1

Alves torpeda :D

0

Alves jaka brama o ja pierdziele!!!!!!!!!!!

1

Ooo Lucho zaskoczył składem, jak dziś Sandro z Munirem nic nie strzelą to zwątpię całkowicie w nich.

0

Może w końcu odpalił na dobre i jego gra będzie tak właśnie wyglądać częściej? Oby.

0

Widać że są prawdziwymi kumplami :)

0

Im nic i tak nie pomoże w zdobyciu najważniejszych pucharów ;)

1

Oby tylko nie mieli takiego podejścia jak pies na kiełbasę, zrobi wszystko by ją dostać :D Dziś inny scenariusz jak pewna wygrana i awans nie wchodzi w grę. VeB!

0

Panie chcieć to możecie dużo, ale wasza liga i poziom to nie ten sam co Barca i największe gwiazdy potrzebują odpoczynku by mogli być w dobrej formie na drugą połowę sezonu.

2

Powrót Eto'o to byłoby coś fajnego ;) Szkoda mi też Martina nie tak sobie wyobrażałem jego przenosiny do Interu.. oby znalazł klub w którym będzie mógł grać w każdym meczu, zawsze byłem i jestem do niego pozytywnie nastawiony i wierzę że jeszcze pokaże na co go stać.

0

Masip-Alves-Bartra-Vermaelen-Adriano-Samper-Iniesta-Mascherano-Munir-Neymar-Sandro. Tak to osobiście widzę, Suarez niech odpoczywa a w drugiej połowie za Neymara Aitor.

2

Ciekawe jaki skład Lucho wystawi, wiem że rekordy nie są najważniejsze ale jak wiemy miło byłoby pobić rekord 178 bramek a jeśli to ma się stać to dziś trzeba postrzelać trochę, tylko pytanie czy będzie miał kto skoro Leo ma nie zagrać.

1

Ja uważam że ten miesiąc dla Barcy będzie niezwykle udany :)

5

Niesamowite jak ten czas szybko leci, dopiero miał 22 lata już 28 no ale tak samo jak z nami ;) Oby 5 ZP powędrowała w jego ręce :)

8

Hahaha o ja prd czegoś takiego jeszcze nie słyszałem szynka ze świń karmionych kasztanami :D

4

O Ronaldo:
"Niestety nie udało nam się dotrzeć do informacji, czy możliwość zagłosowania na stronie wymaga bycia w stanie po spożyciu produktu tej marki, ale obiecujemy, że z dziennikarskiego obowiązku przeprowadzimy w tej kwestii testy. "

To jest dobre :D

2

Jest z niego dobry zmiennik więc niech zostanie a pózniej to chyba się pożegna z Barcą na koniec sezonu, bo wątpię że taka opcja siedzenia często na ławie mu odpowiada.

2

Konferencje z Enrique są super trzyma ze wszystkim w niepewności, z Martino było inaczej powiedział wszystko przed meczem co i jak żadnego zaskoczenia ;)

0

Jutro oby pograli rezerwowi bo spokojnie powinno to na Villanovense wystarczyć :)

3

Dobrze powiedział :D Te jego występy w okularach to było coś :D

9

ZP dla Messiego a Enrique najlepszy trener :)

13

Ronaldo to chyba za noszenie płetw i nurkowanie jest ulubieńcem :D

1

Porażka tego klubiku ich boli oj bardzo boli :)

10

Szkoda że Ronaldo jest a El Pistolero nie ma..

0

Powinno być dobrze i w każdym meczu pełna pula.

4

Trzeba mu dać trochę czasu ja wierzę że odpali jeszcze bo ma do tego predyspozycje.

5

Messi lideruje pod każdym względem.

7

Jednak myliłem się wtedy gdy był kryzys w styczniu co do Enrique, chłop wykonuje zajebistą robotę z tą drużyną!

0

Zobaczymy jak to będzie.

1

Pff kapitan grzmot i tak nie wygra, oby zajął 3 miejsce Ney zasłużył na to by być za Leo!

8

Teraz tylko ten rok zakończyć ze zwycięstwami w tych meczach co będą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?