Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Ułożyliśmy obronę w taki sposób, aby rywale łatwo nie tworzyli sobie okazji." - hmm czyli co autobus? ;]
3
Jaka ta Barca w kosza jest słaba i gra w kratkę w tym sezonie, ok rywal i teren trudny w końcu Grecja, ale wygrać z Realem u nich a teraz taka padaka, masakra.
1
Super tekst fajnie się go czytało, dzięki.
5
Cóż pozostało mu tylko życzyć powodzenia, nawet dobra cena ale szkoda że nie otrzymał szansy.
5
To może jednak niech pozostanie u nich do końca sezonu.
46
W styczniu na pewno ktoś odejdzie z dwójki Sandro/Munir tak przeczuwam.
29
Oby tylko mieli okazje się też tak cieszyć po strzelonych bramkach ;)
1
Przez swoją głupotę stracił największą szansę od losu by grać w takim klubie jak Barca.
2
https://www.facebook.com/sportky.sk/videos/10155848190410368/
Ale wymiata.
4
Real chyba śni że uda im się powrócić do PK, a jeśli takie coś by się stało choć szanse zerowe to byłby to największy przekręt.
5
Guardiola sobie już pograł, jego głupota wygrała.
3
Co tu dużo mówić zasłużył sobie na takie coś, jest niezastąpiony.
1
Szkoda ale dobrze chociaż że klub sobie zapewnił możliwość odkupienia, będzie można zobaczyć co pokaże w Benfice i czy warto taki ruch wykonać.
2
Niech te fantastyczne chwile trwają tylko jak najdłużej bo dla nas kibiców to sama przyjemność oglądać taką wersję Barcy :)
1
Nie lubię spotkań rozgrywanych o 16 a jeszcze bardziej letnią porą, ale cóż trzeba to przełknąć.
1
Hmm ciekawe jak on sobie poradzi, oby to wypożyczenie wypaliło pozytywnie a kto wie może klub go wykupi. Trzeba będzie oglądać mecze Barcy B by zobaczyć jego umiejętności oby im pomógł.
1
Atomowa pchła wkracza do akcji :)
1
Pamiętam jego pierwszy sezon nie był on zbyt dobry ale to był jego pierwszy w Europie a zarazem taki klub jak Barca, teraz to zupełnie inna bajka widać że dojrzał odpowiednio i z każdym meczem pokazuje że kiedyś będzie najlepszy.
0
Suarez powinien wrócić teraz w zimie a jeśli chodzi o Alena i Deulofeu to niech pozostaną do końca sezonu i się jeszcze lepiej ograją.
9
Co za typ o ja pierdziele, bardzo dobrze mu tak!
11
„Odejście z Barçy? Nie wiem, życie jest bardzo długie”. - jak ja nie lubię takich wypowiedzi.
3
To jest bardzo dobra opcja, jest dobrze ograny na boiskach w La Liga i nie brakuje mu już doświadczenia. Oby udało się go ściągnąć ponownie.
5
Brawo Leo mistrzu Ty!! :)
5
To akurat i ja wiem nie muszę wiedzieć opinii Bartomeu ;)
4
Oby wszystko poszło dobrze i nie odszedł do innego klubu, to on musi przejąć "pałeczkę" po Messim ale do tego jeszcze daleka droga - mistrz jest aktualnie tylko jeden - Leo :)
0
Messi nie lubi się raczej gniewać, dobrze że jest jak jest ale nigdzie się nie wybieraj kosmito tylko FCB :)
0
Nic dziwnego, chłopaki grają kapitalnie to i cena wzrasta.
3
Pomysł dobry ale jak ma już wrócić to żeby coś grał a nie jak zawsze większość ława i potem znowu problemy z wypożyczeniem itp..
0
Koniec świętowania czas zgarnąć pewne 3 pkt :)
1
Perez to najgorszy prezydent jaki może być, tyle lat już sledzę piłkę nożną ale nie spotkałem się w klubach z takim człowiekiem.