Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawe czy doczekamy się na jego gola dla Barcy ;) Mogliby mu dać karnego jakiegoś, chyba że czekają aż sam spróbuje coś ustrzelić a jak się nie uda i będzie kończył karierę to wtedy taka opcja :P
2
Już nie takie wyzwania Barca dała radę pokonać, wierzę że wszystko po drodze pójdzie pomyślnie. VeB!
3
Ale ostatnio na tych konferencjach zadają pytań, ale jak widać Lucho ma cierpliwość i nie rzuca im hasłami a znany z tego jest że czasami coś im dogryzie :D
1
100 mln? To chyba nieporozumienie. Tak czy inaczej chętnie go chciałbym zobaczyć w Barcelonie.
2
Bardzo fajny artykuł, brawo Challenger.
5
Niech zapali szluga może mu przejdzie heh :D
5
Ja rozumiem to Enrique rządzi i wie lepiej co dla klubu najlepsze, ale ja tam nadal nie rozumiem po co bulić 18 mln na 30 letniego zawodnika który będzie tylko zmiennikiem, a jak wiemy już niejeden transfer innego zawodnika do danego klubu który był w niesamowitej formie po transferze to jedna wielka lipa. Torres - Chelsea, Falcao -Monaco - United, Costa - Chelsea. Itp. itp.. Ale niech robią co chcą.
4
Barca tez czasem była zmuszona do zmian, więc mają pecha i tyle oby nasi to wykorzystali ;)
0
Na 99,9 % awansują dalej - Barca, Atletico, Sevilla i Valencia ;P
4
Kluby mają teraz Real jak na widelcu, mogą wołać ile chcą a Real jak chce danego zawodnika to musi bulić :D
0
Że Aitor odejdzie to bym się nie spodziewał.. również Bagnack, oby tylko te zmiany coś dały.
5
Oby Messi i spółka ich wkręcili w ziemię.
0
Czyli można się spodziewać że zostanie to odrzucone.
7
Niech dalej je robi, od tego jest piłka i ma dar do gry.
2
Te 4-0 już się chyba nie powtórzy z nimi, chyba że w druga stronę ;]
0
Historia lubi się powtarzać pamiętaj ;)
2
Takie Levante się lepiej trzyma niż Real :D
2
Za to się właśnie kocha Barce! ;)
9
To już czas na niego, jego misja dobiega końca a spisał się w niej bardzo dobrze.
6
Wysiedział się pół roku na ławie to teraz zaczyna szaleć na boisku :)
0
Śmiali się z Barcelony jak dostali zakaz to teraz sami mają.
2
I kolejna ciężka przeprawa się zapowiada z nimi.
1
Niech spadają wysoko na drzewo, Ney musi zostać w Barcelonie.
2
Mnie bardzo cieszy postawa Ter Stegena oby tylko tak dalej!
2
Widziałem właśnie tą sytuację jak się śmiali do siebie ale nie sądziłem że z tego wyniknie taka sprawa ;) Dobrze mu Leo odpowiedział :D
0
Może w końcu coś tam u nich ruszy bo jest tragicznie.
1
Niech wraca do Hiszpanii lepiej bo Anglia jak widać nie pasuje do niego, szkoda mi go że tak mu się to posypało.
1
Od amatora, przez wuefistę do prawdziwego mistrza :)
1
Widzę że Ney powraca do swojej starej fryzury :D
2
Coś czuję że Vidal będzie wymiatał w Barcelonie ;)