Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
City na farcie za sprawą Aguero i Toure ;P
2
Ja rozumiem że dla nich 1 pkt z Barcą to coś, ale po końcowym gwizdku cieszyli się jakby wygrali LM... Oby nasi im dokopali w PK.
1
Oby ten mecz podziałał na drużynę tak jak w ubiegłym roku w styczniu.
5
Jak się traci w tak "frajerski" sposób że tak się wyrażę punkty wcześniej np. z Deportivo a mieli już nauczkę to teraz jest jak jest, mam tylko nadzieję że tego nie będą żałować.
9
Tak to jest jak sędzia z Madrytu.
5
I to by było na tyle. Żenada.
1
A była przewaga w tabeli ja prd!!!!!!!!!!!!
0
Dawaj Messi teraz!!!!!!!!!!!!
0
Tak to jest jak się traci przewagę w tabeli w głupi sposób a teraz męki.. :/
0
Gdyby to wpadło.....
0
Masakraaaaaaaaaa słupek
0
Ale pech masakra!!!!!!!!
2
Ciężki mecz... mam nadzieję że nasi dadzą radę.
0
Kurcze nie wpadło
0
Widać że to Derby.
0
Brawo Pique
0
Ale fart!
2
Żałosne sędziowanie jak zawsze.
0
Ale jaja
0
Może i Espanyol narzucił tempo ale i tak niedługo padną.
0
Iniesta coś pięknego
0
Skład dobry teraz tylko zdobyć 3 pkt i zachować czyste konto. Vamos!
1
Aleś błysnął...
1
Żaden transfer nie powinien nawet wchodzić w grę, on jest przyszłością Barcy bo Bravo młodszy już nie będzie.
0
Jak dobrze zagrają w obronie to powinno być dobrze.
0
Arda i Vidal ajaja ale będzie się działo już za kilka dni! :)
2
Trzeba pamiętać że żaden człowiek na świecie nie jest "świętoszkiem" ;D
0
Najlepszy możliwy skład, myślę że ta jedenastka spokojnie wywiezie 3 pkt.
0
Tak się bawią właśnie gwiazdy na drogach, szybkie samochody i olewka na całego bo wiedzą że nic większego im nie grozi grając w takim klubie jak Real ;]
0
Muszą to nasi wygrać, nie mogą sobie pozwolić na głupie błędy bo rywale gonią w tabeli. Dziś tylko 3 pkt. Vamos Barcelono!