Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
O Rafa ogolony aż lepiej wygląda :D
1
Ajj Suarez że to nie wpadło :)
4
Leo jaka piłka.... :)
3
Fajnie że gra Sandro, dobry skład lecim po 3 pkt. Vamos Barca!
0
E tam autobus, pociąg :D
12
Dziś tylko 3 pkt trzeba im pokazać że ostatnio mieli tylko farta z racji że Barca odpuściła mecz już myślami była gdzie indziej i ugrali remis. Vamos!
3
Kto wie gdyby nie odpuszczenie przez Barce ostatniego meczu z nimi na remis to dziś by mogli być równie dobrze w strefie spadkowej w Segunda ;]
1
Oby Roberto zagrał a do tego chciałbym Bartre na obronie ale zapewne zagra Szefuncio z Pique ;)
0
Jak Barca pogra zajebistą piłkę to sorry ale nie będą mieli o czym marzyć ;)
0
Zasłużył sobie na to wyróżnienie, może nie zawsze jego gra jest super ale mimo wszystko dobrze się spisuje na boisku.
0
Ja np. nie jestem tego zdania by Lewy trafił do Realu :P Ale to on sam sobie wybierze dalszą drogę, jego sprawa.
6
Moim zdaniem powinni się poważnie zainteresować Embolo z Basel. Chłopak ma niesamowity talent i jestem przekonany że nie skończy jak inne młode gwiazdy o których za 2-3 lata przestanie się już mówić.
2
Mats fantastyczna ocena aż się miło patrzy.
7
Jakich kilku, przecież nie gra co mecz jest podstawowa para na obronie a on dostaje tylko czasami okazje. i dla mnie nie gra absolutnie piachu, Ty tak uważasz.
1
Nie pasowałby do Barcy, nie ten typ piłkarza pogryzłby się z Leo i spółką :D
1
Jutro to nie będą mieć tyle szczęścia co ostatnio, teraz sezon dopiero rozpoczęty i Barca musi i chce wygrywać a szczególnie ten mecz przed KMŚ więc taryfy ulgowej i rozkojarzenia być nie powinno.
2
Co tu dużo mówić czas Adriano w Barcelonie dobiega końca i trzeba pomyśleć o zmianach, jego odejście dla niego samego na pewno lepiej zrobi niż pozostanie i siedzenie na ławie.
0
Teraz im Barca nie odpuści meczu tak jak na koniec poprzedniego sezonu dwie bramki sobie dali wbić :)
2
Bartra jutro obowiązkowo w pierwszym składzie kurcze trzeba w końcu na niego śmiało postawić.
2
Bardzo fajna historia, też nie wiedziałem czemu tak to robi po strzelonej bramce.
11
Deportivo powinno się Barcelonie odwdzięczyć za poprzedni sezon a raczej ostatni jego mecz po którym zremisowali i pozostali w La Liga :D
1
Jutro liczę na jakieś 3/4-0 dla Barcy po dobrej grze :)
2
Chciałbym kiedyś ujrzeć Tarzana jako trenera Barcelony, ciekawe jak sobie by poradził.
8
Właśnie po kiego? Teraz jest Ter Stegen, Bravo i Masip bramka jest zabezpieczona na długie lata.
2
A mógł spokojnie teraz być w Barcelonie i triumfować razem z nią to mu się zachciało, no ale jego sprawa. Ciekawe czy nie żałuje że cały poprzedni i ten sezon mógł bronić w barwach Barcy a tak to siedzi ciągle na ławie lub poza składem.
3
Szkoda że nie dano mu szansy nie tak sobie wyobrażałem jego karierę w Barcelonie.
0
Super wiadomość w końcu będzie można zobaczyć Roberto znowu w akcji.
2
Skoro ktoś taki jak Oliver Kahn nazywa swoim następcą Ter Stegena to tak musi się stać :)
28
Zasłużył sobie swoim znakomitym występem.
0
Może już się nic nie wydarzy takiego ale lepiej dmuchać na zimne.