1

Zajumali mu samolot i jacht? Kupi sobie nowy zapewne :P

0

Strzelenie wolnego to gorsze niż karne i zwykły gol więc to tylko pokazuje jakim Leo jest niesamowitym piłkarzem.

0

Czyli dobrze pisałem ostatnio że Ney najwięcej faulowany, ale co tu się dziwić ;P

2

Ależ ten czas leci, pamiętam jak dołożył się do transferu by grać w Barcelonie. Wielki Szef!

0

Oby nią nasi strzelali gole w finale LM na co bardzo liczę :)

1

Cóż oby ta godzina nie była pechowa.

4

Gdzie mu będzie lepiej niż w Barcelonie? Kasa to nie wszystko (dla mnie). Prawidłowo niech przedłuża.

0

Jak dla mnie to Suarez był zaskoczony tym :)

1

Tylko czekać aż im odskoczą :)

5

Jak z Gijon zagrają tak jak wczoraj druga połowa z Celtą, to ich rozniosą i nie obawiam się tego powiedzieć.

0

Teraz wygrać z Gijon zaległy mecz i odskoczyć wyżej na 3 pkt. :)

17

Niesamowity piłkarz w odpowiednim klubie, takiego napadziora Barca potrzebowała od lat.

5

Brawo dla tego trenera za taką wypowiedź, w końcu ktoś to dostrzegł że od tego jest piłka by robić sztuczki a nie że tylko o ośmieszanie rywali chodzi.

4

Ciekaw jestem czy teraz czasem nie będzie na świecie manii na punkcie takich karnych :D

1

Bo Gruby jest większy proste :D

1

Karny był prawidłowy więc nie wiem po co jakieś spekulacje w ogóle.

0

Iniesta co ma formę to palce lizać, geniusz środka pola.

14

Za takie rzeczy i za wszystko kocha się Barce! :) Ta drużyna momentami się po prostu bawi z rywalem :)

2

Po tym meczu stwierdzam że życie w kosmosie istnieje i żyją tam ludzie a są nimi piłkarze z Barcelony, grają to czego inni nie potrafią.

5

Oni mnie nie przestaną zaskakiwać nigdy! :) Tego jeszcze nigdy w życiu nie widziałem :)

0

Koniec!! Po prostu czysta poezja!!! VeB!!!!!!!!!!!!!!! Kocham Barce!!!!!!!!!!!

1

Jesttt Neymarrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Neymar jaka zabawa :D

2

Rakiitic goooooooooooooooooooool! Manita!

2

Suarez chyba się tego nie spodziewał :D

0

Masakra :D

1

Hahahaha lol jaki karny wykonanie!!!!!!!!!!

1

Wapnoooooooooooooooo :D

0

Brawa dla Andresa świetny mecz!

0

Neymarrrrrrrrrrrr! Tak jest Trio!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?