Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skoro z Bilbao sam Ney i spółka sobie poradzili to dziś z Leo i Suarez tym bardziej będzie dobrze, a Ney niech będzie gotowy na Atletico w 100%.
0
Takie końcówki są najlepsze :) Brawo Panowie :)
7
To Leo dziś hat-tricka po raz trzeci :)
2
Oby ten pomysł nie wszedł w życie.
0
Przychody to nie wszystko liczą się też sukcesy, a Barca ma dobre przychody i sporo pucharów w porównaniu do Realu.
5
Najlepsze w konferencjach Enrique jest to że nie owija w bawełnę tylko odpowiada krótko im na temat ;) Ciekawe czy szykuje się jakaś bomba transferowa last minute :P
0
Jak zwykle głupie pismaki muszą namieszać.
0
I bardzo dobrze takie być powinny pasy.
0
Z tym transferem Amrabata to naprawdę dziwna sytuacja za taka kasę :D
1
Pique wysoko, znakomity mecz w jego wykonaniu.
34
"Na górze wzmianka o tym, że Real jest liderem rankingu jeśli chodzi przychody klubów piłkarskich." - A Barca jest liderem pod względem zdobytych pucharów :)
1
Wydaje mi się że Gijon to byłby dobry kierunek dla niego.
0
U mnie pierwszy lepszy ze wsi by lepiej sędziował niż tacy "profesjonaliści" jak oni...
3
Naprawdę śmieszy mnie jaka może być nienawiść bo go sfaulował i dostał czerwo dobre, dobre :)
1
Cieszy mnie to że w końcu mu się udało, taki bramkarz jak on będzie miał tam pewne miejsce a to pomoże mu w odbudowie formy.
0
U nas to by paka była bez żadnego gadania, ale widać kto ma jakie wpływy jak jest kasa.
1
Ja myślę że z Malagą powinien też odpoczywać, wraca Suarez a widzieliśmy że potrafi zespół grac bez kluczowych graczy.
1
W końcu się za to zabrali. Wywalić ich Wszystkich najlepiej i dać kogoś normalnego do sędziowania.
1
Neymar nie ruszy się z Barcy na pewno, za dużo by miał do stracenia. Większa kasa a brak pucharów? To nie ma sensu, choćby dla mnie.
1
Świetnie to ujął, brawa dla niego. Jego forma z każdym meczem jest coraz lepsza niech tak tylko trzyma!
0
Chłopaki mają świetną zabawę, niech panuje dobra atmosfera :)
1
Nie chcę nawet wiedzieć co czuje teraz Ronaldo i jak będzie podczas następnego ich meczu :D
1
Może o Ivanie nie jest głośno, ale swoje obowiązki na boisku wykonuje doskonale.
14
Gdy na początku spotkania naciskali na Barce to tylko zastanawiałem się ile tak wytrzymają, dawałem im max. 25 min ale nawet i tego nie dali rady. Nikt nie wytrzyma z Barcą grając takim tempem.
16
W rewanżu będzie już Messi i Suarez + Camp Nou więc będzie zdecydowanie lepiej.
1
Łatwo nie będzie, wystarczyło żeby Alves wybił piłkę od razu a nie szukał kiwki w polu karnym, nie od dziś gra w piłkę i jest zawodowym piłkarzem a popełnia tak proste błędy i dlatego szkoda mi Ter Stegena że musiał wyciągać piłkę z siatki przez jego błąd a cały mecz genialnie bronił.
0
Robi się cichy bohater drużyny :P
3
Dowaliłeś konkret :D
3
Jak nie będzie dostawał szans to prędzej czy póżniej odejdzie bo wiadome jest że nie będzie sobie marnował kariery siedząc na ławce.
3
Jest!!! Udało się, brawo Panowie! :) Szkoda mi najbardziej Matsa.. Alves spitolił sprawę..