3

Na Griezmanna trzeba szczególnie uważać bo potrafi namieszać, ale miejmy nadzieję że nasze tridente rozpracuje dziś ich defensywę.

1

Dziś wygramy mecz i świętujemy po 18 na całego bo wierzę że 3 pkt zostaną w Barcelonie. Vamos Barca!

1

"Zawsze pojawia się jakaś zazdrość, egoizm, ale tutaj mamy do czynienia z czymś zupełnie odwrotnym."

Bo takie rzeczy tylko u naszego trio, co innego w Realu ;P

1

Atletico ma ponownie świetnie obstawioną bramkę na przyszłość w postaci młodego Oblaka, chyba że ktoś im go zwinie z klubu.

0

Z Barceloną nigdy nie ma łatwo od tego trzeba zacząć ;)

0

Chociaż nie owija w bawełnę i wie że nie leży im gra z Barcą.

21

Brawo Challenger za ten artykuł i w pełni Cię popieram, fajnie że jest ktoś kto uważa podobnie jak Ja co do Nolito.

6

Jak się czują Neymar i Jordi Alba?

Mają się świetnie, przekażę im pozdrowienia od ciebie.


Haha tak się z tego śmieję że nie potrafiłem się skupić na czytaniu dalszej części ale jakoś to poszło :D

2

Ocena dla Ter Stegena mocna przesadzona w dół..

0

A przed nimi jeszcze wiele sezonów razem więc tylko się cieszyć że będą nas zachwycać swoją grą :)

3

Ney będzie kiedyś najlepszy nie ma co do tego wątpliwości, oby tylko nie zszedł z tej dobrej drogi.

0

Tak więc niech sobie Perez robi co chce a pismaki piszą te wypociny skoro Neymar tak mówi.

8

Wierzę że drużyna wyjdzie z tego zwycięsko i to wszystko opłaci im się na koniec sezonu odpowiednią nagrodą.

0

A więc się pomyliłem co do losowania, szykuje się ciężki bój z Nietoperzami..

3

Tak więc ława do końca sezonu mu się szykuje na stałe..

5

Bo on patrzy tylko na swoje dobro a nie zespołu i chce dla siebie nabijać bramki.

1

I widzicie jak to jest z piłkarzami? Chodzi mi o Martineza co grał w Porto a co gra teraz w Atletico, i nie jest on pierwszym takim piłkarzem który grał jak z nut a teraz bramek nie potrafi strzelać, tak samo mogłoby być z Nolito.

0

Według mnie będzie to Celta, ale wyjdzie w "praniu".

0

Dziwnie się będzie oglądało ten mecz o 12 ale chociaż tyle że to niedziela.

2

Oby Barca wygrała skorzysta na tym on sam w postaci prezentu, a Barca bardzo ważnych 3 pkt :)

2

Wiele nie gra więc i forma nie jest doskonała, trzeba dać mu jeszcze czasu bo te kontuzje mu przysporzyły sporo kłopotu.

2

Eibar z piekła do nieba jak na ich predyspozycje.

2

Jak dobrze będzie wrzucał to powinno mu się udać :P Chyba że go Vidal wygryzie lub niezawodny Roberto :D

0

Kara po ciulu.. już wcale by się nie wysilali lepiej i nie dawali jej jak mają się tak ośmieszać.

0

Pewnie basenu nie ukończyli jeszcze w Realu aby mogli ćwiczyć ;)

1

Jak widać gwizdy na Pique działają jedynie motywująco, oby utrzymał tą świetną formę.

0

Czytam i nie wierzę że Leo nie ma na liście kontrolnej :D

1

Jakoś nie widać i nie słychać by ktoś inny się oferował więc pewnie zostanie tak jak jest, liczyłem jednak na większą kwotę w końcu to Barca.

0

To jest istna masakra takie kwoty za sezon, ja rozumiem że Ci piłkarze są najważniejsi ale kurcze trochę to za dużo. Ale ja nie płacę więc to oni decydują..

1

Neymar jest bardzo potrzebny na Atletico, jeśli nie gra jeden zawodnik z trio to wszystko nie funkcjonuje już tak idealnie w ataku, a to tylko pokazuje jak ważni są dla siebie na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?