8

Gdzie ten wielki Real nad którym się już tak zachwycano po 1 spotkaniu ligowym prowadzonego przez Zidane?

0

Wczoraj nasze trio nie zagrało wybitnego spotkania ale patrząc w tył co zrobili wybaczam im :)

0

To niech tam siedzi, powodzenia :)

3

Gdyby szkoły miały takich nauczycieli jak Enrique to pewnie w-f zostałby zniesiony bo by nie wyrobili przy nim. Brawo Lucho.

1

Jordi ma całkowitą rację, lepsze 3 pkt i może bez jakiegoś specjalnego blasku niż remis czy przegrana.

0

Najważniejsze że udało się zdobyć 3 pkt i oby tylko ta świetna passa nadal trwała a na koniec sezonu będzie zajebiście :)

0

Roberto zrobił ogromne postępy i w dodatku może grać na tylu pozycjach, oby tylko dalej tak się rozwijał.

16

Tak więc na 99,9% Enrique zapisze się na nowo za Pepa w historii Barcy :)

0

Żebyś wiedział :D

1

Dobrze że przy 0-1 się nie rozluźnili i grali do końca jakaś poprawa jest i wnioski wyciągnięte.

1

Całe szczęście że już minął ten termin meczu o 12, widać było że drużyna przyzwyczajona do innych stałych godzin i ciężko się grało.

0

Ufff koniec! Udało się są ważne 3 pkt. VeB!!!

1

El Pistoleroooooooooooooooo yeaaaaaaa!

27

Nie zawsze da się wygrywać po 3-0 lub też 4-0...

2

Dziś nie ma tak łatwo jak z Nietoperzami, albo nieprzyzwyczajeni do godziny lub po prostu gra się nie klei, oby dowiezli to 0-1.

10

Dobrze że ten samobój wpadł bo pewnie by się 0-0 zakończyło.

0

Dawaj Aleix!

0

Ta godzina nie jest odpowiednia dla Barcy jak widać..

0

Bravo na posterunku czujny.

1

Haha pięknie gooooooooooooooool :)

23

Ale Ney piękny strzał

0

Jakie boisko wow :D

0

Jak Ja nie lubię gdy jest takie jasno...

0

Świetny skład i super że gra Roberto a Busi odpocznie na ważne mecze. Jazda z nimi tylko 3 pkt się liczą! Vamos!

5

Spokojnie będzie o 11:59 zdążysz przeczytać, a po drugie cały tydzień było już tyle pisane że ten artykuł o zapowiedzi aż tak pilnie nie wymaga.

0

Jeśli chodzi o Leo to nie wiem czy ktoś go pobije w bramkach tym bardziej że on jeszcze dołoży ich mnóstwo, a co do Suareza to brakuje słów by opisać co robi.

3

0

Styczeń przetrwali dzielnie to i luty dadzą radę :)

4

Chciałbym aby kosmita dziś ustrzelił znowu hat-tricka :)

0

Nasze trio powinno załatwić sprawę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?