0

Niech wraca przyda się drużynie.

3

I bardzo dobrze, tak jak pisałem wcześniej na boisku to powinni się skupić na piłce a nie na tym komu pojechać w nogi, słowach itp.

7

Powiedział samą prawdę i ogromny plus za to dla niego.

1

Zdrowia mistrzu!!!

3

Hahah to jest jakaś komedia!!!!!

14

O tym bramkarzu pisało się dużo dobrego ale jak widać na tym się skończyło.

4

Teraz to niektóre kluby podczas meczu spotykają się by wywoływać awantury na boisku niż skupić się na grze w piłkę.

5

Jak nałożą karę na Suareza to mnie coś normalnie trafi.

0

Też bym czekał :) Tylko życzyć mu tego Finału LM i wygrania go :)

3

To byłby piękne czasy gdy Henry grał w FCB aż chciałbym aby one wróciły :/

6

Cóż Pedro mógł być rezerwowym w najlepszym klubie świata a wybrał jak wybrał teraz okupuje dolne części tabeli.

1

Pogba, Alaba OK ale Pique i Messiego nie wyciągną z Barcy.

2

A co ma powiedzieć, tak chciałem żeby doznał kontuzji? To oczywiste że teraz będzie mówił co innego.

0

Bramka Leo z wolnego przebija wszystko, majstersztyk.

0

Przykre jest to że w dzisiejszych czasach takie coś trzeba oglądać podczas meczu.

0

To teraz dawać Grandę pod nóż trzeba ich dobrze rozbebeszyć :D

2

Leo mu powiedział żeby mu pewnie Kebaba postawił :D

2

Ok to Enrique decyduje on tą drużyną rządzi ale według mnie ten transfer nie powinien dojść do skutku, nieopłacalny za tą kasę, mamy młodych zdolnych. Cóż każdy ma własną opinię.

2

I tak niektórzy dalej będą się upierać że liga Angielska jest najlepsza i najmocniejsza...

8

/photo/1

Bójka piłkarzy Feyenoord jak widać kolega "czysto" pogrywa...

4

Roztrzaskali Was ale piłkarze Barcy w meczu, a w rewanżu to Wam zapewne dołożą wynikiem.

1

To było widać w powtórce i oczywiste że celowo mu nadepnął na nogę, chyba bardzo chciał kontuzji Leo.

2

"Obaj się obrażaliśmy" - jak dzieci po prostu, choć piłkarze z Espanyol mnie konkretnie denerwowali.

18



Patrzcie się jak po strzelonym golu Messiego z wolnego od razu, co robi Suarez do bramkarza hahah :D

5

To nie usprawiedliwia ich żałosnego zachowania, a ten bramkarz ich ładnie prowokował, cwany.

14

Powiem Wam że boję się rewanżu co im odbije u siebie.

6

Iniesta pokazuje że powraca jego najlepszy okres, bo to co robi jest niesamowite ostatnio.

0

Wkurzał mnie niesamowicie dziś ten Diop, dobrze mu tak zasłużył na czerwo.

3

Problem w tym że Wy jesteście brutalni i obawiam się bardzo rewanżu o zdrowie zawodników Barcy, żałosne gadanie.

2

Nie mam nic przeciwko by powtórzył to w rewanżu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?