Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Gdzie ten wielki Real nad którym się już tak zachwycano po 1 spotkaniu ligowym prowadzonego przez Zidane?
0
Wczoraj nasze trio nie zagrało wybitnego spotkania ale patrząc w tył co zrobili wybaczam im :)
0
To niech tam siedzi, powodzenia :)
3
Gdyby szkoły miały takich nauczycieli jak Enrique to pewnie w-f zostałby zniesiony bo by nie wyrobili przy nim. Brawo Lucho.
1
Jordi ma całkowitą rację, lepsze 3 pkt i może bez jakiegoś specjalnego blasku niż remis czy przegrana.
0
Najważniejsze że udało się zdobyć 3 pkt i oby tylko ta świetna passa nadal trwała a na koniec sezonu będzie zajebiście :)
0
Roberto zrobił ogromne postępy i w dodatku może grać na tylu pozycjach, oby tylko dalej tak się rozwijał.
16
Tak więc na 99,9% Enrique zapisze się na nowo za Pepa w historii Barcy :)
0
Żebyś wiedział :D
1
Dobrze że przy 0-1 się nie rozluźnili i grali do końca jakaś poprawa jest i wnioski wyciągnięte.
1
Całe szczęście że już minął ten termin meczu o 12, widać było że drużyna przyzwyczajona do innych stałych godzin i ciężko się grało.
0
Ufff koniec! Udało się są ważne 3 pkt. VeB!!!
1
El Pistoleroooooooooooooooo yeaaaaaaa!
27
Nie zawsze da się wygrywać po 3-0 lub też 4-0...
2
Dziś nie ma tak łatwo jak z Nietoperzami, albo nieprzyzwyczajeni do godziny lub po prostu gra się nie klei, oby dowiezli to 0-1.
10
Dobrze że ten samobój wpadł bo pewnie by się 0-0 zakończyło.
0
Dawaj Aleix!
0
Ta godzina nie jest odpowiednia dla Barcy jak widać..
0
Bravo na posterunku czujny.
1
Haha pięknie gooooooooooooooool :)
23
Ale Ney piękny strzał
0
Jakie boisko wow :D
0
Jak Ja nie lubię gdy jest takie jasno...
0
Świetny skład i super że gra Roberto a Busi odpocznie na ważne mecze. Jazda z nimi tylko 3 pkt się liczą! Vamos!
5
Spokojnie będzie o 11:59 zdążysz przeczytać, a po drugie cały tydzień było już tyle pisane że ten artykuł o zapowiedzi aż tak pilnie nie wymaga.
0
Jeśli chodzi o Leo to nie wiem czy ktoś go pobije w bramkach tym bardziej że on jeszcze dołoży ich mnóstwo, a co do Suareza to brakuje słów by opisać co robi.
3
https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/741431809321131/
Ricardinho co zrobił o masakra...
0
Styczeń przetrwali dzielnie to i luty dadzą radę :)
4
Chciałbym aby kosmita dziś ustrzelił znowu hat-tricka :)
0
Nasze trio powinno załatwić sprawę :)