Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ważne że przyznaje się do winy, naprawdę szkoda tego że nie udało się wygrać z takim zespołem jak Deportivo i to na Camp Nou w dodatku przez KMŚ.
2
Pachołek doskonałe podsumowanie :D Ale o ten remis jestem wkurzony nadal nie mogę pojąć jak oni do tego dopuścili.
2
Nic się nie stało to ja znam ze śpiewki podczas gdy Polska gra ale w Barcelonie takie rzeczy nie powinny się wydarzyć a niestety powtórzyła się.
3
Cóż Polska znowu Niemcy będzie ciekawie.
2
Prawda jest taka że sami do tego doprowadzili kolejny raz, odpuścili sobie bo prowadzili 2-0 i mają nauczkę znowu.
6
Taa normalne prowadzić 2-0 i zremisować w głupi sposób to jest normalne? Nie wyciągnęli wniosków z tamtego sezonu jak i z Valencii. Już jest strata pkt i mam nadzieję że to się jeszcze gorzej nie odbije.
1
Jak widać nauczki nie mieli!!!!!!! Brak słów!!!
1
Ale jestem wkurzony na maxa ja pierdziele ale wtopę zaliczyli!!!!!!!
0
Dali ciała i tyle w temacie kolejny raz z nimi remisowo tak odpuścić.
4
Tak się traci przewagę w tabeli w żałosny sposób...
3
Mieć 2-0 i znowu na remis dać 2-2 i odpuszczenie meczu nosz zaraz mnie coś trafi!
2
Tak się położyć nosz ja prd
0
Powtórka z rozrywki dokładnie to samo trzeba być...
0
Ja prd co za żal
0
Hahahah nie wierzę ! remis !!!!!!!!!!!
4
Rudy nie zapalił przed wejściem stąd ta wpadka :D
0
Żeby tylko nie było powtórki z rozrywki z poprzedniego sezonu!!
0
Ja pierdziele i po co ta stracona bramka...... powtórka? Oby nie!!!!!!!!!!!!!
0
Spalone gary macie pecha :D
1
Roberto za Rakiete zasłużył na owacje :)
2
Rakieta odpowiada na hejty :D
0
Goll Rakitic :)
0
Spalony kurde szkodaaaa
2
Do przerwy 1-0 za sprawą Messiego a na obrazku Pique się cieszy z Luisem :D
1
Messiiiiiiiiii gollllllll z wolnego :)
0
Messi dawaj gola teraz :)
1
Trzech muszkieterów podeszło do Enrique po wskazówki ;)
0
Ale to poklepali!
1
Messi jakie piły posyła co do cm :)
0
Uff pięknie Bravo!!!!