2

Tylko że Espanyol w rewanżu bez dwóch podstawowych zawodników więc przy 4-1 dla Barcy powinno być dobrze, co do gola Pique to przyda mu się by grać jeszcze lepiej.

0

Dobrze im tak kurna dostało im się za swoje.

1

Brawo Panowie!! Genialny mecz :) VeB!

1

Neymar szok :D

1

Ten bramkarz mnie tak wkurza że szok.

0

Ney ośmiesza ich już xd

0

Sędzia usłyszał słowa do Suareza :D

0

Haha 2 czerwona :D

1

To jest patologia już normalnie

13

W końcu czerwo!!!!!!!!!!

0

To teraz Messi :D

5

Ale w sumie liczyłem że Iniesta odpocznie i za niego wejdzie Rakitić.

2

Vidal pokaż na co Cię stać. Brawo Arda ładny debiut.

2

No to dawaj teraz Leo hat-trick :D

3

Iniesta dziś magia.

0

Heh fajna bramka :D

7

Ale mu nadepnął na nogę Messiego

3

Pique gol waka waka :D

1

Teraz czekam na wejście Vidala.

5

Messi idzie po hat-tricka.

2

Normalnie cyrk na kółkach.

0

Tak wsadzić od poprzeczki :D

1

Messi o kurna jaka bramaaaaaaaaaaaaa

1

Ale mnie wkurzają Ci z Espanyol

2

Hahaah Caicedo dostał pomoc medyczną i chciał zostać na boisku bez schodzenia lol

2

Hah dobry typ z sędziego.

7

Iniesta masakraaaaaa

0

Yeaaaaaaa 1-1 Messiiiiiiiii

1

Co takiego złego było w moim komentarzu że usunięty? Gdzie tam przekleństwa?

1

Alves genialnie ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?