7

O Rafa ogolony aż lepiej wygląda :D

1

Ajj Suarez że to nie wpadło :)

4

Leo jaka piłka.... :)

3

Fajnie że gra Sandro, dobry skład lecim po 3 pkt. Vamos Barca!

0

E tam autobus, pociąg :D

12

Dziś tylko 3 pkt trzeba im pokazać że ostatnio mieli tylko farta z racji że Barca odpuściła mecz już myślami była gdzie indziej i ugrali remis. Vamos!

3

Kto wie gdyby nie odpuszczenie przez Barce ostatniego meczu z nimi na remis to dziś by mogli być równie dobrze w strefie spadkowej w Segunda ;]

1

Oby Roberto zagrał a do tego chciałbym Bartre na obronie ale zapewne zagra Szefuncio z Pique ;)

0

Jak Barca pogra zajebistą piłkę to sorry ale nie będą mieli o czym marzyć ;)

0

Zasłużył sobie na to wyróżnienie, może nie zawsze jego gra jest super ale mimo wszystko dobrze się spisuje na boisku.

0

Ja np. nie jestem tego zdania by Lewy trafił do Realu :P Ale to on sam sobie wybierze dalszą drogę, jego sprawa.

6

Moim zdaniem powinni się poważnie zainteresować Embolo z Basel. Chłopak ma niesamowity talent i jestem przekonany że nie skończy jak inne młode gwiazdy o których za 2-3 lata przestanie się już mówić.

2

Mats fantastyczna ocena aż się miło patrzy.

7

Jakich kilku, przecież nie gra co mecz jest podstawowa para na obronie a on dostaje tylko czasami okazje. i dla mnie nie gra absolutnie piachu, Ty tak uważasz.

1

Nie pasowałby do Barcy, nie ten typ piłkarza pogryzłby się z Leo i spółką :D

1

Jutro to nie będą mieć tyle szczęścia co ostatnio, teraz sezon dopiero rozpoczęty i Barca musi i chce wygrywać a szczególnie ten mecz przed KMŚ więc taryfy ulgowej i rozkojarzenia być nie powinno.

2

Co tu dużo mówić czas Adriano w Barcelonie dobiega końca i trzeba pomyśleć o zmianach, jego odejście dla niego samego na pewno lepiej zrobi niż pozostanie i siedzenie na ławie.

0

Teraz im Barca nie odpuści meczu tak jak na koniec poprzedniego sezonu dwie bramki sobie dali wbić :)

2

Bartra jutro obowiązkowo w pierwszym składzie kurcze trzeba w końcu na niego śmiało postawić.

2

Bardzo fajna historia, też nie wiedziałem czemu tak to robi po strzelonej bramce.

11

Deportivo powinno się Barcelonie odwdzięczyć za poprzedni sezon a raczej ostatni jego mecz po którym zremisowali i pozostali w La Liga :D

1

Jutro liczę na jakieś 3/4-0 dla Barcy po dobrej grze :)

2

Chciałbym kiedyś ujrzeć Tarzana jako trenera Barcelony, ciekawe jak sobie by poradził.

8

Właśnie po kiego? Teraz jest Ter Stegen, Bravo i Masip bramka jest zabezpieczona na długie lata.

2

A mógł spokojnie teraz być w Barcelonie i triumfować razem z nią to mu się zachciało, no ale jego sprawa. Ciekawe czy nie żałuje że cały poprzedni i ten sezon mógł bronić w barwach Barcy a tak to siedzi ciągle na ławie lub poza składem.

3

Szkoda że nie dano mu szansy nie tak sobie wyobrażałem jego karierę w Barcelonie.

0

Super wiadomość w końcu będzie można zobaczyć Roberto znowu w akcji.

2

Skoro ktoś taki jak Oliver Kahn nazywa swoim następcą Ter Stegena to tak musi się stać :)

28

Zasłużył sobie swoim znakomitym występem.

0

Może już się nic nie wydarzy takiego ale lepiej dmuchać na zimne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?