1

Kurcze bez Busiego w tak ważnym meczu to nie wygląda ciekawie..

2

Hmm w sumie ciekawa sprawa :)

27

Dobrze że wraca już Neymar bo gdy gra nasze trio w komplecie to jestem bardziej spokojny.

5

Tak jak myślałem pompowali balonik aż on pękł :D Dość szybko :D

2

Jeśli tylko nasi szybko strzelą bramkę to powinno być już lepiej, ale łatwy mecz to nie będzie jak to kolejny już w styczniu.

2

Bramka z nożyc tez zajebista była :)

2

Vermaelen nie może złapać poziomu z Arsenalu szkoda.

1

W końcu mu się udało miejmy nadzieję że teraz jego kariera będzie już tylko lepsza.

4

Messi to Messi ale chciałbym aby to Suarez zdobył Pichichi, należy mu się :)

25

Mnie cieszy fakt że coraz więcej drużyn w La Liga potrafi postawić się najlepszym przez co spotkania są ciekawe.

0

Skoro Munir zaczął coś tam grać i strzelać to może i Sandro odpali..

7

Żadna drużyna na świecie nie osiąga takich sukcesów jak Barca od ładnych paru lat.

1

Wspaniały gest Messiego to się nazywa klasa!

3

Ale to United jest słabe a jeszcze gorszy ich trener.

1

Już dawno byłem zapomniałem nawet :D

5

Może będą z niego jeszcze ludzie, ale to za mało ciągle.

1

Zgadza się, dobrze że chociaż zaczyna coś strzelać.

5

Bardzo podobała mi się gra Malagi, na pewno lepsza niż poprzednich rywali.

30

Cóż nawet i genialnemu Busiemu może się przydarzyć słabszy mecz, najważniejsze że drużyna zdobyła ważne 3 pkt. VeB!

0

Powinni się brać po kolei jak leci w tych większych klubach.

0

Eee tam! Z wolnego transferu :D

0

Nie chodzi mi oto że podczas całej historii klubów przecież....

0

Widzę że nie zrozumiałeś :)

2

Zaczyna nam się rozkręcać Aleix oby tylko tak dalej.

2

Enrique do Mascherano: powiedz im żeby się wzięli za grę albo ich Wszystkich wystrzelam :D

7

Co jak co ale ta Malaga sprawiła więcej kłopotów niż Bilbao czy Espanyol.

1

Jego bramka cieszy ale nie oszukujmy się, każdy użytkownik z tej strony by to strzelił :)

1

Wiele razy ratuje drużynę, świetny bramkarz.

7

I nasz kosmita uratował nam tyłek :)

10

Koniec :) Są ciężko wywalczone 3 pkt :) VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?