Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tylko że Espanyol w rewanżu bez dwóch podstawowych zawodników więc przy 4-1 dla Barcy powinno być dobrze, co do gola Pique to przyda mu się by grać jeszcze lepiej.
0
Dobrze im tak kurna dostało im się za swoje.
1
Brawo Panowie!! Genialny mecz :) VeB!
1
Neymar szok :D
1
Ten bramkarz mnie tak wkurza że szok.
0
Ney ośmiesza ich już xd
0
Sędzia usłyszał słowa do Suareza :D
0
Haha 2 czerwona :D
1
To jest patologia już normalnie
13
W końcu czerwo!!!!!!!!!!
0
To teraz Messi :D
5
Ale w sumie liczyłem że Iniesta odpocznie i za niego wejdzie Rakitić.
2
Vidal pokaż na co Cię stać. Brawo Arda ładny debiut.
2
No to dawaj teraz Leo hat-trick :D
3
Iniesta dziś magia.
0
Heh fajna bramka :D
7
Ale mu nadepnął na nogę Messiego
3
Pique gol waka waka :D
1
Teraz czekam na wejście Vidala.
5
Messi idzie po hat-tricka.
2
Normalnie cyrk na kółkach.
0
Tak wsadzić od poprzeczki :D
1
Messi o kurna jaka bramaaaaaaaaaaaaa
1
Ale mnie wkurzają Ci z Espanyol
2
Hahaah Caicedo dostał pomoc medyczną i chciał zostać na boisku bez schodzenia lol
2
Hah dobry typ z sędziego.
7
Iniesta masakraaaaaa
0
Yeaaaaaaa 1-1 Messiiiiiiiii
1
Co takiego złego było w moim komentarzu że usunięty? Gdzie tam przekleństwa?
1
Alves genialnie ;/