Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jeszcze Neymar :D
1
Leooooooooooo Messssi gol :)
5
Szalony Neymar :D
0
Haha El Pistoleroooooooo x2 :D
0
El Pistoleroooooooooooo pięknie :)
9
Wielka szkoda że odrzucił to byłaby fajna sprawa ujrzeć go w takiej lidze.
0
Żeby tylko czasem nie był pózniej wypalony..
0
Kurde tylko z Rudym nie trafiłem.. miał być Bartra :D Skład super teraz tylko zapewnić sobie awans już dziś. Vamos!
4
I ciekawe co teraz będzie dalej bo chyba to się nie zakończy prędko..
0
Sędzia przynosi szczęście więc będzie dobrze :D
2
Ale mnie ciary przeszły jak oglądałem akcję Leo, coś pięknego i jeszcze te jego charakterystyczne długie włosy ;)
0
Ciekaw jestem jaki skład wystawi Lucho i czym zaskoczy ;)
0
Ciekawe czy mu to coś da do myślenia.
0
W takiej formie bardzo się przyda reprezentacji :)
0
Ter Stegen - Vidal - Pique - Bartra - Alba - Busi - Arda - Iniesta - Neymar - Suarez - Messi
Taki skład chciałbym.
3
Ale może być tak że w Barcelonie by dobrze grali, tego nie przewidzisz ;)
2
Ale Jackson się stoczył o ja pierdziele szok :D Szkoda że Roni odrzucił ofertę Leicester a jeszcze bardziej że do Barcy do końca sezonu nie może dołączyć ;)
0
Arda ma dużą szansę na LM bo ostatnio tak jest że kto nowy dołączy do Barcy to wygrywa LM :P
0
Pamiętam ten mecz z Interem masakra. Co Do Bartry to Challenger zgadzam się z Tobą on zasługuje by grać więcej ale co zrobić..
4
Camp Nou to twierdza i mało kiedy zdarza się by piłkarze zawiedli kibiców.
0
Nawet nawet spoko koszulka ;)
4
W sumie ciekawa sprawa z tym, to byłaby szansa dla innych zawodników.
4
A niech sobie zagra może jakiś numer odwali :D
1
Chciałbym aby już jutro nasi zapewnili sobie awans, ale jak będzie wyglądał mecz i czy się uda przekonamy się jutro.
2
Nawet gdy Atletico grało w 9 cały czas się modliłem by Barca wygrała jednak ten mecz bo słabo to wyglądało w drugiej połowie.
3
Niech znajdą kogoś kto sypnie ze 100 baniek i będzie ok :D
0
Mam nadzieję że w lipcu będzie za to głośno i przyjdzie ktoś z najwyższej półki :)
4
Pique im starszy tym lepsza forma ;)
10
Kurde 25 mln dla trenera za sezon no to już jest przegięcie.
0
Bardzo dobra decyzja Martino, Leo to nie maszyna.