2

Ważne że przyznaje się do winy, naprawdę szkoda tego że nie udało się wygrać z takim zespołem jak Deportivo i to na Camp Nou w dodatku przez KMŚ.

2

Pachołek doskonałe podsumowanie :D Ale o ten remis jestem wkurzony nadal nie mogę pojąć jak oni do tego dopuścili.

2

Nic się nie stało to ja znam ze śpiewki podczas gdy Polska gra ale w Barcelonie takie rzeczy nie powinny się wydarzyć a niestety powtórzyła się.

3

Cóż Polska znowu Niemcy będzie ciekawie.

2

Prawda jest taka że sami do tego doprowadzili kolejny raz, odpuścili sobie bo prowadzili 2-0 i mają nauczkę znowu.

6

Taa normalne prowadzić 2-0 i zremisować w głupi sposób to jest normalne? Nie wyciągnęli wniosków z tamtego sezonu jak i z Valencii. Już jest strata pkt i mam nadzieję że to się jeszcze gorzej nie odbije.

1

Jak widać nauczki nie mieli!!!!!!! Brak słów!!!

1

Ale jestem wkurzony na maxa ja pierdziele ale wtopę zaliczyli!!!!!!!

0

Dali ciała i tyle w temacie kolejny raz z nimi remisowo tak odpuścić.

4

Tak się traci przewagę w tabeli w żałosny sposób...

3

Mieć 2-0 i znowu na remis dać 2-2 i odpuszczenie meczu nosz zaraz mnie coś trafi!

2

Tak się położyć nosz ja prd

0

Powtórka z rozrywki dokładnie to samo trzeba być...

0

Ja prd co za żal

0

Hahahah nie wierzę ! remis !!!!!!!!!!!

4

Rudy nie zapalił przed wejściem stąd ta wpadka :D

0

Żeby tylko nie było powtórki z rozrywki z poprzedniego sezonu!!

0

Ja pierdziele i po co ta stracona bramka...... powtórka? Oby nie!!!!!!!!!!!!!

0

Spalone gary macie pecha :D

1

Roberto za Rakiete zasłużył na owacje :)

2

Rakieta odpowiada na hejty :D

0

Goll Rakitic :)

0

Spalony kurde szkodaaaa

2

Do przerwy 1-0 za sprawą Messiego a na obrazku Pique się cieszy z Luisem :D

1

Messiiiiiiiiii gollllllll z wolnego :)

0

Messi dawaj gola teraz :)

1

Trzech muszkieterów podeszło do Enrique po wskazówki ;)

0

Ale to poklepali!

1

Messi jakie piły posyła co do cm :)

0

Uff pięknie Bravo!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?