3

Ciekawe czy doczekamy się na jego gola dla Barcy ;) Mogliby mu dać karnego jakiegoś, chyba że czekają aż sam spróbuje coś ustrzelić a jak się nie uda i będzie kończył karierę to wtedy taka opcja :P

2

Już nie takie wyzwania Barca dała radę pokonać, wierzę że wszystko po drodze pójdzie pomyślnie. VeB!

3

Ale ostatnio na tych konferencjach zadają pytań, ale jak widać Lucho ma cierpliwość i nie rzuca im hasłami a znany z tego jest że czasami coś im dogryzie :D

1

100 mln? To chyba nieporozumienie. Tak czy inaczej chętnie go chciałbym zobaczyć w Barcelonie.

2

Bardzo fajny artykuł, brawo Challenger.

5

Niech zapali szluga może mu przejdzie heh :D

5

Ja rozumiem to Enrique rządzi i wie lepiej co dla klubu najlepsze, ale ja tam nadal nie rozumiem po co bulić 18 mln na 30 letniego zawodnika który będzie tylko zmiennikiem, a jak wiemy już niejeden transfer innego zawodnika do danego klubu który był w niesamowitej formie po transferze to jedna wielka lipa. Torres - Chelsea, Falcao -Monaco - United, Costa - Chelsea. Itp. itp.. Ale niech robią co chcą.

4

Barca tez czasem była zmuszona do zmian, więc mają pecha i tyle oby nasi to wykorzystali ;)

0

Na 99,9 % awansują dalej - Barca, Atletico, Sevilla i Valencia ;P

4

Kluby mają teraz Real jak na widelcu, mogą wołać ile chcą a Real jak chce danego zawodnika to musi bulić :D

0

Że Aitor odejdzie to bym się nie spodziewał.. również Bagnack, oby tylko te zmiany coś dały.

5

Oby Messi i spółka ich wkręcili w ziemię.

0

Czyli można się spodziewać że zostanie to odrzucone.

7

Niech dalej je robi, od tego jest piłka i ma dar do gry.

2

Te 4-0 już się chyba nie powtórzy z nimi, chyba że w druga stronę ;]

0

Historia lubi się powtarzać pamiętaj ;)

2

Takie Levante się lepiej trzyma niż Real :D

2

Za to się właśnie kocha Barce! ;)

9

To już czas na niego, jego misja dobiega końca a spisał się w niej bardzo dobrze.

6

Wysiedział się pół roku na ławie to teraz zaczyna szaleć na boisku :)

0

Śmiali się z Barcelony jak dostali zakaz to teraz sami mają.

2

I kolejna ciężka przeprawa się zapowiada z nimi.

1

Niech spadają wysoko na drzewo, Ney musi zostać w Barcelonie.

2

Mnie bardzo cieszy postawa Ter Stegena oby tylko tak dalej!

2

Widziałem właśnie tą sytuację jak się śmiali do siebie ale nie sądziłem że z tego wyniknie taka sprawa ;) Dobrze mu Leo odpowiedział :D

0

Może w końcu coś tam u nich ruszy bo jest tragicznie.

1

Niech wraca do Hiszpanii lepiej bo Anglia jak widać nie pasuje do niego, szkoda mi go że tak mu się to posypało.

1

Od amatora, przez wuefistę do prawdziwego mistrza :)

1

Widzę że Ney powraca do swojej starej fryzury :D

2

Coś czuję że Vidal będzie wymiatał w Barcelonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?