Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alves torpeda :D
0
Alves jaka brama o ja pierdziele!!!!!!!!!!!
1
Ooo Lucho zaskoczył składem, jak dziś Sandro z Munirem nic nie strzelą to zwątpię całkowicie w nich.
0
Może w końcu odpalił na dobre i jego gra będzie tak właśnie wyglądać częściej? Oby.
0
Widać że są prawdziwymi kumplami :)
0
Im nic i tak nie pomoże w zdobyciu najważniejszych pucharów ;)
1
Oby tylko nie mieli takiego podejścia jak pies na kiełbasę, zrobi wszystko by ją dostać :D Dziś inny scenariusz jak pewna wygrana i awans nie wchodzi w grę. VeB!
0
Panie chcieć to możecie dużo, ale wasza liga i poziom to nie ten sam co Barca i największe gwiazdy potrzebują odpoczynku by mogli być w dobrej formie na drugą połowę sezonu.
2
Powrót Eto'o to byłoby coś fajnego ;) Szkoda mi też Martina nie tak sobie wyobrażałem jego przenosiny do Interu.. oby znalazł klub w którym będzie mógł grać w każdym meczu, zawsze byłem i jestem do niego pozytywnie nastawiony i wierzę że jeszcze pokaże na co go stać.
0
Masip-Alves-Bartra-Vermaelen-Adriano-Samper-Iniesta-Mascherano-Munir-Neymar-Sandro. Tak to osobiście widzę, Suarez niech odpoczywa a w drugiej połowie za Neymara Aitor.
2
Ciekawe jaki skład Lucho wystawi, wiem że rekordy nie są najważniejsze ale jak wiemy miło byłoby pobić rekord 178 bramek a jeśli to ma się stać to dziś trzeba postrzelać trochę, tylko pytanie czy będzie miał kto skoro Leo ma nie zagrać.
1
Ja uważam że ten miesiąc dla Barcy będzie niezwykle udany :)
5
Niesamowite jak ten czas szybko leci, dopiero miał 22 lata już 28 no ale tak samo jak z nami ;) Oby 5 ZP powędrowała w jego ręce :)
8
Hahaha o ja prd czegoś takiego jeszcze nie słyszałem szynka ze świń karmionych kasztanami :D
4
O Ronaldo:
"Niestety nie udało nam się dotrzeć do informacji, czy możliwość zagłosowania na stronie wymaga bycia w stanie po spożyciu produktu tej marki, ale obiecujemy, że z dziennikarskiego obowiązku przeprowadzimy w tej kwestii testy. "
To jest dobre :D
2
Jest z niego dobry zmiennik więc niech zostanie a pózniej to chyba się pożegna z Barcą na koniec sezonu, bo wątpię że taka opcja siedzenia często na ławie mu odpowiada.
2
Konferencje z Enrique są super trzyma ze wszystkim w niepewności, z Martino było inaczej powiedział wszystko przed meczem co i jak żadnego zaskoczenia ;)
0
Jutro oby pograli rezerwowi bo spokojnie powinno to na Villanovense wystarczyć :)
3
Dobrze powiedział :D Te jego występy w okularach to było coś :D
9
ZP dla Messiego a Enrique najlepszy trener :)
13
Ronaldo to chyba za noszenie płetw i nurkowanie jest ulubieńcem :D
1
Porażka tego klubiku ich boli oj bardzo boli :)
10
Szkoda że Ronaldo jest a El Pistolero nie ma..
0
Powinno być dobrze i w każdym meczu pełna pula.
4
Trzeba mu dać trochę czasu ja wierzę że odpali jeszcze bo ma do tego predyspozycje.
5
Messi lideruje pod każdym względem.
7
Jednak myliłem się wtedy gdy był kryzys w styczniu co do Enrique, chłop wykonuje zajebistą robotę z tą drużyną!
0
Zobaczymy jak to będzie.
1
Pff kapitan grzmot i tak nie wygra, oby zajął 3 miejsce Ney zasłużył na to by być za Leo!
8
Teraz tylko ten rok zakończyć ze zwycięstwami w tych meczach co będą :)