Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład Mundo zajebisty chciałbym taki zobaczyć :)
1
Ciekawe czy dziś a dokładniej za 10 minut bo początek meczu Indiana Pacers zatrzyma GSW? Oby tak się nie stało niech ich seria trwa jak najdłużej, Curry niech da popis kolejny raz.
4
Wielka szkoda :/ Oby chociaż był gotowy na KMŚ. Zdrowiej Ney!
0
Busi to w tym momencie najlepszy DP i nie ma lepszego od niego.
1
Wiem że nadejdzie ten dzień i zobaczę Ter Stegena na stałe w bramce Barcy choć do Bravo nic nie mam :)
4
Oby tylko Enrique dobry skład wystawił do gry - owszem z rezerwy też niech ktoś pogra ale lepiej aby tego nie przegrać nawet mimo awansu.
0
Malmo widać rozkłada nogi tak samo jak Getafe - wjezdzać na całego ;)
1
Ronaldo pewnie uważa że Beznema jest "ciotą" bo strzelił tylko 2 a on 4 :D
6
Tak patrze na wyniki i widzę że Ronaldo jak zwykle tylko potrafi tym słabym strzelać a potem będzie wielki kapitan grzmot hehe
9
Takie artykuły są zajebiste :D A tekst Ciota Benzema rozwala :D
1
Bardzo dobrze Dani wypowiedział się jeśli chodzi o Czeryszewa.
0
Masakra ale mi się myli ostatnio :P Dzięki :D
3
I ma rację wystarczy już tego trzy razy to i tak za dużo ;)
1
Gdzie mu będzie lepiej jak nie w Barcelonie u boku Leo i Luisa? A druga sprawa Neymar i Real? Jakoś tego nie widzę i wierzę że nie poszedłby do nich za kasą.
0
Niech tak tylko dalej jedzie z tym tematem na boisku a przyjdzie i kolej na niego ze ZP ;)
0
Aaa no faktycznie dzięki za uwagę :)
1
Ja nie mówię o pełnym składzie najlepszym, ale co Barca ma wyjść rezerwą na Aptekarzy którzy muszą wygrać mecz za wszelką cenę i nasza drużyna ma ponieść klęskę?
2
Leo już się o to postara by padła ta 50 bramka albo i lepiej :)
1
"Cristiano nie odpoczywa i chce być pichichi Ligi Mistrzów."
Wcale mnie to jakoś nie dziwi przecież grzmot na indywidualnych osiągnięciach się skupia.
Co do Gomeza to przecież dopiero co przeniósł się do Besiktasu wątpię aby dołączył do Barcy, ale bramki tam ładnie strzela.
0
Ciekawe jaki skład pośle do gry Enrique.
3
Skoro ma tyle zalet że może grać na tylu pozycjach i jeszcze za darmo w dodatku młody to fajna sprawa gdyby udało się go sprowadzić, świeżość się przyda.
2
Jak odejdzie to wcale się nie zdziwię, chłopak w ogóle nie dostaje żadnych szans na grę więc może ruszyć w świat w poszukiwaniu minut w pierwszym zespole dobrego Europejskiego klubu a takim jest Benfica.
0
Pojedzą, popiją i na boisko heh :)
0
Świetna decyzja tego Pana.
13
Wspaniały artykuł ukazujący przeszłość klubu. Chwała tym co go założyli a szczególnie jednemu człowiekowi. Dzięki za tekst!
1
Ter Stegen-Alves-Vermaelen-Bartra,Adriano-Samper-Rakitic-Mascherano-Sandro-Messi-Munir . Taki skład widzę osobiście, gdyby coś w ataku nie szło wpuścić Suareza lub Neya.
29
Szkoda mi go zawsze za nim obstawałem w Barcelonie i nadal go bardzo cenię choć nie ma okazji grać, oby tylko w zimie uciekał z tego klubu i znalazł taki który da mu gwarancję występów.
0
Akurat on to jest bardzo dobrym arbitrem więc powinno być dobrze.
2
Mimo że awans pewny to nie można lecieć pełną rezerwą, jak mecz zremisuje Barca to będzie dobrze choć liczę na zwycięstwo ale porażka nie wchodzi w grę.
2
Oby tylko Lewy do Realu, jakoś go u nich nie widzę. Co do Soriano i Pato to myślę że większe szansę ma Brazylijczyk.