1

To był kapitalny mecz :) VeB!!!

1

El Pistolero Hat-trick!!!!!!!!!!!!!! :D

2

Tsunami haha :D

2

Kibice co robią :D

0

El Pistolero co za gollll :) Manitaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

1

Zmiana kurde........

2

Alba kontuzja???

3

Neymar co zrobił!! Rakitić golllllllll :)

0

El Pistolerooooooo :) ale akcja! :D

1

Dlaczego Leo zszedł?

2

Arda wchodzi :)

1

Ale z Vidala będzie maszyna :)

1

Neymarrrrrrrr gol :)

0

Bramkarz na wejściu karny :D

1

Messi gol brawo kosmito! :D

0

Muniain się nagrał :D

0

Czerwona i karny hahaha :D

0

Pique ja pierdziele co to było

0

Messi hat-tricka za to :D

0

Piękne zachowanie kibiców :)

19

Jak tak dalej pójdzie to powoli Vidal będzie gościł w pierwszym składzie za Alvesa :P Skład dobry, jazda Barca po zwycięstwo!!

0

Na bramkarzach się zna ale np. formacja obronna to słabo z jego strony.

13

Brawo, w końcu może zaczną wspinać się w górę tabeli.

0

Pozostaje tylko naszym życzyć powodzenia by udanie przeszli ten okres! :)

4

Ostatnia "ciekawostka" mnie jakoś nie cieszy zbytnio.

0

Ciekawy artykuł.

3

Teraz to nie ma szans w dalekiej przyszłości by mistrzostwo zdobył któryś z zespołów niż z tej trójki: Barca, Real, Atletico.

42

Z wielką chęcią chętnie zobaczę kolejny raz taki popis Neymara niech robi co chce!!! A Barca musi zdobyć 3 pkt innej opcji nie widzę. Vamos!

7

O kurna Ronaldo najlepszy na świecie haha :D

5

Nie oglądam BPL a tym bardziej Evertonu więc nie znam go i nie wypowiem się na jego temat, ale to fakt wzmocnienia w obronie są potrzebne a pożegnać też trzeba już pewnych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?