Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurcze bez Busiego w tak ważnym meczu to nie wygląda ciekawie..
2
Hmm w sumie ciekawa sprawa :)
27
Dobrze że wraca już Neymar bo gdy gra nasze trio w komplecie to jestem bardziej spokojny.
5
Tak jak myślałem pompowali balonik aż on pękł :D Dość szybko :D
2
Jeśli tylko nasi szybko strzelą bramkę to powinno być już lepiej, ale łatwy mecz to nie będzie jak to kolejny już w styczniu.
2
Bramka z nożyc tez zajebista była :)
2
Vermaelen nie może złapać poziomu z Arsenalu szkoda.
1
W końcu mu się udało miejmy nadzieję że teraz jego kariera będzie już tylko lepsza.
4
Messi to Messi ale chciałbym aby to Suarez zdobył Pichichi, należy mu się :)
25
Mnie cieszy fakt że coraz więcej drużyn w La Liga potrafi postawić się najlepszym przez co spotkania są ciekawe.
0
Skoro Munir zaczął coś tam grać i strzelać to może i Sandro odpali..
7
Żadna drużyna na świecie nie osiąga takich sukcesów jak Barca od ładnych paru lat.
1
Wspaniały gest Messiego to się nazywa klasa!
3
Ale to United jest słabe a jeszcze gorszy ich trener.
1
Już dawno byłem zapomniałem nawet :D
5
Może będą z niego jeszcze ludzie, ale to za mało ciągle.
1
Zgadza się, dobrze że chociaż zaczyna coś strzelać.
5
Bardzo podobała mi się gra Malagi, na pewno lepsza niż poprzednich rywali.
30
Cóż nawet i genialnemu Busiemu może się przydarzyć słabszy mecz, najważniejsze że drużyna zdobyła ważne 3 pkt. VeB!
0
Powinni się brać po kolei jak leci w tych większych klubach.
0
Eee tam! Z wolnego transferu :D
0
Nie chodzi mi oto że podczas całej historii klubów przecież....
0
Widzę że nie zrozumiałeś :)
2
Zaczyna nam się rozkręcać Aleix oby tylko tak dalej.
2
Enrique do Mascherano: powiedz im żeby się wzięli za grę albo ich Wszystkich wystrzelam :D
7
Co jak co ale ta Malaga sprawiła więcej kłopotów niż Bilbao czy Espanyol.
1
Jego bramka cieszy ale nie oszukujmy się, każdy użytkownik z tej strony by to strzelił :)
1
Wiele razy ratuje drużynę, świetny bramkarz.
7
I nasz kosmita uratował nam tyłek :)
10
Koniec :) Są ciężko wywalczone 3 pkt :) VeB!