśni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?