Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie nie powinno być tutaj niespodzianki.
2
Enrique jaka złość przy akcji Leo teraz przecież jest 2-0 mecz pod kontrolą i na pewno coś strzelą jeszcze:)
1
Ajjj Suarez blisko :)
8
Messi co zrobił :)
0
Haha pamiętacie słowa trenera Granady?:Mam pomysł lub Barca nie jest nie do pokonania :D
3
Hah Messi x2 coś pięknego!!!!
1
Szkoda tej sytuacji miałby Arda gola :)
2
Pięknie Arda asysta :D
3
Messi golll 1-0 :)
5
Messi jaka piła o ja pierdziele :D
2
Vidal ładnie :D
1
Vidal co pojechał :D
0
Ney musi uważać na kartki.
0
Skład zajebisty :)
3
Taa przecież Pep zniszczył Barcelone.
5
Ze słowami o Ney się nie zgadzam, ma prawo robić z piłką co chce bo od tego ona jest i za takie triki też się kocha ten sport, a co to reszty to artykułu to jest OK.
50
Co jak co ale bramkarzy to sprowadził świetnych.
2
Dziś niech trio strzeli po golu i będzie elegancko :D
3
Teraz jeszcze ZP powędruje do Leo, ale już niedługo wszystko na to wskazuje że i takie wyróżnienie otrzyma Ney jak tak dalej będzie grał, ale póki co to Messi będzie rządził tak myślę.
3
Messi za samego wolnego powinien mieć dyszkę hehe :)
1
Lepiej byłoby gdyby dziś nie zagrał i wystawić Verma lub Bartre ale Enrique pewnie postawi na Pique, no cóż może nic złego się nie wydarzy i wyciągnął wnioski z tego co było.
1
Na słabszy dzień Barcy to bym Panie nie liczył a szczególnie na Camp Nou.
0
Oby i dziś zagrał Arda i Vidal :)
0
Też nie lubię tych pismaków, Alves dobrze powiedział, ale czasem piłkarze mają za długie języki.
1
Przecież Barca ma teraz zawsze pod górkę tak się na nią uwzięli i tylko by kary dawali, przeciwników już nie widzą.
1
Jak to dobrze że jutro mecz z Granada taka odskocznia od tych Derbów i emocji z nimi związanych.. Liczę na pewne 3 pkt innego scenariusza nawet nie chcę widzieć. VeB!
3
Oby tylko nasi zagrali na 100% i nie popełniali głupich błędów a na pewno już nie takich jak z Deportivo, bo nie ma już miejsca na potknięcia.
3
"Celem jest Granada, trzy punkty i zwycięstwo na Camp Nou." - Enrique doskonale to podsumował, tak musi tez być jutro obowiązkowo. Chyba najdłuższa konferencja jak do tej pory, sporo pytań.
1
A gdzie jest Suarez ja się pytam? Jak zwykle badziewne głosowanie.
5
50 mln za 21 latka i to mało hehe ten świat jest chory.