Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To będzie wieczór Leo :)
4
Dla Barcy to dobra wiadomość akurat.
2
Tak jak nie będzie drugiego Ronaldinho, tak także kolejnego Messiego albo i lepszego od niego.
0
Chciałoby się by Ney zajął 2 miejsce ale raczej niemożliwe ze względu by Ronaldo był na trzecim..
3
Hmm może za bardzo mnie ponosi fantazja ale ciekaw jestem czy nasz Leoś dałby radę dobić do 50 hat-tricków? :P
3
Mnie to się podobają te piły posyłane do Ney lub Suareza przez Leo, miazga całkowita co do milimetra.
3
Niespodzianki żadnej być nie powinno i to Leo odbierze 5 ZP i mam nadzieję że nie ostatnią! ;)
3
Z piłkarza który był już na wylocie powstał robot który jak widać z każdym meczem zadziwia.
2
Ciekawe czy Messi ich wyprzedzi :P
2
Pierwsza asysta do Leo zaliczona, teraz ta współpraca musi być już tylko jeszcze lepsza! :)
63
Szkoda że Tarzan nie mógł spełnić swojego marzenia i grać do 40 roku życia, wszystko przez kontuzję.. Najlepszy kapitan w historii!!
21
Strzela, asystuje piłkarz kompletny i najlepszy napastnik na świecie.
11
Zobaczymy jak Real trafi na mocniejszego rywala.
6
Takie wypowiedzi aż miło się czyta.
2
Ładną bramkę strzeliło Levante.
28
"Nie może być tak, że to, czego nie widzi arbiter, nie jest karane." - zgadzam się w 100%! Powinno być takie karanie na zasadzie powtórek wideo.
25
Brawo Dani nie daj się tym pismakom, oni robią przeważnie z igły widły i wymyślają co tylko się da i przekręcają.
17
Vidal i Arda mimo iż nie grali tyle czasu będą fantastycznymi wzmocnieniami, w sumie już to pokazali.
8
Jeszcze się okaże że wygryzie Alvesa ;)
25
Jedna wielka rodzina.
3
Koniec :) Zajebisty meczyk fajnie się oglądało, zadanie wykonane pewne 3 pkt. na zero z tyłu a do tego piękna gra :) Messi geniusz kolejny raz :) VeB!!
0
Ależ zajebiste widoki!
2
Neymarrrr pięknie :)
0
Arda i Vidal super występ :)
0
To teraz pozamiatane pełen spokój :)
5
Messi hat-trick oł yea!!!!!!!! :)
3
Wyprowadzam się w ciul do Barcelony, tam chociaż o tej porze słońce jeszcze świeci i jasno a u nas ciemno.
1
Trzeba ich szybko dobić na 3-0.
1
Masakraaaa ileż można
3
Oj Luis było strzelać