Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zajumali mu samolot i jacht? Kupi sobie nowy zapewne :P
0
Strzelenie wolnego to gorsze niż karne i zwykły gol więc to tylko pokazuje jakim Leo jest niesamowitym piłkarzem.
0
Czyli dobrze pisałem ostatnio że Ney najwięcej faulowany, ale co tu się dziwić ;P
2
Ależ ten czas leci, pamiętam jak dołożył się do transferu by grać w Barcelonie. Wielki Szef!
0
Oby nią nasi strzelali gole w finale LM na co bardzo liczę :)
1
Cóż oby ta godzina nie była pechowa.
4
Gdzie mu będzie lepiej niż w Barcelonie? Kasa to nie wszystko (dla mnie). Prawidłowo niech przedłuża.
0
Jak dla mnie to Suarez był zaskoczony tym :)
1
Tylko czekać aż im odskoczą :)
5
Jak z Gijon zagrają tak jak wczoraj druga połowa z Celtą, to ich rozniosą i nie obawiam się tego powiedzieć.
0
Teraz wygrać z Gijon zaległy mecz i odskoczyć wyżej na 3 pkt. :)
17
Niesamowity piłkarz w odpowiednim klubie, takiego napadziora Barca potrzebowała od lat.
5
Brawo dla tego trenera za taką wypowiedź, w końcu ktoś to dostrzegł że od tego jest piłka by robić sztuczki a nie że tylko o ośmieszanie rywali chodzi.
4
Ciekaw jestem czy teraz czasem nie będzie na świecie manii na punkcie takich karnych :D
1
Bo Gruby jest większy proste :D
1
Karny był prawidłowy więc nie wiem po co jakieś spekulacje w ogóle.
0
Iniesta co ma formę to palce lizać, geniusz środka pola.
14
Za takie rzeczy i za wszystko kocha się Barce! :) Ta drużyna momentami się po prostu bawi z rywalem :)
2
Po tym meczu stwierdzam że życie w kosmosie istnieje i żyją tam ludzie a są nimi piłkarze z Barcelony, grają to czego inni nie potrafią.
5
Oni mnie nie przestaną zaskakiwać nigdy! :) Tego jeszcze nigdy w życiu nie widziałem :)
0
Koniec!! Po prostu czysta poezja!!! VeB!!!!!!!!!!!!!!! Kocham Barce!!!!!!!!!!!
1
Jesttt Neymarrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Neymar jaka zabawa :D
2
Rakiitic goooooooooooooooooooool! Manita!
2
Suarez chyba się tego nie spodziewał :D
0
Masakra :D
1
Hahahaha lol jaki karny wykonanie!!!!!!!!!!
1
Wapnoooooooooooooooo :D
0
Brawa dla Andresa świetny mecz!
0
Neymarrrrrrrrrrrr! Tak jest Trio!!!!!!!!!!