Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wy się dobrze czujecie? Co Wy macie do Ter Stegena przy tej bramce?
0
Masakra ale się nasi dali..........
0
Aj szkoda :)
25
Na drugi raz myśl głową a nie ...... :D
1
Jest tridente, będzie zabawa :) Vamos!
0
Jak tylko rzucą się do ataku i zostawią miejsce naszemu trio to po nich.
0
Dałeś strasznie podobny komentarz do mojego dziś ;P
9
Chciałbym aby szansę dziś dostał Bartra..
6
Pogba jak dla mnie marzenie zobaczyć go w koszulce Barcy.
3
Enrique by się na pewno nie zgodził na takich ruch zostając z Masip jako rezerwowy na LM i Ligę w razie W. On musi pozostać w FCB.
2
Oby i dziś podtrzymali tą wspaniałą serię.
3
Mam nadzieję że dziś późnym wieczorem będziemy się cieszyć z awansu naszej ukochanej drużyny. VeB!
2
A mnie się wydaje że Ronaldo się już po prostu wypalił w Realu i zmiana klubu by mu wyszła na dobre, ale co mnie to niech robią jak chcą. Co do Neymara to nie wyobrażam sobie nawet "gdyby" doszło do tego że zmienia klub na Real przecież kibice by go znienawidzili.
0
Pomoc osłabiona ale za to atak w pełnym komplecie, dadzą nasi radę.
1
Jak dla mnie Neymar to nie pies że poleci na tak sporą kiełbasę i pozostanie na Camp Nou, gdzie ma przed sobą wspaniałą przyszłość z najlepszymi zawodnikami i przyjacielem Messim i Suarezem. A Perez jest śmieszny i tyle w temacie.
0
Tak więc saga o Nolito została zakończona na to czekałem.
1
Lata praktyki uczynią go numerem jeden w przyszłości :)
2
Może to było już jakiś czas temu, może wiele razy mu dziękowali kibice Hiszpanii ale nie rozumiem tego jak można na Inieste wołać niedorozwój co za bydło.
0
Co oni tam robili że się jeden po drugim rozchorował.
5
1,2 mln za free wpadnie. Oby kurcze Martin znalazł swoje miejsce w końcu w fajnym klubie.
2
Bardzo mnie cieszy ta informacja, oby to było koniec już tego.
16
Skoro dziś mają gorączkę to chyba normalne że nie zagrają, osobiście ja to tak odbieram bo gdybym ja miał to wiem co byłoby ale oni mają tam takich lekarzy i sposoby że wszystko możliwe..
1
W takim przypadku Enrique i klub zachowują się nie fer, Bartra nie otrzymuje szans i chce odejść by grać to normalne więc nie powinni mu utrudniać, co ma gnić na ławce całe życie? Szkoda mi go liczyłem że będzie w przyszłości podstawą obrony ale lata lecą w przód a u niego bez zmian.
16
Kolejny wspaniały piłkarz, legenda The Reds szkoda że takich zawodników jest niewiele.
1
Szybko te kontrakty przedłużają dopiero początek 2016 a spokojnie jest jeszcze czas na takie coś, nie mówię że nie zasługuje ale inne sprawy też są ważne.
0
Dla kibica to wspaniała wiadomość, oby tylko piłkarze dali radę ;)
4
W sumie Atletico ma przewalone, ale Barca też miała już sytuacje beznadziejne jeśli chodzi o terminy rozgrywania spotkań.
0
Z tym jest jak z serialem może nic ciekawego nie ma ale ciągnąć trzeba.
17
Szczerze? To już mam dość tego tematu o tym Nolito, ciągle jedno i to samo niech to okienko się już zakończy będzie spokój a jak on nie przyjdzie tragedii nie będzie. Teraz tylko czekać na negatywne komentarze co do mojego wpisu.
1
Mhm jasne bo Celta się zgodzi na takie warunki już to widzę ;]