Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pytanie czy mu się uda wrócić, oby tak było!
1
W takiej sytuacji gdy mamy tak świetnych bramkarzy nie tęsknię za nim, ale wiem ile dobrego dla Barcy zrobił i za to mu dziękuję. Tak poza tym bardzo mi go szkoda jak można się do takiego stopnia stoczyć.. liga meksykańska..
24
Jak boks może być bardziej interesujący od piłki :P
2
Oby tylko to nie był żaden uraz i nic nie ukrywali, stara Leo to nie ma mowy o takim czymś nawet (tfu)!
3
Bayern to jedyny zespół uważam który może poważnie zagrozić Barcelonie, choć są jak najbardziej do pokonania jeśli tylko byłby mecz z nimi.
8
Gdyby właśnie nie Mats to by wywalczyli awans także wielkie brawa dla naszego bramkarza.
0
Haha człowieku jaka trzecia zastanów się: Ter Stegen, Vermaelen, Bartra, Alba, Adriano, Rakitić, Sandro, Munir, Messi to jest trzecia drużyna według Ciebie??! Ja wiem że są oni członkami pierwszego zespołu i gratuluję Ci tak doskonałej wiedzy o klubie i zespole, jak to ogarniesz to potem się wypowiadaj.
9
Też podobało mi się to co wczoraj pokazał Samper na boisku, szkoda tylko że dostaje tak mało szans na grę bo zasługuje na więcej a co najważniejsze bardziej niż Gumbau i do tej pory się zastanawiam co on robi w pierwszej drużynie.
0
Oby dał radę na ten finał, szkoda że akurat ta kontuzja musiała mu teraz wypaść.
1
Jak czytam słowa Ronaldo to mam taka beke że hoho, jak tak to piszą że pierdzieli chce odejść jak strzelił 4 gole okórkowi Malmo to ma 2 lata kontrakt i chce zostać. Hahah co za typ piłkarza.
64
Ja tam bym chciał na początek Gent. Jak mnie wkurza że ta Chelsea awansowała ja pierdziele, w lidze oby sięgnęli dna i z niego nie wyszli, tak może dla niektórych przesadzam ale tego klubu nie cierpię od zawsze.
12
Ney musi zagrać w takim finale, sam też na tą możliwość wygrania KMŚ zapracował w ubiegłym sezonie więc bez niego to nie będzie to samo. Ney wracaj szybko!
0
Taką mam też nadzieję że to był jeden taki mecz w którym była taka słaba gra.
0
Zajebiste interwencje zanotował, taki występ na pewno doda mu pewności siebie na kolejne mecze.
4
Widziałem i przestań się burzyć. To chyba Ty inny mecz widziałeś bo mimo że skład pół rezerwa to zobowiązuje do zaangażowania na boisku a wczoraj co było? No właśnie nic nie było klapa na całego jakby grali ze sobą pierwszy raz, momentami to zero zrozumienia a błędów co nie miara. Jakie szczęście że to był ostatni mecz w którym na ten moment był o nic.
4
Mats dziś ZM bez wątpienia, kapitalny występ. A drużyna? Mam nadzieję że to był tylko jeden taki mecz i od następnego wszystko wróci do normy bo szczerze to się patrzeć na to nie dało co oni robili ile błędów itp.
2
Ter Stegen zgadzam się, ale reszta to masakra przecież oni sami się gubili, sporo głupich strat, przyjąć piłki nie potrafili momentami i rozkładali się przed tym Leverkusen jak żaba na ulicy, ogólnie to dawno nie widziałem tak słabego meczu w wykonaniu Barcy a przecież nie grali pełną rezerwą.
25
Szkoda że tak szybko stracili w głupi sposób po golu Messiego, nie musiało dojść do tej sytuacji ale obrona dziś to koszmar.
4
Kaptoum będzie dobry grajek.
0
Dokładnie zero zaangażowania i oddawanie pola gry.
1
Mam do tego prawo po tym co widziałem jak grali, a była to kicha a skład nie był kompletnie rezerwa.
0
Ja wiem ale nie takiej gry się spodziewałem, oni piłki nie potrafili podać i przyjąć momentami oddawali zupełnie pole gry rywalom.
0
Tak słabej gry to ja jeszcze nie widziałem.
3
Szkoda było czasu akurat dziś na ten mecz, porażka.
0
Mecz niczym flaki z olejem nie da się na to patrzeć
2
Żenada przyjąć nie potrafią
0
Camara o ja pierdziele jeszcze lepiej.
5
Ale padaka pierdzielona
0
Widać jakby się położyli przed Leverkusen.
6
Zaczyna mnie to wkurzać i to konkretnie, dawać Luisa na boisko