Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na Griezmanna trzeba szczególnie uważać bo potrafi namieszać, ale miejmy nadzieję że nasze tridente rozpracuje dziś ich defensywę.
1
Dziś wygramy mecz i świętujemy po 18 na całego bo wierzę że 3 pkt zostaną w Barcelonie. Vamos Barca!
1
"Zawsze pojawia się jakaś zazdrość, egoizm, ale tutaj mamy do czynienia z czymś zupełnie odwrotnym."
Bo takie rzeczy tylko u naszego trio, co innego w Realu ;P
1
Atletico ma ponownie świetnie obstawioną bramkę na przyszłość w postaci młodego Oblaka, chyba że ktoś im go zwinie z klubu.
0
Z Barceloną nigdy nie ma łatwo od tego trzeba zacząć ;)
0
Chociaż nie owija w bawełnę i wie że nie leży im gra z Barcą.
21
Brawo Challenger za ten artykuł i w pełni Cię popieram, fajnie że jest ktoś kto uważa podobnie jak Ja co do Nolito.
6
Jak się czują Neymar i Jordi Alba?
Mają się świetnie, przekażę im pozdrowienia od ciebie.
Haha tak się z tego śmieję że nie potrafiłem się skupić na czytaniu dalszej części ale jakoś to poszło :D
2
Ocena dla Ter Stegena mocna przesadzona w dół..
0
A przed nimi jeszcze wiele sezonów razem więc tylko się cieszyć że będą nas zachwycać swoją grą :)
3
Ney będzie kiedyś najlepszy nie ma co do tego wątpliwości, oby tylko nie zszedł z tej dobrej drogi.
0
Tak więc niech sobie Perez robi co chce a pismaki piszą te wypociny skoro Neymar tak mówi.
8
Wierzę że drużyna wyjdzie z tego zwycięsko i to wszystko opłaci im się na koniec sezonu odpowiednią nagrodą.
0
A więc się pomyliłem co do losowania, szykuje się ciężki bój z Nietoperzami..
3
Tak więc ława do końca sezonu mu się szykuje na stałe..
5
Bo on patrzy tylko na swoje dobro a nie zespołu i chce dla siebie nabijać bramki.
1
I widzicie jak to jest z piłkarzami? Chodzi mi o Martineza co grał w Porto a co gra teraz w Atletico, i nie jest on pierwszym takim piłkarzem który grał jak z nut a teraz bramek nie potrafi strzelać, tak samo mogłoby być z Nolito.
0
Według mnie będzie to Celta, ale wyjdzie w "praniu".
0
Dziwnie się będzie oglądało ten mecz o 12 ale chociaż tyle że to niedziela.
2
Oby Barca wygrała skorzysta na tym on sam w postaci prezentu, a Barca bardzo ważnych 3 pkt :)
2
Wiele nie gra więc i forma nie jest doskonała, trzeba dać mu jeszcze czasu bo te kontuzje mu przysporzyły sporo kłopotu.
2
Eibar z piekła do nieba jak na ich predyspozycje.
2
Jak dobrze będzie wrzucał to powinno mu się udać :P Chyba że go Vidal wygryzie lub niezawodny Roberto :D
0
Kara po ciulu.. już wcale by się nie wysilali lepiej i nie dawali jej jak mają się tak ośmieszać.
0
Pewnie basenu nie ukończyli jeszcze w Realu aby mogli ćwiczyć ;)
1
Jak widać gwizdy na Pique działają jedynie motywująco, oby utrzymał tą świetną formę.
0
Czytam i nie wierzę że Leo nie ma na liście kontrolnej :D
1
Jakoś nie widać i nie słychać by ktoś inny się oferował więc pewnie zostanie tak jak jest, liczyłem jednak na większą kwotę w końcu to Barca.
0
To jest istna masakra takie kwoty za sezon, ja rozumiem że Ci piłkarze są najważniejsi ale kurcze trochę to za dużo. Ale ja nie płacę więc to oni decydują..
1
Neymar jest bardzo potrzebny na Atletico, jeśli nie gra jeden zawodnik z trio to wszystko nie funkcjonuje już tak idealnie w ataku, a to tylko pokazuje jak ważni są dla siebie na boisku.