Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To był kapitalny mecz :) VeB!!!
1
El Pistolero Hat-trick!!!!!!!!!!!!!! :D
2
Tsunami haha :D
2
Kibice co robią :D
0
El Pistolero co za gollll :) Manitaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
1
Zmiana kurde........
2
Alba kontuzja???
3
Neymar co zrobił!! Rakitić golllllllll :)
0
El Pistolerooooooo :) ale akcja! :D
1
Dlaczego Leo zszedł?
2
Arda wchodzi :)
1
Ale z Vidala będzie maszyna :)
1
Neymarrrrrrrr gol :)
0
Bramkarz na wejściu karny :D
1
Messi gol brawo kosmito! :D
0
Muniain się nagrał :D
0
Czerwona i karny hahaha :D
0
Pique ja pierdziele co to było
0
Messi hat-tricka za to :D
0
Piękne zachowanie kibiców :)
19
Jak tak dalej pójdzie to powoli Vidal będzie gościł w pierwszym składzie za Alvesa :P Skład dobry, jazda Barca po zwycięstwo!!
0
Na bramkarzach się zna ale np. formacja obronna to słabo z jego strony.
13
Brawo, w końcu może zaczną wspinać się w górę tabeli.
0
Pozostaje tylko naszym życzyć powodzenia by udanie przeszli ten okres! :)
4
Ostatnia "ciekawostka" mnie jakoś nie cieszy zbytnio.
0
Ciekawy artykuł.
3
Teraz to nie ma szans w dalekiej przyszłości by mistrzostwo zdobył któryś z zespołów niż z tej trójki: Barca, Real, Atletico.
42
Z wielką chęcią chętnie zobaczę kolejny raz taki popis Neymara niech robi co chce!!! A Barca musi zdobyć 3 pkt innej opcji nie widzę. Vamos!
7
O kurna Ronaldo najlepszy na świecie haha :D
5
Nie oglądam BPL a tym bardziej Evertonu więc nie znam go i nie wypowiem się na jego temat, ale to fakt wzmocnienia w obronie są potrzebne a pożegnać też trzeba już pewnych piłkarzy.