Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to się nie mogę doczekać już występu Ardy i Vidala aż mnie zżera ciekawość co zaprezentują ;D
2
Czy mi się tylko wydaje czy Alex ma taki brzuszek? :D Albo koszulka tak niefortunnie odstaje :D
0
Też chciałbym być na takim treningu, a dostać autograf od Messiego marzenie..
6
Czyli zapowiadają się pewnie jak zwykle spore nerwy, Pique powinien nie grać bo ciul wie jak to się może znowu skończyć. Jest Thomas, Bartra miałby kto grać z taką Granadą.
0
Jak widać wuefista daje radę heh, brawo Lucho ;)
3
Nadeszła ta piękna chwila :) Oby Barca B też wyszła z tego dołka po tych wzmocnieniach.
2
Czyli mówicie że mecz Realu był ciekawy :D Ja to ich nigdy nie oglądam, jedynie GD to obowiązkowo :) I tak Benitez nadal pewnie zostanie :D
4
Oby lepiej nie było żadnych wpadek i mistrzostwo ponownie trafiło do Barcy.
0
Nikt nie powinien mieć wątpliwości który klub jest najlepszy na świecie, Barca potwierdza to pod każdym względzie.
3
Hah taa bo na pewno Neymar by chciał odchodzić z takiego klubu w którym ma wszystko do takiego MU który nie osiąga nic :)
6
Ciekawe co oni czują wiedząc że nadszedł ich dzień :D
6
Przecież sędzia tego nie zanotuje bo to posłaniec Realu.
0
Jeśli to prawda to gratuluję pomysłu zarządu.. ja pierdziele to jakaś paranoja.
5
A granie z nimi to jeszcze większa przyjemność zapewne.
0
Na szczęście jest go kim zastąpić.
2
Hmm ciekaw jestem czy dadzą jeszcze radę poprawić ten swój wyczyn czy to był historyczny jedyny? Oby nie i bili kolejne rekordy.
0
Dobra słupki,poprzeczki i spojenia poobijane, czas trafiać do bramki.
2
Muszą to jak najszybciej poprawić by pózniej nie było za pózno.
0
Ciekawe co to będzie jak się Ramos, Pique i Arbeloa spotkają na zgrupowaniu.
0
Pierwszy i oby zarazem ostatni ;)
0
I super niech to trwa jak najdłużej tylko.
2
To jest po prostu żałosne co się dzieje, wszystko grane pod Real.
0
Najważniejsze że już z Arda i Vidal!
2
Mam nadzieję że Atletico długo nie pogości na pozycji lidera a Real dziś da plamy.
4
Oby szybko wrócił, dobrze że będzie już Arda za to dostępny,
0
Pamiętam ale trudno zapomnieć o tych wpadkach a szczególnie z Deportivo...
20
Gwizdy na Pique by było łatwiej zidentyfikować bo robi to cały stadion chyba :D
1
Ciekawe jak wróci Arda czy miejsce w składzie będzie zagrożone dla Ivana.
0
Liczyłem na to że zdobędą 3 pkt ale się przeliczyłem, sędziowanie to też kpina jak byk.
0
Niesmak jest ogromny, ale mam nadzieję ze w następnym meczu im dadzą popalić szczególnie że wraca Arda i Vidal.