Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm no ciekawe czy to wypali i co on ma do zaprezentowania.
1
Ja tam bym chciał aby Pep objął United, szkoda mi tego klubu że tak słabo się spisuje, tak poza tym ciekawy artykuł.
0
Jeśli tylko Barca będzie miała pełny skład do dyspozycji to ich powinni pogonić :)
1
Już się kurde nie mogę doczekać jego debiutu, dobrze zrobił że wybrał Barcę na pewno mu się to opłaci na koniec sezonu :)
1
Oby tylko do grona Ney i Luisa dał radę dołączyć Messi w finale.
0
Łoo to się Mourinho nachapał kasiorą od Romka konkretnie :D
0
To szykuje się jak zawsze zacięty pojedynek w derbach.
0
Dziś miałem tak stresujący poranek że zdążyłem dopiero w pośpiechu na 15 minutę meczu nawet składów nie widziałem, oglądam sobie mecz jest już koniec pierwszej połowy i sobie myślę czemu Messi nic nie gra i miałem to pisać nawet w komentarzu. Druga połowa to samo hehe Messiego nie widzę myślę co jest kurde grane a tu patrze po meczu i widzę newsa o tym że nie zagra, masakra co za ślepota ze mnie :D Mam nadzieję że w niedzielę go już zobaczę razem z Ney! ;)
3
Super wywiad z Pique na dobrym poziomie, swoją drogą byłby chyba najmłodszym obrońcą gdyby chciał zakończyć karierę w wieku 30 lat ;)
13
Finał bez nich? Nie wyobrażam sobie tego nawet, a po drugie Luis będzie się lepiej czuł mając obok siebie ich.
2
To Mate chyba naprawdę niezłego kopa daje El Pistolero strzela na zawołanie ;)
0
Gdyby tylko grało nasze trio to dostaliby więcej niż Real ;D
8
Brakuje powoli słów by opisać to co robi Suarez.
0
Oj jeszcze tylko kilkanaście dni i będzie ogromne wzmocnienie :)
0
Zajebisty wywiad czekam na część drugą :)
0
Oby kurcze na finał był w pełni zdrów i nic mu nie dolegało, nasze trio musi wystąpić.
1
Tak więc wszystko wskazuje na to że Ney wystąpi w tym finale co mnie bardzo cieszy, dziś ta radość Suareza z nim coś pięknego :)
0
Tak więc teraz ZP króla strzelców powędruje na 99% do El Pistolero ;)
0
Real miał dobrego trenera Carlo to go zwolnili ale co mnie to ich sprawa co sobie robią w tym swoim klubie :D
0
O tym meczu to ja już nie chcę pamiętać..
0
Yeaa mamy to!! Czyste konto, Hat-trick El Pistolero i Barca zagra w Finale KMŚ! Lepiej być nie mogło :) VeB!!!
0
Brawo dla Iniesty super mecz :)
0
To teraz już jestem spokojny :)
1
El Pistolerooooo hat-trick!!! Tak się strzela karne!!!!!!!!!!!!
0
Penalty :D
1
Dobić ich kurde na 3-0 żeby nie było powtórki z Deportivo.
0
Iniesta Mistrz! :)
0
Suarezzzzzzzzzzz x2 :)
1
Brawo Bravo!!!!!!!!!!!!
0
Ależ Rakitic ma kopytoooo :)