0

Hmm no ciekawe czy to wypali i co on ma do zaprezentowania.

1

Ja tam bym chciał aby Pep objął United, szkoda mi tego klubu że tak słabo się spisuje, tak poza tym ciekawy artykuł.

0

Jeśli tylko Barca będzie miała pełny skład do dyspozycji to ich powinni pogonić :)

1

Już się kurde nie mogę doczekać jego debiutu, dobrze zrobił że wybrał Barcę na pewno mu się to opłaci na koniec sezonu :)

1

Oby tylko do grona Ney i Luisa dał radę dołączyć Messi w finale.

0

Łoo to się Mourinho nachapał kasiorą od Romka konkretnie :D

0

To szykuje się jak zawsze zacięty pojedynek w derbach.

0

Dziś miałem tak stresujący poranek że zdążyłem dopiero w pośpiechu na 15 minutę meczu nawet składów nie widziałem, oglądam sobie mecz jest już koniec pierwszej połowy i sobie myślę czemu Messi nic nie gra i miałem to pisać nawet w komentarzu. Druga połowa to samo hehe Messiego nie widzę myślę co jest kurde grane a tu patrze po meczu i widzę newsa o tym że nie zagra, masakra co za ślepota ze mnie :D Mam nadzieję że w niedzielę go już zobaczę razem z Ney! ;)

3

Super wywiad z Pique na dobrym poziomie, swoją drogą byłby chyba najmłodszym obrońcą gdyby chciał zakończyć karierę w wieku 30 lat ;)

13

Finał bez nich? Nie wyobrażam sobie tego nawet, a po drugie Luis będzie się lepiej czuł mając obok siebie ich.

2

To Mate chyba naprawdę niezłego kopa daje El Pistolero strzela na zawołanie ;)

0

Gdyby tylko grało nasze trio to dostaliby więcej niż Real ;D

8

Brakuje powoli słów by opisać to co robi Suarez.

0

Oj jeszcze tylko kilkanaście dni i będzie ogromne wzmocnienie :)

0

Zajebisty wywiad czekam na część drugą :)

0

Oby kurcze na finał był w pełni zdrów i nic mu nie dolegało, nasze trio musi wystąpić.

1

Tak więc wszystko wskazuje na to że Ney wystąpi w tym finale co mnie bardzo cieszy, dziś ta radość Suareza z nim coś pięknego :)

0

Tak więc teraz ZP króla strzelców powędruje na 99% do El Pistolero ;)

0

Real miał dobrego trenera Carlo to go zwolnili ale co mnie to ich sprawa co sobie robią w tym swoim klubie :D

0

O tym meczu to ja już nie chcę pamiętać..

0

Yeaa mamy to!! Czyste konto, Hat-trick El Pistolero i Barca zagra w Finale KMŚ! Lepiej być nie mogło :) VeB!!!

0

Brawo dla Iniesty super mecz :)

0

To teraz już jestem spokojny :)

1

El Pistolerooooo hat-trick!!! Tak się strzela karne!!!!!!!!!!!!

0

Penalty :D

1

Dobić ich kurde na 3-0 żeby nie było powtórki z Deportivo.

0

Iniesta Mistrz! :)

0

Suarezzzzzzzzzzz x2 :)

1

Brawo Bravo!!!!!!!!!!!!

0

Ależ Rakitic ma kopytoooo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?