2

Pique ma całkowitą rację i nie sądzę by to teraz zepsuli.

0

Jeszcze się okaże że pójdą siedzieć, w sumie pomysł nie głupi szczególnie dla Rosella.

5

"A Diego Godín swoim wślizgiem tak wystrzelił w powietrze Suáreza, że Urugwajczyk spokojnie mógłby rywalizować z Adamem Małyszem w Planicy."
Nie no leżę :D :D

Piękne podsumowane El Pistolero i Ronaldo :D

0

Pique kapitalnie się spisuje, pięknie trzyma formę.

0

Czwartek? Tego jeszcze nie grali :D

2

Messi tak jak zwykły człowiek w poniedziałek się do roboty nie chce iść to i jemu goli strzelać :D

24

Ehh te ich temperatury, zazdroszczę im tego.

5

I takie transfery mi się podobają, duża kasa ale szybko się zwraca, pięknie El Pistolero.

4

Szkoda że nie United, chciałbym aby odbudował taki klub.

2

W końcu dobry klub i to z La Liga, powodzenia Martin oby pokazał na co go stać i że nie wszystko stracone jeszcze!

1

Jak to czytałem to smutno się zrobiło mi Victora że takie coś przechodzi, ale sam sobie taką drogę wybrał a mi nie pozostaje nic innego jak życzyć mu powodzenia.

0

Ciekawe kiedy Arsenal w końcu wywali Wangera i pomyślą o pucharach a nie tylko o kasie z zawodników :D

7

To konkretnie Barca ma w nogach nie ma się w sumie co dziwić że zdarzają się słabsze połowy czy też mecze, oby tylko wytrzymali ten trudny okres.

1

Czekam z niecierpliwością aż to się w końcu zakończy.

2

Dla mnie taki Ronaldo i Messi mogą grać jeszcze przez 10 lat, to zaszczyt ich oglądać, może nie przepadam za Ronaldo ale tak szybko to on nie zatrzyma się w miejscu.

20

Niech do końca sezonu wezmą Roniego do Barcy więcej da w tym wieku niż Munir i Sandro razem wzięci, to byłaby miazga :)

1

Trzeba tak to rozegrać by już na Camp Nou sobie zapewnić dobry wynik a jeszcze lepiej awans.

1

Obrona jest bardzo ważna aby w końcu zrobić tam porządek i sprowadzić kogoś dobrego tylko nie typu Mathieu za 19 baniek..

15

Mam nadzieję że spełni się moje marzenie i Barca obroni LM jako pierwsza w historii.

5

Barca da radę napisać nową historię jestem pewien :)

0

Odkąd interesuję się piłką nożną to takiego trio jeszcze nie widziałem nigdy.

1

Ciekawe czy przeprosi Messiego za to co zrobił.

1

Takie rzeczy bardzo cieszą gdy się widzi i słyszy w sporcie, brawo Szefie.

0

Szkoda że zawsze nie może być taka frekwencja.

5

Taa Barca bez błysku za to Real zawsze wygrywa w wielkim stylu, żałosne pismaki.

0

Takich sytuacji w sporcie być nie powinno i mam nadzieję że dostanie za to odpowiednią karę i to zapamięta.

3

Mimo wszystko jaka jest sytuacja w tabeli, to pozdrawiam tych którzy sądzą że liga jest już wygrana ;)

0

I to jest rozsądna decyzja, lepiej sobie nie komplikować gorzej spraw związanych z wydatkami.

3

Nie mam pojęcia ale wiem jedno że jest zajebista i chętnie bym taką chciał nawet z takim noskiem :D

49

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?