1

To jeszcze Neymar :D

1

Leooooooooooo Messssi gol :)

5

Szalony Neymar :D

0

Haha El Pistoleroooooooo x2 :D

0

El Pistoleroooooooooooo pięknie :)

9

Wielka szkoda że odrzucił to byłaby fajna sprawa ujrzeć go w takiej lidze.

0

Żeby tylko czasem nie był pózniej wypalony..

0

Kurde tylko z Rudym nie trafiłem.. miał być Bartra :D Skład super teraz tylko zapewnić sobie awans już dziś. Vamos!

4

I ciekawe co teraz będzie dalej bo chyba to się nie zakończy prędko..

0

Sędzia przynosi szczęście więc będzie dobrze :D

2

Ale mnie ciary przeszły jak oglądałem akcję Leo, coś pięknego i jeszcze te jego charakterystyczne długie włosy ;)

0

Ciekaw jestem jaki skład wystawi Lucho i czym zaskoczy ;)

0

Ciekawe czy mu to coś da do myślenia.

0

W takiej formie bardzo się przyda reprezentacji :)

0

Ter Stegen - Vidal - Pique - Bartra - Alba - Busi - Arda - Iniesta - Neymar - Suarez - Messi

Taki skład chciałbym.

3

Ale może być tak że w Barcelonie by dobrze grali, tego nie przewidzisz ;)

2

Ale Jackson się stoczył o ja pierdziele szok :D Szkoda że Roni odrzucił ofertę Leicester a jeszcze bardziej że do Barcy do końca sezonu nie może dołączyć ;)

0

Arda ma dużą szansę na LM bo ostatnio tak jest że kto nowy dołączy do Barcy to wygrywa LM :P

0

Pamiętam ten mecz z Interem masakra. Co Do Bartry to Challenger zgadzam się z Tobą on zasługuje by grać więcej ale co zrobić..

4

Camp Nou to twierdza i mało kiedy zdarza się by piłkarze zawiedli kibiców.

0

Nawet nawet spoko koszulka ;)

4

W sumie ciekawa sprawa z tym, to byłaby szansa dla innych zawodników.

4

A niech sobie zagra może jakiś numer odwali :D

1

Chciałbym aby już jutro nasi zapewnili sobie awans, ale jak będzie wyglądał mecz i czy się uda przekonamy się jutro.

2

Nawet gdy Atletico grało w 9 cały czas się modliłem by Barca wygrała jednak ten mecz bo słabo to wyglądało w drugiej połowie.

3

Niech znajdą kogoś kto sypnie ze 100 baniek i będzie ok :D

0

Mam nadzieję że w lipcu będzie za to głośno i przyjdzie ktoś z najwyższej półki :)

4

Pique im starszy tym lepsza forma ;)

10

Kurde 25 mln dla trenera za sezon no to już jest przegięcie.

0

Bardzo dobra decyzja Martino, Leo to nie maszyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?