2

Pytanie czy mu się uda wrócić, oby tak było!

1

W takiej sytuacji gdy mamy tak świetnych bramkarzy nie tęsknię za nim, ale wiem ile dobrego dla Barcy zrobił i za to mu dziękuję. Tak poza tym bardzo mi go szkoda jak można się do takiego stopnia stoczyć.. liga meksykańska..

24

Jak boks może być bardziej interesujący od piłki :P

2

Oby tylko to nie był żaden uraz i nic nie ukrywali, stara Leo to nie ma mowy o takim czymś nawet (tfu)!

3

Bayern to jedyny zespół uważam który może poważnie zagrozić Barcelonie, choć są jak najbardziej do pokonania jeśli tylko byłby mecz z nimi.

8

Gdyby właśnie nie Mats to by wywalczyli awans także wielkie brawa dla naszego bramkarza.

0

Haha człowieku jaka trzecia zastanów się: Ter Stegen, Vermaelen, Bartra, Alba, Adriano, Rakitić, Sandro, Munir, Messi to jest trzecia drużyna według Ciebie??! Ja wiem że są oni członkami pierwszego zespołu i gratuluję Ci tak doskonałej wiedzy o klubie i zespole, jak to ogarniesz to potem się wypowiadaj.

9

Też podobało mi się to co wczoraj pokazał Samper na boisku, szkoda tylko że dostaje tak mało szans na grę bo zasługuje na więcej a co najważniejsze bardziej niż Gumbau i do tej pory się zastanawiam co on robi w pierwszej drużynie.

0

Oby dał radę na ten finał, szkoda że akurat ta kontuzja musiała mu teraz wypaść.

1

Jak czytam słowa Ronaldo to mam taka beke że hoho, jak tak to piszą że pierdzieli chce odejść jak strzelił 4 gole okórkowi Malmo to ma 2 lata kontrakt i chce zostać. Hahah co za typ piłkarza.

64

Ja tam bym chciał na początek Gent. Jak mnie wkurza że ta Chelsea awansowała ja pierdziele, w lidze oby sięgnęli dna i z niego nie wyszli, tak może dla niektórych przesadzam ale tego klubu nie cierpię od zawsze.

12

Ney musi zagrać w takim finale, sam też na tą możliwość wygrania KMŚ zapracował w ubiegłym sezonie więc bez niego to nie będzie to samo. Ney wracaj szybko!

0

Taką mam też nadzieję że to był jeden taki mecz w którym była taka słaba gra.

0

Zajebiste interwencje zanotował, taki występ na pewno doda mu pewności siebie na kolejne mecze.

4

Widziałem i przestań się burzyć. To chyba Ty inny mecz widziałeś bo mimo że skład pół rezerwa to zobowiązuje do zaangażowania na boisku a wczoraj co było? No właśnie nic nie było klapa na całego jakby grali ze sobą pierwszy raz, momentami to zero zrozumienia a błędów co nie miara. Jakie szczęście że to był ostatni mecz w którym na ten moment był o nic.

4

Mats dziś ZM bez wątpienia, kapitalny występ. A drużyna? Mam nadzieję że to był tylko jeden taki mecz i od następnego wszystko wróci do normy bo szczerze to się patrzeć na to nie dało co oni robili ile błędów itp.

2

Ter Stegen zgadzam się, ale reszta to masakra przecież oni sami się gubili, sporo głupich strat, przyjąć piłki nie potrafili momentami i rozkładali się przed tym Leverkusen jak żaba na ulicy, ogólnie to dawno nie widziałem tak słabego meczu w wykonaniu Barcy a przecież nie grali pełną rezerwą.

25

Szkoda że tak szybko stracili w głupi sposób po golu Messiego, nie musiało dojść do tej sytuacji ale obrona dziś to koszmar.

4

Kaptoum będzie dobry grajek.

0

Dokładnie zero zaangażowania i oddawanie pola gry.

1

Mam do tego prawo po tym co widziałem jak grali, a była to kicha a skład nie był kompletnie rezerwa.

0

Ja wiem ale nie takiej gry się spodziewałem, oni piłki nie potrafili podać i przyjąć momentami oddawali zupełnie pole gry rywalom.

0

Tak słabej gry to ja jeszcze nie widziałem.

3

Szkoda było czasu akurat dziś na ten mecz, porażka.

0

Mecz niczym flaki z olejem nie da się na to patrzeć

2

Żenada przyjąć nie potrafią

0

Camara o ja pierdziele jeszcze lepiej.

5

Ale padaka pierdzielona

0

Widać jakby się położyli przed Leverkusen.

6

Zaczyna mnie to wkurzać i to konkretnie, dawać Luisa na boisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?