2

"Ułożyliśmy obronę w taki sposób, aby rywale łatwo nie tworzyli sobie okazji." - hmm czyli co autobus? ;]

3

Jaka ta Barca w kosza jest słaba i gra w kratkę w tym sezonie, ok rywal i teren trudny w końcu Grecja, ale wygrać z Realem u nich a teraz taka padaka, masakra.

1

Super tekst fajnie się go czytało, dzięki.

5

Cóż pozostało mu tylko życzyć powodzenia, nawet dobra cena ale szkoda że nie otrzymał szansy.

5

To może jednak niech pozostanie u nich do końca sezonu.

46

W styczniu na pewno ktoś odejdzie z dwójki Sandro/Munir tak przeczuwam.

29

Oby tylko mieli okazje się też tak cieszyć po strzelonych bramkach ;)

1

Przez swoją głupotę stracił największą szansę od losu by grać w takim klubie jak Barca.

2

4

Real chyba śni że uda im się powrócić do PK, a jeśli takie coś by się stało choć szanse zerowe to byłby to największy przekręt.

5

Guardiola sobie już pograł, jego głupota wygrała.

3

Co tu dużo mówić zasłużył sobie na takie coś, jest niezastąpiony.

1

Szkoda ale dobrze chociaż że klub sobie zapewnił możliwość odkupienia, będzie można zobaczyć co pokaże w Benfice i czy warto taki ruch wykonać.

2

Niech te fantastyczne chwile trwają tylko jak najdłużej bo dla nas kibiców to sama przyjemność oglądać taką wersję Barcy :)

1

Nie lubię spotkań rozgrywanych o 16 a jeszcze bardziej letnią porą, ale cóż trzeba to przełknąć.

1

Hmm ciekawe jak on sobie poradzi, oby to wypożyczenie wypaliło pozytywnie a kto wie może klub go wykupi. Trzeba będzie oglądać mecze Barcy B by zobaczyć jego umiejętności oby im pomógł.

1

Atomowa pchła wkracza do akcji :)

1

Pamiętam jego pierwszy sezon nie był on zbyt dobry ale to był jego pierwszy w Europie a zarazem taki klub jak Barca, teraz to zupełnie inna bajka widać że dojrzał odpowiednio i z każdym meczem pokazuje że kiedyś będzie najlepszy.

0

Suarez powinien wrócić teraz w zimie a jeśli chodzi o Alena i Deulofeu to niech pozostaną do końca sezonu i się jeszcze lepiej ograją.

9

Co za typ o ja pierdziele, bardzo dobrze mu tak!

11

„Odejście z Barçy? Nie wiem, życie jest bardzo długie”. - jak ja nie lubię takich wypowiedzi.

3

To jest bardzo dobra opcja, jest dobrze ograny na boiskach w La Liga i nie brakuje mu już doświadczenia. Oby udało się go ściągnąć ponownie.

5

Brawo Leo mistrzu Ty!! :)

5

To akurat i ja wiem nie muszę wiedzieć opinii Bartomeu ;)

4

Oby wszystko poszło dobrze i nie odszedł do innego klubu, to on musi przejąć "pałeczkę" po Messim ale do tego jeszcze daleka droga - mistrz jest aktualnie tylko jeden - Leo :)

0

Messi nie lubi się raczej gniewać, dobrze że jest jak jest ale nigdzie się nie wybieraj kosmito tylko FCB :)

0

Nic dziwnego, chłopaki grają kapitalnie to i cena wzrasta.

3

Pomysł dobry ale jak ma już wrócić to żeby coś grał a nie jak zawsze większość ława i potem znowu problemy z wypożyczeniem itp..

0

Koniec świętowania czas zgarnąć pewne 3 pkt :)

1

Perez to najgorszy prezydent jaki może być, tyle lat już sledzę piłkę nożną ale nie spotkałem się w klubach z takim człowiekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?