Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pique ma całkowitą rację i nie sądzę by to teraz zepsuli.
0
Jeszcze się okaże że pójdą siedzieć, w sumie pomysł nie głupi szczególnie dla Rosella.
5
"A Diego Godín swoim wślizgiem tak wystrzelił w powietrze Suáreza, że Urugwajczyk spokojnie mógłby rywalizować z Adamem Małyszem w Planicy."
Nie no leżę :D :D
Piękne podsumowane El Pistolero i Ronaldo :D
0
Pique kapitalnie się spisuje, pięknie trzyma formę.
0
Czwartek? Tego jeszcze nie grali :D
2
Messi tak jak zwykły człowiek w poniedziałek się do roboty nie chce iść to i jemu goli strzelać :D
24
Ehh te ich temperatury, zazdroszczę im tego.
5
I takie transfery mi się podobają, duża kasa ale szybko się zwraca, pięknie El Pistolero.
4
Szkoda że nie United, chciałbym aby odbudował taki klub.
2
W końcu dobry klub i to z La Liga, powodzenia Martin oby pokazał na co go stać i że nie wszystko stracone jeszcze!
1
Jak to czytałem to smutno się zrobiło mi Victora że takie coś przechodzi, ale sam sobie taką drogę wybrał a mi nie pozostaje nic innego jak życzyć mu powodzenia.
0
Ciekawe kiedy Arsenal w końcu wywali Wangera i pomyślą o pucharach a nie tylko o kasie z zawodników :D
7
To konkretnie Barca ma w nogach nie ma się w sumie co dziwić że zdarzają się słabsze połowy czy też mecze, oby tylko wytrzymali ten trudny okres.
1
Czekam z niecierpliwością aż to się w końcu zakończy.
2
Dla mnie taki Ronaldo i Messi mogą grać jeszcze przez 10 lat, to zaszczyt ich oglądać, może nie przepadam za Ronaldo ale tak szybko to on nie zatrzyma się w miejscu.
20
Niech do końca sezonu wezmą Roniego do Barcy więcej da w tym wieku niż Munir i Sandro razem wzięci, to byłaby miazga :)
1
Trzeba tak to rozegrać by już na Camp Nou sobie zapewnić dobry wynik a jeszcze lepiej awans.
1
Obrona jest bardzo ważna aby w końcu zrobić tam porządek i sprowadzić kogoś dobrego tylko nie typu Mathieu za 19 baniek..
15
Mam nadzieję że spełni się moje marzenie i Barca obroni LM jako pierwsza w historii.
5
Barca da radę napisać nową historię jestem pewien :)
0
Odkąd interesuję się piłką nożną to takiego trio jeszcze nie widziałem nigdy.
1
Ciekawe czy przeprosi Messiego za to co zrobił.
1
Takie rzeczy bardzo cieszą gdy się widzi i słyszy w sporcie, brawo Szefie.
0
Szkoda że zawsze nie może być taka frekwencja.
5
Taa Barca bez błysku za to Real zawsze wygrywa w wielkim stylu, żałosne pismaki.
0
Takich sytuacji w sporcie być nie powinno i mam nadzieję że dostanie za to odpowiednią karę i to zapamięta.
3
Mimo wszystko jaka jest sytuacja w tabeli, to pozdrawiam tych którzy sądzą że liga jest już wygrana ;)
0
I to jest rozsądna decyzja, lepiej sobie nie komplikować gorzej spraw związanych z wydatkami.
3
Nie mam pojęcia ale wiem jedno że jest zajebista i chętnie bym taką chciał nawet z takim noskiem :D
49
Przepraszam... ale muszę.. :D :D
https://www.facebook.com/107300489288899/videos/1064908360194769/