5

To będzie wieczór Leo :)

4

Dla Barcy to dobra wiadomość akurat.

2

Tak jak nie będzie drugiego Ronaldinho, tak także kolejnego Messiego albo i lepszego od niego.

0

Chciałoby się by Ney zajął 2 miejsce ale raczej niemożliwe ze względu by Ronaldo był na trzecim..

3

Hmm może za bardzo mnie ponosi fantazja ale ciekaw jestem czy nasz Leoś dałby radę dobić do 50 hat-tricków? :P

3

Mnie to się podobają te piły posyłane do Ney lub Suareza przez Leo, miazga całkowita co do milimetra.

3

Niespodzianki żadnej być nie powinno i to Leo odbierze 5 ZP i mam nadzieję że nie ostatnią! ;)

3

Z piłkarza który był już na wylocie powstał robot który jak widać z każdym meczem zadziwia.

2

Ciekawe czy Messi ich wyprzedzi :P

2

Pierwsza asysta do Leo zaliczona, teraz ta współpraca musi być już tylko jeszcze lepsza! :)

63

Szkoda że Tarzan nie mógł spełnić swojego marzenia i grać do 40 roku życia, wszystko przez kontuzję.. Najlepszy kapitan w historii!!

21

Strzela, asystuje piłkarz kompletny i najlepszy napastnik na świecie.

11

Zobaczymy jak Real trafi na mocniejszego rywala.

6

Takie wypowiedzi aż miło się czyta.

2

Ładną bramkę strzeliło Levante.

28

"Nie może być tak, że to, czego nie widzi arbiter, nie jest karane." - zgadzam się w 100%! Powinno być takie karanie na zasadzie powtórek wideo.

25

Brawo Dani nie daj się tym pismakom, oni robią przeważnie z igły widły i wymyślają co tylko się da i przekręcają.

17

Vidal i Arda mimo iż nie grali tyle czasu będą fantastycznymi wzmocnieniami, w sumie już to pokazali.

8

Jeszcze się okaże że wygryzie Alvesa ;)

25

Jedna wielka rodzina.

3

Koniec :) Zajebisty meczyk fajnie się oglądało, zadanie wykonane pewne 3 pkt. na zero z tyłu a do tego piękna gra :) Messi geniusz kolejny raz :) VeB!!

0

Ależ zajebiste widoki!

2

Neymarrrr pięknie :)

0

Arda i Vidal super występ :)

0

To teraz pozamiatane pełen spokój :)

5

Messi hat-trick oł yea!!!!!!!! :)

3

Wyprowadzam się w ciul do Barcelony, tam chociaż o tej porze słońce jeszcze świeci i jasno a u nas ciemno.

1

Trzeba ich szybko dobić na 3-0.

1

Masakraaaa ileż można

3

Oj Luis było strzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?