Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten tekst o transferach ale za darmo mnie rozwalił całkowicie :D
3
Na tym zdjęciu z Douglas to widać jakby Neymar miał fazę :D
12
Pomęczyli pytaniami na tej konferencji, ale od tego jest trener by odpowiadać ;)
1
Ciekawe dokąd teraz trafi Mou i jaki klub spuści na dno :)
3
Ten mecz trzeba wygrać by dobrze zacząć ten Nowy Rok i dopisać do tabeli kolejne cenne 3 pkt.
1
Życie jak i piłka lubią zaskakiwać więc wygranie rywalizacji Vidala z Alvesem wcale nie powinna zostać skreślona ;)
4
W końcu najlepsze i najbardziej zabójcze tridente na świecie! :)
7
Za 100 mln lub więcej to niech siedzi cały czas w Juve i karierę tam zakończy, bardzo chciałem by go sprowadzono ale dajcie spokój nie za takie pieniądze to jest chore.
4
Czyli tak jak się spodziewałem, zdecydowana wygrana Ney :)
2
Przecież Real nie ma za co otrzymać ;)
16
Niech lepiej zostanie do końca sezonu w Villarreal, teraz spokojnie Arda i Vidal dadzą nową jakość w drużynie.
3
To już będzie decyzja samego Leosia, zrobi jak zechce.
3
Barcelona celujący - siadaj do ławki :)
7
Siemka Wszystkim piszę to już teraz bo potem to raczej nie będzie jak do dnia następnego :D Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim Wam drodzy kibice Barcy Życzę! :) Oby rok 2016 był równie dla Was udany albo i lepszy niż ten, a także wielu pięknych chwil radości z naszego ukochanego zespołu :) A Zdrowia jak najwięcej! :)
19
Dla mnie to Suarez powinien wykonywać jedenastki.
5
Moim skromnym zdaniem Thomas powinien częściej otrzymywać szansę bo wnosi sporo do defensywy, choć duet Pique - Mascherano jest zajebisty.
29
Życzę El Pistolero by zdobył króla strzelców w La Liga :)
2
https://www.facebook.com/penerapl/videos/933446340064573/
Hah nie no to jest zajebiste :D
0
Niech zostaje tam gdzie jest, nie ma sensu go sprowadzać tym bardziej że już za klika dni do dyspozycji będzie Arda i Vidal a to są duże wzmocnienia.
3
Te strzały z karnych Neymara mnie irytują, zamiast przypierdzielić konkretnie to robi takie dziwne podejścia, dobrze że jednak wpadło.
2
Zgadzam się z tym Panem, dobrze że nasi strzelili 4 bramki to gadania nie będzie że dzięki temu karnemu rekord pobili na styka.
4
Andres ma całkowita rację, a teraz Nowy Rok trzeba rozpocząć od zwycięstwa by cały był udany :)
0
Jak widać Real nadal na łasce sędziów, nam też się nie należał karny.
3
To chłopaki nie napiją :D
0
Maszyna do zabijania bramkarzy że tak to ujmę.
3
Gdy zobaczyłem leżącego Leo po tym zderzeniu i wózek który podjechał bałem się i to bardzo :/ Ale na szczęście nic się nie stało i nasz kosmita wyszedł z tego cało.
20
Enrique stworzył kapitalny zespół który jak widać ciągle nie ma dość i chce zdobywać kolejne puchary.
5
I taki był plan!!! :)
0
Osz kurde tosz to Neymar wersja skopiowana :D
3
Rok 2015 należy w całości do Barcy!!! Brawo :)