Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech wraca przyda się drużynie.
3
I bardzo dobrze, tak jak pisałem wcześniej na boisku to powinni się skupić na piłce a nie na tym komu pojechać w nogi, słowach itp.
7
Powiedział samą prawdę i ogromny plus za to dla niego.
1
Zdrowia mistrzu!!!
3
Hahah to jest jakaś komedia!!!!!
14
O tym bramkarzu pisało się dużo dobrego ale jak widać na tym się skończyło.
4
Teraz to niektóre kluby podczas meczu spotykają się by wywoływać awantury na boisku niż skupić się na grze w piłkę.
5
Jak nałożą karę na Suareza to mnie coś normalnie trafi.
0
Też bym czekał :) Tylko życzyć mu tego Finału LM i wygrania go :)
3
To byłby piękne czasy gdy Henry grał w FCB aż chciałbym aby one wróciły :/
6
Cóż Pedro mógł być rezerwowym w najlepszym klubie świata a wybrał jak wybrał teraz okupuje dolne części tabeli.
1
Pogba, Alaba OK ale Pique i Messiego nie wyciągną z Barcy.
2
A co ma powiedzieć, tak chciałem żeby doznał kontuzji? To oczywiste że teraz będzie mówił co innego.
0
Bramka Leo z wolnego przebija wszystko, majstersztyk.
0
Przykre jest to że w dzisiejszych czasach takie coś trzeba oglądać podczas meczu.
0
To teraz dawać Grandę pod nóż trzeba ich dobrze rozbebeszyć :D
2
Leo mu powiedział żeby mu pewnie Kebaba postawił :D
2
Ok to Enrique decyduje on tą drużyną rządzi ale według mnie ten transfer nie powinien dojść do skutku, nieopłacalny za tą kasę, mamy młodych zdolnych. Cóż każdy ma własną opinię.
2
I tak niektórzy dalej będą się upierać że liga Angielska jest najlepsza i najmocniejsza...
8
Bójka piłkarzy Feyenoord jak widać kolega "czysto" pogrywa...
4
Roztrzaskali Was ale piłkarze Barcy w meczu, a w rewanżu to Wam zapewne dołożą wynikiem.
1
To było widać w powtórce i oczywiste że celowo mu nadepnął na nogę, chyba bardzo chciał kontuzji Leo.
2
"Obaj się obrażaliśmy" - jak dzieci po prostu, choć piłkarze z Espanyol mnie konkretnie denerwowali.
18
Patrzcie się jak po strzelonym golu Messiego z wolnego od razu, co robi Suarez do bramkarza hahah :D
5
To nie usprawiedliwia ich żałosnego zachowania, a ten bramkarz ich ładnie prowokował, cwany.
14
Powiem Wam że boję się rewanżu co im odbije u siebie.
6
Iniesta pokazuje że powraca jego najlepszy okres, bo to co robi jest niesamowite ostatnio.
0
Wkurzał mnie niesamowicie dziś ten Diop, dobrze mu tak zasłużył na czerwo.
3
Problem w tym że Wy jesteście brutalni i obawiam się bardzo rewanżu o zdrowie zawodników Barcy, żałosne gadanie.
2
Nie mam nic przeciwko by powtórzył to w rewanżu.