0

Spokojnie nie powinno być tutaj niespodzianki.

2

Enrique jaka złość przy akcji Leo teraz przecież jest 2-0 mecz pod kontrolą i na pewno coś strzelą jeszcze:)

1

Ajjj Suarez blisko :)

8

Messi co zrobił :)

0

Haha pamiętacie słowa trenera Granady?:Mam pomysł lub Barca nie jest nie do pokonania :D

3

Hah Messi x2 coś pięknego!!!!

1

Szkoda tej sytuacji miałby Arda gola :)

2

Pięknie Arda asysta :D

3

Messi golll 1-0 :)

5

Messi jaka piła o ja pierdziele :D

2

Vidal ładnie :D

1

Vidal co pojechał :D

0

Ney musi uważać na kartki.

0

Skład zajebisty :)

3

Taa przecież Pep zniszczył Barcelone.

5

Ze słowami o Ney się nie zgadzam, ma prawo robić z piłką co chce bo od tego ona jest i za takie triki też się kocha ten sport, a co to reszty to artykułu to jest OK.

50

Co jak co ale bramkarzy to sprowadził świetnych.

2

Dziś niech trio strzeli po golu i będzie elegancko :D

3

Teraz jeszcze ZP powędruje do Leo, ale już niedługo wszystko na to wskazuje że i takie wyróżnienie otrzyma Ney jak tak dalej będzie grał, ale póki co to Messi będzie rządził tak myślę.

3

Messi za samego wolnego powinien mieć dyszkę hehe :)

1

Lepiej byłoby gdyby dziś nie zagrał i wystawić Verma lub Bartre ale Enrique pewnie postawi na Pique, no cóż może nic złego się nie wydarzy i wyciągnął wnioski z tego co było.

1

Na słabszy dzień Barcy to bym Panie nie liczył a szczególnie na Camp Nou.

0

Oby i dziś zagrał Arda i Vidal :)

0

Też nie lubię tych pismaków, Alves dobrze powiedział, ale czasem piłkarze mają za długie języki.

1

Przecież Barca ma teraz zawsze pod górkę tak się na nią uwzięli i tylko by kary dawali, przeciwników już nie widzą.

1

Jak to dobrze że jutro mecz z Granada taka odskocznia od tych Derbów i emocji z nimi związanych.. Liczę na pewne 3 pkt innego scenariusza nawet nie chcę widzieć. VeB!

3

Oby tylko nasi zagrali na 100% i nie popełniali głupich błędów a na pewno już nie takich jak z Deportivo, bo nie ma już miejsca na potknięcia.

3

"Celem jest Granada, trzy punkty i zwycięstwo na Camp Nou." - Enrique doskonale to podsumował, tak musi tez być jutro obowiązkowo. Chyba najdłuższa konferencja jak do tej pory, sporo pytań.

1

A gdzie jest Suarez ja się pytam? Jak zwykle badziewne głosowanie.

5

50 mln za 21 latka i to mało hehe ten świat jest chory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?