Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Czarna Perła w Barcelonie to było coś, kapitalny napastnik. Piękne czasy.
0
12 mln to naprawdę super oferta, ale szkoda mi go chciałbym aby został.
0
Wracaj do zdrowia twardzielu, Twoja obecność się bardzo przyda w końcowym etapie sezonu.
5
Dziękuję za życzenia i również Wam Wszystkim życzę Zdrowych i Wesołych Świąt! :) Oby Nowy Rok był równie obficie udany w puchary jak ten :)
2
Wielka szkoda że odchodzi, skoro taki Munir i Sandro dostali szansę a nic wielkiego nie grają to czemu on nie dostał..
0
Doić z nich ile się tylko da!
1
A ja go po części akurat rozumiem, fakt faktem Bravo jest w świetnej dyspozycji i to też właśnie blokuje już 2 sezon jego występy w lidze a przecież ma on świetne ambicje by być najlepszym, mam tylko nadzieję że to się w żaden sposób nie odbije teraz na zespole. I sorry ale jeśli klub zdecyduje się go sprzedać to będzie największa głupota, bo Bravo młodszy nie będzie.
0
Wszystko fajnie aby tylko za bardzo się nie rozluznili bo mecz z Betisem trzeba wygrać! ;)
11
Osobiście to chciałbym aby Sandro został gdyż widzę w nim lepszego zawodnika niż Munir a ten by odszedł, choć ja sobie mogę mówić, klub zadecyduje.
7
Heh a ciekawe czy Benitez pilnuje swojej wagi :D
2
Nic nowego przecież oni jak i FIFA za Barcą nie przepadają i robią jej wszystko na złość.
3
Zawsze mam niesamowite ciary jak to oglądam, tym razem także coś pięknego!
3
Ja tam uważam że Andres jeszcze będzie pięknie zachwycał swoja grą i to nie tylko w tym sezonie, wystarczy spojrzeć na Pirlo jak zachwycał w wieku 35 lat w Juventusie, im starszy nie zawsze oznacza że słabszy wręcz odwrotnie i oby tak było u naszego Magika!
3
Claudio jest w kapitalnej formie więc co tu się dziwić, oby tylko ją utrzymał.
2
Tak to kurde jest jak nie dostaje zbyt wielu szans, bardzo mi go szkoda bo mocno na niego liczyłem a i także dużo się o nim mówiło w kontekście zawodnika podstawowego składu. Może i to wypożyczenie dobrze mu zrobi bo po co ma siedzieć na ławie jak jest dobrym graczem i w takiej Sevilli by sobie poradził.
2
Bardzo fajna wypowiedz Ozila, też uwielbiam mecze z Arsenalem i jak tylko nasi utrzymają formę a szczególnie nasze trio to jestem spokojny o wynik z nimi.
11
Brawa dla tego Pana tak się powinno robić z takimi błaznami.
0
Wyniki są dobre to fakt ale jak widać tradycje klubu pod jego rządem idą w dół i to martwi, aż strach się bać co będzie jeszcze za jego kadencji. Może się mylę, zobaczymy.
2
Krótko i na temat brawo Luisito! :) To jest lektura? hehe :D
2
Co jak co ale myślę że tym razem remisem się nie zakończy i Barca pokaże im gdzie raki zimują.
0
Niech nasz kosmita dobrze sobie wypocznie na drugą część sezonu.
4
Hehe widzę że Ronaldo znowu coś nie tak nastrój ;)
2
Oceny godne dla mistrzów co tu dużo mówić :)
2
Dla mnie Iniesta i Suarez najlepsi w tym meczu.
0
Na taki Betis może zagrać Sandro/Munir ważne aby był Messi i Suarez a na pewno damy radę a on niech dojdzie w pełni do formy :)
3
O Realu powiedział samą prawdę, oni tylko klepią kasiorę i myślą że gdy będą ją mieli to wszystko będzie należało do nich.
2
I tak ma być świetnie Claudio, dobrze że Enrique potrafi ich podzielić choć Ter Stegen też pewnie chciałby bronić w lidze ;)
0
To wnętrze wygląda niczym dom jakiś a to samolot masakra :D
8
Bardzo dobrze Pique w tym Cię popieram, do takich ludzi trzeba właśnie tak odpowiadać.
0
Oby tylko mogli jak najwięcej tych pucharów podnosić :)