2

City na farcie za sprawą Aguero i Toure ;P

2

Ja rozumiem że dla nich 1 pkt z Barcą to coś, ale po końcowym gwizdku cieszyli się jakby wygrali LM... Oby nasi im dokopali w PK.

1

Oby ten mecz podziałał na drużynę tak jak w ubiegłym roku w styczniu.

5

Jak się traci w tak "frajerski" sposób że tak się wyrażę punkty wcześniej np. z Deportivo a mieli już nauczkę to teraz jest jak jest, mam tylko nadzieję że tego nie będą żałować.

9

Tak to jest jak sędzia z Madrytu.

5

I to by było na tyle. Żenada.

1

A była przewaga w tabeli ja prd!!!!!!!!!!!!

0

Dawaj Messi teraz!!!!!!!!!!!!

0

Tak to jest jak się traci przewagę w tabeli w głupi sposób a teraz męki.. :/

0

Gdyby to wpadło.....

0

Masakraaaaaaaaaa słupek

0

Ale pech masakra!!!!!!!!

2

Ciężki mecz... mam nadzieję że nasi dadzą radę.

0

Kurcze nie wpadło

0

Widać że to Derby.

0

Brawo Pique

0

Ale fart!

2

Żałosne sędziowanie jak zawsze.

0

Ale jaja

0

Może i Espanyol narzucił tempo ale i tak niedługo padną.

0

Iniesta coś pięknego

0

Skład dobry teraz tylko zdobyć 3 pkt i zachować czyste konto. Vamos!

1

Aleś błysnął...

1

Żaden transfer nie powinien nawet wchodzić w grę, on jest przyszłością Barcy bo Bravo młodszy już nie będzie.

0

Jak dobrze zagrają w obronie to powinno być dobrze.

0

Arda i Vidal ajaja ale będzie się działo już za kilka dni! :)

2

Trzeba pamiętać że żaden człowiek na świecie nie jest "świętoszkiem" ;D

0

Najlepszy możliwy skład, myślę że ta jedenastka spokojnie wywiezie 3 pkt.

0

Tak się bawią właśnie gwiazdy na drogach, szybkie samochody i olewka na całego bo wiedzą że nic większego im nie grozi grając w takim klubie jak Real ;]

0

Muszą to nasi wygrać, nie mogą sobie pozwolić na głupie błędy bo rywale gonią w tabeli. Dziś tylko 3 pkt. Vamos Barcelono!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?