3

Ten tekst o transferach ale za darmo mnie rozwalił całkowicie :D

3

Na tym zdjęciu z Douglas to widać jakby Neymar miał fazę :D

12

Pomęczyli pytaniami na tej konferencji, ale od tego jest trener by odpowiadać ;)

1

Ciekawe dokąd teraz trafi Mou i jaki klub spuści na dno :)

3

Ten mecz trzeba wygrać by dobrze zacząć ten Nowy Rok i dopisać do tabeli kolejne cenne 3 pkt.

1

Życie jak i piłka lubią zaskakiwać więc wygranie rywalizacji Vidala z Alvesem wcale nie powinna zostać skreślona ;)

4

W końcu najlepsze i najbardziej zabójcze tridente na świecie! :)

7

Za 100 mln lub więcej to niech siedzi cały czas w Juve i karierę tam zakończy, bardzo chciałem by go sprowadzono ale dajcie spokój nie za takie pieniądze to jest chore.

4

Czyli tak jak się spodziewałem, zdecydowana wygrana Ney :)

2

Przecież Real nie ma za co otrzymać ;)

16

Niech lepiej zostanie do końca sezonu w Villarreal, teraz spokojnie Arda i Vidal dadzą nową jakość w drużynie.

3

To już będzie decyzja samego Leosia, zrobi jak zechce.

3

Barcelona celujący - siadaj do ławki :)

7

Siemka Wszystkim piszę to już teraz bo potem to raczej nie będzie jak do dnia następnego :D Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim Wam drodzy kibice Barcy Życzę! :) Oby rok 2016 był równie dla Was udany albo i lepszy niż ten, a także wielu pięknych chwil radości z naszego ukochanego zespołu :) A Zdrowia jak najwięcej! :)

19

Dla mnie to Suarez powinien wykonywać jedenastki.

5

Moim skromnym zdaniem Thomas powinien częściej otrzymywać szansę bo wnosi sporo do defensywy, choć duet Pique - Mascherano jest zajebisty.

29

Życzę El Pistolero by zdobył króla strzelców w La Liga :)

2

0

Niech zostaje tam gdzie jest, nie ma sensu go sprowadzać tym bardziej że już za klika dni do dyspozycji będzie Arda i Vidal a to są duże wzmocnienia.

3

Te strzały z karnych Neymara mnie irytują, zamiast przypierdzielić konkretnie to robi takie dziwne podejścia, dobrze że jednak wpadło.

2

Zgadzam się z tym Panem, dobrze że nasi strzelili 4 bramki to gadania nie będzie że dzięki temu karnemu rekord pobili na styka.

4

Andres ma całkowita rację, a teraz Nowy Rok trzeba rozpocząć od zwycięstwa by cały był udany :)

0

Jak widać Real nadal na łasce sędziów, nam też się nie należał karny.

3

To chłopaki nie napiją :D

0

Maszyna do zabijania bramkarzy że tak to ujmę.

3

Gdy zobaczyłem leżącego Leo po tym zderzeniu i wózek który podjechał bałem się i to bardzo :/ Ale na szczęście nic się nie stało i nasz kosmita wyszedł z tego cało.

20

Enrique stworzył kapitalny zespół który jak widać ciągle nie ma dość i chce zdobywać kolejne puchary.

5

I taki był plan!!! :)

0

Osz kurde tosz to Neymar wersja skopiowana :D

3

Rok 2015 należy w całości do Barcy!!! Brawo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?