0

Ja to się nie mogę doczekać już występu Ardy i Vidala aż mnie zżera ciekawość co zaprezentują ;D

2

Czy mi się tylko wydaje czy Alex ma taki brzuszek? :D Albo koszulka tak niefortunnie odstaje :D

0

Też chciałbym być na takim treningu, a dostać autograf od Messiego marzenie..

6

Czyli zapowiadają się pewnie jak zwykle spore nerwy, Pique powinien nie grać bo ciul wie jak to się może znowu skończyć. Jest Thomas, Bartra miałby kto grać z taką Granadą.

0

Jak widać wuefista daje radę heh, brawo Lucho ;)

3

Nadeszła ta piękna chwila :) Oby Barca B też wyszła z tego dołka po tych wzmocnieniach.

2

Czyli mówicie że mecz Realu był ciekawy :D Ja to ich nigdy nie oglądam, jedynie GD to obowiązkowo :) I tak Benitez nadal pewnie zostanie :D

4

Oby lepiej nie było żadnych wpadek i mistrzostwo ponownie trafiło do Barcy.

0

Nikt nie powinien mieć wątpliwości który klub jest najlepszy na świecie, Barca potwierdza to pod każdym względzie.

3

Hah taa bo na pewno Neymar by chciał odchodzić z takiego klubu w którym ma wszystko do takiego MU który nie osiąga nic :)

6

Ciekawe co oni czują wiedząc że nadszedł ich dzień :D

6

Przecież sędzia tego nie zanotuje bo to posłaniec Realu.

0

Jeśli to prawda to gratuluję pomysłu zarządu.. ja pierdziele to jakaś paranoja.

5

A granie z nimi to jeszcze większa przyjemność zapewne.

0

Na szczęście jest go kim zastąpić.

2

Hmm ciekaw jestem czy dadzą jeszcze radę poprawić ten swój wyczyn czy to był historyczny jedyny? Oby nie i bili kolejne rekordy.

0

Dobra słupki,poprzeczki i spojenia poobijane, czas trafiać do bramki.

2

Muszą to jak najszybciej poprawić by pózniej nie było za pózno.

0

Ciekawe co to będzie jak się Ramos, Pique i Arbeloa spotkają na zgrupowaniu.

0

Pierwszy i oby zarazem ostatni ;)

0

I super niech to trwa jak najdłużej tylko.

2

To jest po prostu żałosne co się dzieje, wszystko grane pod Real.

0

Najważniejsze że już z Arda i Vidal!

2

Mam nadzieję że Atletico długo nie pogości na pozycji lidera a Real dziś da plamy.

4

Oby szybko wrócił, dobrze że będzie już Arda za to dostępny,

0

Pamiętam ale trudno zapomnieć o tych wpadkach a szczególnie z Deportivo...

20

Gwizdy na Pique by było łatwiej zidentyfikować bo robi to cały stadion chyba :D

1

Ciekawe jak wróci Arda czy miejsce w składzie będzie zagrożone dla Ivana.

0

Liczyłem na to że zdobędą 3 pkt ale się przeliczyłem, sędziowanie to też kpina jak byk.

0

Niesmak jest ogromny, ale mam nadzieję ze w następnym meczu im dadzą popalić szczególnie że wraca Arda i Vidal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?